Luksja, Creamy, Kremowy żel pod prysznic (różne rodzaje)

Luksja, Creamy, Kremowy żel pod prysznic (różne rodzaje)

Linia żeli pod prysznic Luksja Creamy to cztery kremowe żele w subtelnych zapachach stworzone z myślą o całej rodzinie. Teraz Ty i Twoi bliscy mogą cieszyć się przyjemnością kąpieli i zadbaną skórą dłużej, dzięki dużej, rodzinnej butelce żelu pod prysznic Luksja Creamy.
Luksja Creamy to również propozycja dla wszystkich kobiet, które cenią kosmetyki z dodatkiem szlachetnych składników znanych ze swych dobroczynnych właściwości dla skóry.
Dostępne wersje:
Vanilla & Almond Oil
Olive & Aloe Vera
Rose Petal & Milk Proteins
Cotton Milk & Provitamin B5

Skład: /`Vanilla & Almond Oil`/: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Sodium Chloride, Cocamidopropyl Betaine, Polyquaternium-39, Glycerin, Propylene Glycol, Vanilla Planifolia Fruit Extract, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Parfum, Styrene/Acrylates Copolymer, Disodium EDTA, Citric Acid, Sodium Benzoate, Hexyl Cinnamal, Benzyl Salicylate, Geraniol, Linalool (14.10.2010)

Cena: ok. 9zł / 250ml
/s/

Ten zapach...

Wybrałam żel z limitowanej (niestety :() edycji - Hazelnut Cream. Przyznaję, że dla samego zapachu. Nie mam wygórowanych oczekiwań wobec płynów pod prysznic - mają myć i przyjemnie pachnieć. Właściwie właściwości pielęgnacyjne dla mnie są nieważne, żeby tylko żel nie podrażniał skóry, a będzie dobrze. Żel Luksji spełnia wszystkie moje oczekiwania, a do tego jak pachnie! Obłęd. Zapach ten kojarzy mi się z dzieciństwem, miałam wtedy kosmetyk o takim właśnie zapachu, zdaje się był to szampon Ultra Doux. Ubolewam, że to wersja limitowna. :(

za mała wydajność

ocena dotyczy żelu Olive & Aloe Vera

plusy:
-gęsta konsystencja
-ladny delikatny zapach
-pieni się dobrze
-cena

minusy:
-bardzo mało wydajny !
-średnio nawilża
-opakowanie- nie lubię jak nie można go postawić do góry żeby spłynęły resztki żelu

ogólnie byłam zadowolona z zakupu ale nie kupię go więcej gdyż jest stanowczo za mało wydajny

Używam tego produktu od: już nie

polecam

Z racji tego że jest okres jesienno-zimowy zamiast zwykłych owocych żeli pod prysznic chciałam coś bardziej \'\'neutralnego\'\' i wybrałam wersję mleczną z proteinami B5.
Plusy:
+zapach, delikatny kojarzy mi sie ze świeżością i czystością, dodatkowo zostaje na skórze a nie wietrzeje od razu;)
+bardzo dobrze sie pieni, chyba nawet lepiej od Ziaji
+skóra po umyciu tym żelem jest gładka, miła w dotyku
+konsystencja
+świetnie myje
+wydajny, aczkolwiek wspomniana wcześniej Ziaja tu lepiej wypada

Minusy:
nie odnotowałam.

Polecam, bardzo przyjemny żel:)

Używam tego produktu od: ponad 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1 i jeszcze nieskończone:)

ohhh tak ;)

Cudowny :)

Powiecie żel jak żel ma myć - no ale nie powinno się mierzyć żeli jedną miarą ;) ja wymagam od żelu przede wszystkim zapachu :)

+ cudownie się pieni
+ pięknie pachnie różany
+wydajny
+dobrze usuwa brud;)
+fajna konsystencja
+nie wysusza

Jak dla mnie jeden z najlepszych i najpiękniej pachnących płynów czy żeli pod prysznic ;)

Kupuję go ponieważ nienawidzę owocowych żeli - których jest bardzo dużo wszędzie ;)

Ten trafia w mój gust i polecam :)

Używam tego produktu od: 1 rok
Ilość zużytych opakowań: 5 albo 6 ;)

Jest do mycia, więc myje

Nie wymagajmy za dużo od żeli do mycia. Przyzwyczailiśmy się , że mają odmładzać, nawilżać, regenerować, wprawiać w dobry nastrój, odstresować itd. Żel pod prysznic ma po prostu myć i to jest jego podstawowe zadanie. A ten żel jak najbardziej je spełnia. Dobrze myje, ładnie pachnie (wersja płatki róży), ma gęstą konsystencję przez co jest przyjemny w użyciu i dosyć wydajny. Ładne, estetyczne, wygodne opakowanie.
Nie wiem, czy kupię ponownie, bo za każdym razem kusi mnie inny żel, innej firmy i o innym zapachu.

Używam tego produktu od: kilka tygodni

Lubię.

Mam wersję oliwka i aloes i jetsem z niej bardzo zadowolona.

Są mega wydajne, tanie, a świetnie myją:
-odświeżają
-wygładzają
-odżywiają
-nie wysuszają!
-zapach nie utzymuje sie po kąpieli, ale nawet w butelce jest taki delikatny
-ma super konsystencję taka gęsciutką uwielbiam ją:)

Używam tego produktu od: Ponad rok temu pierwsze.
Ilość zużytych opakowań: Kilka opakowań może 3 i zawsze tą samą wersję.

żele są świetne!

Jestem mile zaskoczona tym produktem, kupiłam wersję specjalną w biedronce 3 sztuki po 250 ml w cenie 8 zł !, rózowy, oliwkowy, mango wszystkie sa swietne przepięknie pachną, konsystencja kremowa geste wystarczy dużo kropa by namydlic całę ciało, zapach utrzymuje sie na skórze po umyciu bardzo długo, nie podrażnia skóry, najbardziej mi przypadł do gustu rózowy żel. Naprawde polecam. Dziwi mnie to ze ten produkt ma tak niskie oceny.

Używam tego produktu od: nie dawna
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 3 róznych

robi co musi...

Używałam chyba każdej wersji tego żelu. Najbardziej lubię w zapach "aloes i oliwka". Jest wydajny na siatkowej myjce pieni się jak szalony. Jak dla mnie konsystencja idealna nie można wylać za dużo. Dobrze się spłukuje, nie zostawia na skórze zapachu i nie wysusza za bardzo. Dostępny wszędzie i tani od żelu nie można chcieć więcej.

szału nie ma

Kupiłam 3 sztuki w cenie 9,9 zł. Konsystencja ok, zapachy trochę sztuczne jak dla mnie, nie utrzymują się długo na skórze. Nie zauważyłam zbytniej pielęgnacji i wygładzenia skóry. Przeciętny żel pod prysznic, ale z ciekawości można kupić.

Ilość zużytych opakowań: 2 * 250 ml

to nie wanilia!

Gwiazdki daję za:
-cenę- 4,44zł za 500ml w promocji
-konsystencję/wydajność/pianę jako jedność

Natomiast opcja wanilia i migdał niewiele mają wspólnego z rzeczywistością:) nie pachnie ani wanilia ani migdałem. Dla mnie to gorzka orchidea. Mocny sztuczny, chemiczny zapach.
Wybitnie mi to jakoś nie przeszkadza, bo i zapachy żeli/mleczek do ciała dość szybko się ulatniają, ale po co tak to nazwali?
No jako migdał można naciągnąć barwę-mleczna migdałowa:)

Spełnia zadanie, bo myje i...w sumie tyle od żeli pod prych oczekuję.

Nie uczula, łatwo się otwiera butelka no i "nasz\' producent.

Używam tego produktu od: kilku tygodni

zerowa wydajnośc

Kupiłam go w zestawie 3 tego typu produktow pieknie pachnialy wiec sie skusilam

Plusy:
-naprawde ładnie pachną
-dobrze sie pieni
-łatwo dostepny

Minusy
-ma tak wielka dziure i dosc lejącą konsystencje ze opakowanie 250 ml starcza mi na troche ponad tydzien

Ogolnie uważam sie ze nie opłaca, może gdyby popracowali nad konsystencja i otworem dozującym byly wspaniały

Ilość zużytych opakowań: kończe drugie

nic specjalnego

Zakupiłam wersję z masłem shea i miodem. Dałam nie więcej niż 4 zł za dużą butlę. Do wyboru było jeszcze kilka innych wersji zapachowych ale tylko ta była dla mnie dość przyjemna.
W sumie lekko się rozczarowałam Tzn nie spodziewałam sie rewelacji ale jednak oczekiwałam więcej.
Zapach pod koniec opakowania jest delikatnie męczący, czuć jakąś chemie. Konsystencja jest ni to gęsta ni to rzadka. Ale żel dość wydajny. Stosowałam go normalnie pod prysznic i do kąpieli. Właściwości pielęgnacyjnych nie dostrzegłam. To jeden z tych kosmetyków które nie robią szkody ale też nie pomagają. Nie odczułam jakiejś większej przyjemności z korzystania z tego żelu. Tzn owszem myje, odświeża na krótki czas ale stosowałam lepsze żele.

Używam tego produktu od: 3 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: 1 duże