Luksja, Creamy, Kremowy żel pod prysznic (różne rodzaje)

Luksja, Creamy, Kremowy żel pod prysznic (różne rodzaje)

Linia żeli pod prysznic Luksja Creamy to cztery kremowe żele w subtelnych zapachach stworzone z myślą o całej rodzinie. Teraz Ty i Twoi bliscy mogą cieszyć się przyjemnością kąpieli i zadbaną skórą dłużej, dzięki dużej, rodzinnej butelce żelu pod prysznic Luksja Creamy.
Luksja Creamy to również propozycja dla wszystkich kobiet, które cenią kosmetyki z dodatkiem szlachetnych składników znanych ze swych dobroczynnych właściwości dla skóry.
Dostępne wersje:
Vanilla & Almond Oil
Olive & Aloe Vera
Rose Petal & Milk Proteins
Cotton Milk & Provitamin B5

Skład: /`Vanilla & Almond Oil`/: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Sodium Chloride, Cocamidopropyl Betaine, Polyquaternium-39, Glycerin, Propylene Glycol, Vanilla Planifolia Fruit Extract, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Parfum, Styrene/Acrylates Copolymer, Disodium EDTA, Citric Acid, Sodium Benzoate, Hexyl Cinnamal, Benzyl Salicylate, Geraniol, Linalool (14.10.2010)

Cena: ok. 9zł / 250ml
/s/

Niezbyt

Kupiłam go bo lubię takie naturalne kosmetyki , jednak się rozczarowałam .
Ogólnie denerwująca jest konsystencja jakaś za gęsta i zapach taki intensywny który na początku wydawał mi się cudowny pod koniec aż mnie denerwował .
Nie zauważyłam też żeby pielęgnował skórę .
Jedynym plusem jest to że dobrze się pieni jednak go już nie kupię .

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Nijaki

Zakupiłam kiedyś w jakimś sklepie spożywczym, spieszyłam się i przypomniało mi się że jak to zwykle u mnie - kończy mi się żel. Trafiłam na ten owo, a dokładnie wersje różaną. Hm.. tani fakt, ale jest jakiś taki.. nijaki, ani to ładnie pachnie, ani mocno, ani też specjalnie nie pielęgnuje - po prostu myje i pieni się. W połowie butelki - miałam wersję jakąś większą niż 250ml, nie wiem dokładnie ile, tak mi się znudził i drażnił że ciągle jest że aż mnie wkurzało że trzeba go zużyć do końca...
Ogólnie nie polecam.. może chociaż inne wersje zaplusują zapachem.. Jednak ja już nie kupię go ponownie.

Bardzo dobry , polecam jak najbardziej :)

Do tej pory używałam dwóch mega dużych - waniliowego i różanego . Są bardzo fajne . ŁAdnie pachną i dobrze się pienią . Chociaż troszeczkę jak dla mnie są za rzadkie .

Używam tego produktu od: luty 2010
Ilość zużytych opakowań: 2,klasyczne

Dobry, ale za rzadki

Oceniam wersję Vanilla & Almond Oil.

Żel był bardzo rzadki, przelewał się przez palce, musiałam uważać, żeby go nie rozlać - dla mnie to duża wada, bo nie lubię takiej konsystencji w kosmetykach pod prysznic. Nie przepadam za waniliowymi zapachami, ale ten mi się spodobał, był subtelny, nienachalny. Nie utrzymywał się jednak długo na skórze. Żel dobrze się pienił, nie podrażniał ani nie wysuszał skóry. Całkiem dobrze się go spłukiwało, gdyż nie zostawiał tłustej warstwy. Był jednak mało wydajny. Nie wiem, czy kupię go ponownie, bo wolę gęste żele.

Używam tego produktu od: ok. 1,5 miesiąca

w porządku

Do tej pory miałam 2 wersje: z wanilią oraz z oliwką i zamierzam kupić następne. Niewątpliwą zaletą żeli jest duża pojemność opakowania i niska cena (kupuję je za ok. 7 zł). Lubię je jednak przede wszystkim za miłą, kremową konsystencję , wydajność i piękne zapachy, a także za to, że nie wysuszają nadmiernie skóry.

Żel godny polecenia:
- fajna kremowa konsystencja
-dobrze się pieni
-wydajny
-przyjemny subtelny zapach (posiadam żel oliwkowy)
- albo mi się wydaje albo ciut nawilża skórę:)

Minusów nie zauważyłam. Gwiazdkę odejmuję bo mam niewielkie doświadczenie jeśli chodzi o żele i być może są na naszym rynku jeszcze jakieś lepsze.
Nie wiem czy kupie ponownie bo mam ochotę spróbować czegoś nowego:)

można spróbować!

mam wersję aloesową. żel niezłe się pieni, oczyszcza skórę, nie ściąga jej, jak jest z nawilżeniem na dłuższą metę, nie jestem w stanie stwierdzić, ponieważ po każdym prysznicu stosuję balsam do ciała. odejmuje gwiazdkę za to, że zapach raczej nie utrzymuję się na skórze oraz żel nie daje zadowalającego mnie uczucia odświeżenia. nie kupię ponownie, ponieważ na rynku jest mnóstwo kosmetyków tego typu, także lubię eksperymentować i jeżeli kupię żel raz, to raczej już do niego nie wracam.

Używam tego produktu od:kilka tygodni

to nie to, co lubię

Ogólnie rzecz biorąc lubię przede wszystkim takie żele pod prysznic, które nawilżają skórę, po których czuję, że moja skóra nie jest niemile ściągnięta i napięta.
A ten żel tego nie posiada, dlatego dostaje ode mnie 3 gwiazdki.
Reszta, tak jak i w wielu innych żelach:
ładnie pachnie, dobrze się pieni, wydajność ok, duże opakowanie za rozsądną cenę, dobrze myje.

Używam tego produktu od: 3 mies.

Wersja różana ;)

Bardzo go lubię. Różany ma śliczny zapach, miłą kremową konsystencję, dobrze się pieni. Skórę dobrze oczyszcza, pozostawia leciutki ślad zapachu. Na tyle pielęgnuje skórę, że czasami można sobie odpuścić balsam po :)
Wielka butla za niską cenę - polecam ;)

Używam tego produktu od:miesiąc

Używałam migdałowego i rózanego - to tak na początek recenzji :)

Żele bardzo ładnie pachniały i dobrze się pieniły. Przezroczysta butelka pozwala w pełni kontrolować ile żelu jeszcze zostało ;)
Działanie? Dobrze myje, skóra po użyciu była miękka i elastyczna, bez podrażnień czy swędzenia. Nie musiałam po każdej kąpieli używać balsamu do ciała.

Przyjemny żel w przystępnej cenie (kupowałam w promocyjnej cenie za 7,99 zł).Używam tego produktu od: używany w wakacje

A miało być tak pięknie...

Nie mogłam się doczekać wieczoru kiedy wejdę pod prysznic i użyję go po raz pierwszy. Miałam cudowną wizję miękkiej , pachnącej i nawilżonej skóry po kąpieli.. mmmm.. rozmarzyłam się i szybko zeszłam na ziemię.
Pachnie ładnie (miałam różany) ale zapach w ogóle nie pozostaje na skórze, bardzo średnio się pieni a nawilżenia brak. Fakt faktem moja skóra nie była ściągnięta ani napięta ale absolutnie niczym mnie nie zachwycił.

Używam tego produktu od: 2 mies. temu