Luksja, Creamy, Kremowy żel pod prysznic (różne rodzaje)

Luksja, Creamy, Kremowy żel pod prysznic (różne rodzaje)

Linia żeli pod prysznic Luksja Creamy to cztery kremowe żele w subtelnych zapachach stworzone z myślą o całej rodzinie. Teraz Ty i Twoi bliscy mogą cieszyć się przyjemnością kąpieli i zadbaną skórą dłużej, dzięki dużej, rodzinnej butelce żelu pod prysznic Luksja Creamy.
Luksja Creamy to również propozycja dla wszystkich kobiet, które cenią kosmetyki z dodatkiem szlachetnych składników znanych ze swych dobroczynnych właściwości dla skóry.
Dostępne wersje:
Vanilla & Almond Oil
Olive & Aloe Vera
Rose Petal & Milk Proteins
Cotton Milk & Provitamin B5

Skład: /`Vanilla & Almond Oil`/: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Sodium Chloride, Cocamidopropyl Betaine, Polyquaternium-39, Glycerin, Propylene Glycol, Vanilla Planifolia Fruit Extract, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Parfum, Styrene/Acrylates Copolymer, Disodium EDTA, Citric Acid, Sodium Benzoate, Hexyl Cinnamal, Benzyl Salicylate, Geraniol, Linalool (14.10.2010)

Cena: ok. 9zł / 250ml
/s/

Świetny

Kupilam go za smieszna cene,bo za 4,99 za duza butelke. Mam wersje oliwkowa i jestem bardzo zadowolona,bo :

-swietnie myje
-rewelacyjnie sie pieni
-skora jest miekka
-jest bardzo wydajny
-jest tani
-ladny zapach

Konsystencja jest jakby galaretowata,ale mi to nie przeszkadza. Zel ma dobrze myc i ladnie pachniec,co on spelnia w 100% :)

Używam tego produktu od: czerwca 2012
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszej

EXTRA!!!!!!!!!!

żel naprawdę przepięknie pachnie,ma zbitą konsystencje doskonale nawilża skórę pozostawiając ją gładką i miekką.Ja mam ten neutralny
Zel jest bardzo wydajny,podejrzewam że to dlatego iż on ma zbitą nawilżającą konsystencję polecam w 100%
pozatym produkt jest tani z tego co ja wiem

Używam tego produktu od: ok 2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: pół jednego

Przyjemny żel

Mam wersję waniliową z olejkiem migdałowym.

Plusy:
- piękny zapach, ciepły, dość słodki, oprócz wanilii przebija się jeszcze jakaś nuta, ale trudno powiedzieć czy to akurat migdał
- zapach utrzymuje się przez jakiś czas na skórze (nie bardzo długo, ale niektóre żele po prysznicu są prawie niewyczuwalne, tutaj z kolei aż szkoda mi smarować się balsamem)
- konsystencja - niezbyt rzadka ani gęsta; dobrze rozprowadza się na skórze - jest śliska, tym samym żel ma całkiem dobrą wydajność, bo w kontakcie z mokrą skórą łatwo go rozsmarować
- nie wysusza mocno skóry (nie zawsze używam balsamu po prysznicu i nie zauważyłam żeby skóra wyglądała po nim gorzej)
- cena (w promocji kosztował 5,50 zł za 500 ml, więc szkoda nie wypróbować)

Wady:
- nie przeszkadza mi to, ale żel nie nawilża (opis na opakowaniu może zmylić, ale skład żelu nie obiecuje zbyt wiele)

Używam tego produktu od: ponad miesiąc, na zmianę z innymi żelami

Ponad przecietny

Kupilam go poniewaz byl na swietnej promocji (7,99 za 500 ml! Ten rozowy)

+ dobrze sie pieni
+ konsystencja
+ ma naprawde piekny zapach
+ opakowanie
+ cena

- nie zauwazylam jakiegos wielkiego nawilzenia
- zapach nie utrzymuje sie dlugo
- wydajnosc

ale ogolnie jest to naprawde dobry zel pod prysznic

Używam tego produktu od: 1 miesiac
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie w trakcie

Lovely Roses

Oceniam wersję Rose Petal & Milk Proteins

Plusy:
- ładny zapach
- niska cena
- dobrze się pieni
- dobrze oczyszcza
- ładne opakowanie

minusy:
- słabo wydajny
- nie wszędzie jest dostępny

Używam tego produktu od: jesieni 2011
Ilość zużytych opakowań: jedno mniejsze

Miło się go używa

Miałam Rose Petal & Milk Proteins
Cotton Milk & Provitamin B5. Oba są równie fajne. Po pierwsze piękny zapach, po drugie bardzo fajna, kremowa forma. Fajnie nawilża i zostawia skóre gładką, miękką i pachnącą. Chce spróbować reszty.

Używam tego produktu od: Chce zacząć znów
Ilość zużytych opakowań: Kilka

Świetny :)

Zakupiłąm go na przecenie w markecie :) Musze przyznac, że bardzo sie polubiliśmy :)

+Przyjemny zapach
+Niska cena (standardowo to około 8-9 zł za 500 ml)
+Wydajny
+Dobrze się pieni
+Przyjemna konsystencja (chociaż powiedziałabym że napewno nie kremowa- glutowata raczej) :)
+Dobrze zmywa wszelkiego rodzaju nieczystości :)
+Delikatnie nawilża

Minusów nie dostrzegam :) Zdecydowanie polecam :)

Przeciętno-przyjemny

Kiedy zobaczyłam promocję butli 0,5 l w cenie 7 zł musiałam mieć. No i wziełąm dwie. Pchnialy przyjemnie, więc ...

Pachną przyjemnie i jak to żele - świeżo i lekko, tak na lato. Po za tym jednak spodziewałam się jakiegoś obłędnego działania na skórę po kremowej konsystencji, ale niestety... Żadnej kremowości wspaniałej, nawet przeciętnej. Ten żel to żel glutowy ;)

Nie było jednak z nim tak źle. Nie wysuszał i całkiem przyjemnie pachniał (no powtarzam się, ale naprawdę mi się podobało!)

Myślałam, że był średnio wydajny (chociaż używałam też jako płynu do kąpieli), ale zapomniałam że jak brat wraca ze studiów na wakacje to zapomina o włąsnej kosmetyczce i używa moich kosmetyków... no i się zużył.

Przyjemny ale nie rewelacyjny :) wrócę do niego na pewno ze względu na cenę, delikatny zapach i nie wysuszanie skóry.

Miałam wersję różaną i waniliową. Zapachy są lekkie, polecam głównie na wiosnę - lato, gdzie ciężkie, słodkie zapachy duszą. Ta wanilia jest lekka i delikatna, odprężająca latem.

Ilość zużytych opakowań: dwa

OK

Generalnie jeżeli chodzi o żele pod prysznic lubuje te o owocowych zapachach. Jednak gdy była promocja i wywąchaniu wszystkich rodzajów zdecydowałam się na zakup z olejkiem różanym. Zapach jest ładny, naturalny, nie męczący. Żel troszkę słabo się pieni, ale jest wydajny - butelka 500 ml starczyła na 2 miesiące. Nie zauważyłam jakiejś wyjątkowej pielęgnacji, ale skóry też nie wysusza. Jednak podstawowym zadaniem żeli jest myć, a z tym sobie radzi dobrze. A od pielęgnacji są balsamy, mleczka itp.

Reasumując wart wypróbowania, polecam.

Ilość zużytych opakowań: jedno duże

Gęsty, kremowy glut a nie żel pod prysznic

Przez pewien czas lubowałam się w żelach Luksji, tyle że były to akurat żele transparentne :)

Na ich kremowy odpowiednik natrafiłam podczas nalotu na Biedronkę - 3 butle w cenie 9,99zł. Zapachy nie przekonały mnie na tyle bym bez wahania wrzuciła je do koszyka. Kręciłam się więc przy nich, kręciłam... i ostatecznie nabyłam w cenie wyprzedażowej - 7,99zł.

Wyboru nie było, to też zaopatrzyłam się w wersje:
1) Olive & Aloe Vera - żel w odcieniu jasnej zieleni; zapach przyjemny, dla mojego nosa najprzyjemniejszy z całej trójcy, mocno wyczuwalny aloes i... ogórek ;)
2) Rose Petal & Milk Proteins - żel w odcieniu jasnego różu; zapach przyjemny, acz nie tego oczekiwałam po różanym żelu... bardziej przypomina mi kwiatowy płyn do płukania tkanin lub kisiel z niezidentyfikowanych owoców ;)
3 Avocado & Provitamin B5 - żel w odcieniu przybrudzonej bieli, zapach nie ma nic wspólnego z avocado, przyjemny, orzeźwiający, ale chemiczny, dobry na poranną kąpiel.

<b>PLUSY:</b>
- bardzo dobrze się pienią, piana jest zbita, nie znika w mgnieniu oka,
- przezroczysta butla to coś, co lubię :D w dodatku o ciekawym kształcie, dzięki czemu dobrze leży nawet w mokrej dłoni

<b>MINUSY:</b>
- każdy z nich ma adnotację na butli &quot;moisturising shower gel&quot;, a odniosłam wrażenie, że moją skórę... wysuszają :(
- dostępność - nie w każdej drogerii widywałam je na półkach,
- zapach - początkowo wydają się apetyczne, ale po pewnym czasie ta chemia zaczyna męczyć; nie lubię kosmetyków, w które producent za wszelką cenę stara się władować ładny zapach, a jeśli już nie może się oprzeć, to niech chociaż ta róża pachnie różą...
- strasznie mało wydajne... jeśli ja (czyt. osoba, która ma na swojej półce w łazience całą kolekcję żeli pod prysznic, a każdy z nich zużywa w przeciągu 3-7 miesięcy - w zależności od pojemności i zapachu :D), to zużycie butli 250ml w ciągu miesiąca, jest lekką przesadą...
- żel jest gęsty (chyba aż za bardzo), przy lekkim ściśnięciu butli (sam z niej nie wypłynie ;)) wydostaje się przez otwór taka ilość żelu, że po 1 skorzystaniu z niego widać zużycie... zużyłam obecnie wersję 1 i 3, a na zdjęciu załączonym do recenzji widać zużycie żelu różanego po zaledwie 3 użyciach... skandal i wielkie oszustwo :( jego konsystencję określiłabym jako ciągnący się glut! możemy mocno ścisnąć butlę, tak by kropla (duuuuża) wydostała się na zewnątrz, a po zwolnieniu uścisku, żel wciągany jest do środka... inne przy takim eksperymencie spaskudziłyby sobą całą nakrętkę ;)

Używam tego produktu od: ok. 2-3 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 2 :(

przyjemny

Bardzo dobry żel pod prysznic,może nie jest idealny,ale na pewno godny polecenia:
-niedrogi i wydajny
-dobrze się pieni
-ładny,delikatny zapach (mam wersję różową)
-nie wysusza nadmiernie,choć balsam po kąpieli jest dla mnie konieczny.
Normalny kremowy żel,który jakoś specjalnie nie pielęgnuje,ale też nie szkodzi.

Używam tego produktu od: luty 2012
Ilość zużytych opakowań: 1/2 z opakowania 500 ml

ojjj Tak!

Dla mnie doskonały, używam go na przemian z kremowym żelem z nivei. (oba lubię i zależy który pierwszy w ręce wpadnie ;) )

Plusy;

zapachy nie z tej ziemi

nawilża

nadaje uczucie miękkości, gładkości

cudownie się rozprowadza

daje uczucie luksusu w kąpieli czy pod prysznicem

duże opakowanie za śmieszną cenę

Minusy;

mógłby być bardziej wydajny, ale nie odejmuję gwiazdki bo przy tak dużej pojemności cena jest śmieszna

Używam tego produktu od: dłuższego czasu
Ilość zużytych opakowań: kilka