Luksja, Creamy, Kremowy żel pod prysznic (różne rodzaje)

Luksja, Creamy, Kremowy żel pod prysznic (różne rodzaje)

Linia żeli pod prysznic Luksja Creamy to cztery kremowe żele w subtelnych zapachach stworzone z myślą o całej rodzinie. Teraz Ty i Twoi bliscy mogą cieszyć się przyjemnością kąpieli i zadbaną skórą dłużej, dzięki dużej, rodzinnej butelce żelu pod prysznic Luksja Creamy.
Luksja Creamy to również propozycja dla wszystkich kobiet, które cenią kosmetyki z dodatkiem szlachetnych składników znanych ze swych dobroczynnych właściwości dla skóry.
Dostępne wersje:
Vanilla & Almond Oil
Olive & Aloe Vera
Rose Petal & Milk Proteins
Cotton Milk & Provitamin B5

Skład: /`Vanilla & Almond Oil`/: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Sodium Chloride, Cocamidopropyl Betaine, Polyquaternium-39, Glycerin, Propylene Glycol, Vanilla Planifolia Fruit Extract, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Parfum, Styrene/Acrylates Copolymer, Disodium EDTA, Citric Acid, Sodium Benzoate, Hexyl Cinnamal, Benzyl Salicylate, Geraniol, Linalool (14.10.2010)

Cena: ok. 9zł / 250ml
/s/

OK

Kupiłam go tylko dlatego, że był na przecenie w Super Pharm za 4,99!

Mam wersję z wyciągiem z płatków róż i proteinami mleka.

Plusy:
+ nie wysusza
+ cena (nie wiem ile kosztuje normalnie, ale moje 4,99 jest naprawdę efektowne)
+ dobra zakrętka i aplikacja
+ wydajność

+/- zapach przyjemny, lecz po dłuższym czasie zaczyna mnie denerwować

- trochę dziwna konsystencja, galaretowata

Niby jest ok, ale jednak to po prostu nie jest TO

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

Bardzo przyjemny :)

Posiadam wersję cotton milk & provitamin B5 - zakochałam się w zapachu ! Uwielbiam Uwielbiam Uwielbiam ! Kocham wręcz zapach , mam i żel pod prysznic i mydło w kostce . estem miłośniczką takich zapachów - ciężkich kremowych , naturalnych ;D

Niestety krótko się ten zapach utrzymuje . Nie podobała mi się również konsystencja , taki glut . No ale..co poradzić . Nawet wydajny . Trochę przeszkadzał mi otwór , taki ciut ciut nieporęczny . Produkt łagodny , nie podrażnił , nie miałam po nim uczulenia , nic z tych rzeczy . Nie nawilżał , nie wysuszał ale mimo wszystko lubiłam go i na pewno wrócę. :)
Polecam zapach \'COTTON MILK & PROVITAMIN B5 \' !

Poniżej przeciętnej

Kupiłam ten żel skuszona promocyjną ceną 5 zł za pół litra. Myślałam, że zrobiłam świetny interes, ale z perspektywy czasu widzę, że się bardzo pomyliłam.
Zaczynając od plusów:
Wersja oliwkowo-aloesowa ma bardzo przyjemny, delikatny i świeży zapach, który nie usiłował mnie udusić podczas brania prysznica - do duży plus (szkoda, że zniwelowany do nic nieznaczącego w obliczu wad produktu). Dobrze się też spłukuje i nie wysusza znacząco skóry.
Niewątpliwie za tym żelem przemawia stosunek ceny do objętości, nawet nie biorąc pod uwagę promocji.
I przechodząc do wad:
Co z tego, że mam dużo żelu, za śmieszną cenę, jeśli "zjada się" on w wyjątkowo szybkim tempie? Półlitrowa butla starczyła mi na niecały miesiąc. Dla porównania, w tym czasie zużywam około połowy tej objętości innych "myjadeł". Powodem tej koszmarnej niewydajności jest konsystencja - zbyt rzadka (ale nie lejąca, tylko glutkowata), zbyt mało "przyczepna". Wszystko spływa z ciała nim cokolwiek zdoła się rozprowadzić. Szczerze mówiąc nie spodziewałam się tego po marce, która w dawnych czasach reklamowana była w TV jako dotyk luksusu, a modelka wystepująca w spocie stylizowana była na Kleopatrę.

Nie kupię już więcej żadnego żelu Luksji.

Używam tego produktu od: około miesiąca
Ilość zużytych opakowań: całe, 500ml

Lubię:)

Mam wersję Rose Petal & Milk Proteins. Jak dla mnie jest bardzo przyjemny:) Dobrze się pieni, jest wydajny. Cena za taką ilość bardzo niska:) Zapach intenstywny, ale delikatny i bardzo przyjemny:) Nie wysusza skóry:) Jak najbardziej jestem na tak!

Używam tego produktu od: obecnie
Ilość zużytych opakowań: ok. 5-6 dużych

Przyjemne

Miałam wersję Olive & Aloe Vera oraz Rose Petal & Milk Proteins, która bardziej przypadła mi do gustu.
Naprawdę kremowy, przyjemny żelik.
Bardzo wydajny.
Delikatny zapach.

Kupione w promocji w Naturze 500 ml za 4,99 :)

Jesli natrafię na podobną promocję na pewno skorzystam.

Używam tego produktu od: ostatnio
Ilość zużytych opakowań: 2 x 500 ml

Dobry

Mam żel z aloesem i oliwkami. Jest on duży i tani, ale średnio wydajny, Pachnie delikatnie. Zapach jest bardziej wyczuwalny z butelki niż podczas kąpieli. Po jego zastosowaniu skóra jest oczyszczona, nawilżona i odżywiona bez podrażnień. Nie jest to moim zdaniem jeden z lepszych żeli pod prysznic właśnie za mało wyczuwalny zapach i średnią wydajność.

Używam tego produktu od: Miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 prawie całe

NIEZASTĄPIONY

Miałam 3 żele z tej serii. Są naprawdę dobre, ale moim zdaniem najlepszym z nich jest żel -> Rose Petal & Milk Proteins. Uwielbiam go, wręcz kocham!
1.Cena nie jest straszna
2. PRZEPIĘKNIE PACHNIE
3.Miła konsystencja
4. Doskonale nawilża , wygładza i pielęgnuje skórę

SKÓRA JEST PO NIM NIESAMOWICIE MIĘKKA i przepięknie pachnie, naprawdę doskonale pielęgnuje on nasze ciało.

ZAWSZE BĘDĘ WRACAĆ DO TEGO KOSMETYKU.

JEDYNY TAKI.

Używam tego produktu od: Tygodnia
Ilość zużytych opakowań: w trakcie

Fajny, miły, w promocji będę wracać

Lubię, kocham ten o zapachu oliwki i aloesu. Dobrze się pieni i nawet trochę nawilża skórę. Jest średnio wydajny i dość drogi, dlatego będę go kupować, ale raczej w promocjach. Wydaje mi się, że wersja kremowa jest wydajniejsza niż przezroczysta. Generalnie lubię. Wolę wersje 500 ml.

przyjemny

ma super konsystencję, ładny zapach, dobrze się pieni i oczyszcza skórę, nie wysusza jakoś specjalnie, przynajmniej nie bardziej niż inne produkty. czego więcej chcieć od żelu pod prysznic? polecam.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: kilka

Mydło i mdło.

Kupiłam wielką butlę tego żelu w SP, do większych zakupów, za symboliczne 3,99. Wybrałam w ciemno zapach różany, który okazał się koszmarny.
Kojarzy mi się z takim najtańszym mydłem toaletowym w kolorze różowym, kupowanym dawno dawno temu w kiosku ruchu. Jest mydlany i mdły a do tego raczej intensywny. Owszem, ze dwa raczy poczułam zapach róży, jakaś skondensowana kropla tego dodatku zapachowego musiała się zaplątać pod koniec opakowania. ;)

Nie znajdziemy tu również zbyt wielu pozytywów jeżeli chodzi o działanie - owszem, dobrze się pieni i oczyszcza skórę, nawet nie wysusza jej na szczęście, ale jest koszmarnie niewydajny, ma płynną konsystencję i wielki otwór w opakowaniu, przez co wylewa się go zawsze bardzo dużo. Jestem na nie i więcej nie kupię, nawet jak mi będą w okazyjnej cenie wciskać.

Ilość zużytych opakowań: 1 x 500 ml

Raczej średnio i bez szału

Zrecenzuję wersję 250 ml Cotton Milk & Provitamin B5

Zalety:

*dobrze się pieni,

*dobrze oczyszcza,

*przyjemny delikatny zapach,

*estetyczna butelka,

*rewelacyjna cena (ja kupiłam za 4,99),

*skóra jest gładka , acz....nieco sucha ;)

Wady:

*nieco zbyt lejący,

*średnio wydajny(pomimo dobrego pienienia się produktu trzeba go wylać nieco więcej aby umyć całe ciało),

*nie nawilża skóry i mam wrażenie,że nieco przesusza

Krótkie podsumowanko - może wrócę bo nie jest źle, natomiast faworytem żelik nie jest i nie będzie

Używam tego produktu od: sporadycznie od dwóch miesięcy

Rewelacja

Jedne z lepszych żeli, jakie używałam! :)

Stosowałam:
- Olive & Aloe Vera
- Rose Petal & Milk Proteins (wg mnie NAJLEPSZY !!! )
- Cotton Milk & Provitamin B5

+ dobrze oczyszczają
+ skóra pozostaje miękka, przyjemna w dotyku
+ nie wysuszają
+ zapach, który długo utrzymuje się na skórze
+ bardzo dobrze się pienią
+ bardzo wydajne, wystarczy mała ilość
+ tanie! ( za dużą butelkę zapłaciłam 6,99)
+ łatwo dostępne
+ dodatkowo mogę pochwalić jeszcze opakowanie - ładne, wygodne, poręczne ;)

Jak widać same plusy, a minusów brak.

Używam tego produktu od: Dość długo
Ilość zużytych opakowań: Zaczynam 4 :)