Jessa, Nature, Tampons Normal (Tampony higieniczne ze 100% certyfikowanej bawełny)

Kategoria
Marka

Tampony Jessa nature oznaczają pełne szacunku traktowanie przyrody, zasobów i ludzi - dla świata jutra. Dzięki innowacyjnej powierzchni Smoove® z bawełną organiczną tampon można łatwo i bezboleśnie zakładać i zdejmować. Rdzeń tamponu i nić są również wykonane w 100% z certyfikowanej bawełny organicznej. Tampony Jessa normal nature idealnie dopasowują się do ciała dzięki nacięciom i są ledwo wyczuwalne.
Powierzchnia Smoove®
Ze 100% certyfikowanej bawełny organicznej
Bielone bez chloru
Bez zapachu
Specjalna tolerancja skóry potwierdzona przez Oeko-Tex i dermatest

podpaski, wkładki, tampony
ochronne
pakiet
normalna

Komfortowe w noszeniu.

Za tampony zapłaciłam ponad dychę, więc biorąc pod uwagę fakt,że jest to produkt organiczny, myślę że to naprawdę fajna jego cena.

Moje miesiączki nie są jakoś super obfite, więc zwykle sięgam po rozmiar 'normal',zarówno tamponów jak i podpasek gdyż ich chłonność mi w zupełności wystarcza. Oczywiście zdarzają się bardziej obfite dni, wtedy z pomocą przychodzi rozmiar 'super', aczkolwiek to po ten 'normalny ' sięgam najczęściej.

Pudełko kryje w sobie szesnaście sztuk, dodatkowo osobno zapakowanych tamponów. Średnio to ekologiczne co prawda, ale higieniczne na pewno.
Nie mam problemu z aplikacją tamponu, ten wchodzi gładko i sprawnie tam gdzie ma wejść:)
Tak samo jak dobrze się go wkłada, tak też dobrze się go usuwa, sznureczek działa wzorowo, nie urywa się podczas pociągania, a sam tampon nie mechaci się i nie rozwarstwia.
Wygodnie się go nosi, gdyż jest miękki, nie czuć go w ogóle podczas użytkowania.

Recenzowany, średni rozmiar tampona radzi sobie bardzo dobrze ,że średnio obfitą menstruacją, czy podczas końcowych jej dni.
Nic mi nie przecieka i czuję ,że mogę na nim polegać podczas tych dni.
Ogólnie zatem to bardzo fajny produkt, wykonany z ekologicznej bawełny, bez zbędnych barwników w dobrej cenie, po który z pewnością sięgnę ponownie robiąc zakupy chemii i kosmetyków niemieckich online.