BodyBoom, Bronze, Mgiełka brązująca do twarzy i ciała `Złocista bogini`

BodyBoom, Bronze, Mgiełka brązująca do twarzy i ciała `Złocista bogini`

hairstore.pl
Średnia ocena: 4.80/5

Średnia ocena: 4.64/5

Jestem naturalną (97% składników pochodzenia naturalnego wg normy ISO 16128) brązującą mgiełką do twarzy i ciała. Sprawię, że Twoja skóra uzyska jednolity koloryt i pokryje się piękną opalenizną.

Zapewnię naturalną i równomierną opaleniznę! Dzięki mnie uzyskasz efekt skóry lekko muśniętej słońcem. Jestem łatwa w użyciu, nie tworzę zacieków. Zawarte we mnie składniki nie wysuszą skóry, lecz delikatnie ją nawilżą.

Naturalne ekstrakty z kurkumy, nasion chia oraz ze słodkich migdałów pielęgnują skórę całego ciała, poprawiają jej naturalny koloryt oraz wspomagają nawilżenie naskórka. Kwas hialuronowy i betaina, otrzymywana z buraka cukrowego, nawilżają oraz łagodzą naskórek, a także wygładzają skórę. Zawarty we mnie składnik brązujący: erytruloza, nadają skórze jednolitą opaleniznę, zbliżoną wyglądem do naturalnej.

balsamy
nawilżające, brązujące
spray
normalna

Kosmetyk nadaje ładny kolor, ma piękny zapach

Kosmetyk nadaje ładny kolor, ma piękny zapach. Produkt zakupiłam w drogerii Rossman, zamknięty jest różowym opakowaniu z atomizerem, daje bardzo delikatny efekt i trzeba ją stosować kilka razy pod rząd, aby było widać jakiś efekt. Mgiełka bardzo szybko się wchłania, nie pozostawia plam, daje bardzo naturalny efekt, już po kilku minutach można się ubrać.

Może być

Myślałam, że nie jest to taki mocny samoopalacz tylko bardziej balsam z lekkim opalaniem - trochę się myliłam :) co prawda nadaje ładny kolor ale trzeba uważać (jak to z samoopalaczem) bo można sobie zrobić plamy :) i mimo, że ma piekny zapach to później i tak trzeba się umyć bo zapach skóry po samoopalaczu jednak wychodzi :)

Próbowałam dać szanse, ale u mnie efekt prawie zerowy

Produkt zakupiłam w drogerii Rossman na promocji za mniej niż 20 zł.
Zamknięty jest w ładnym, różowym opakowaniu z atomizerem.
Unikam opalania, dlatego przestestowałam już wiele produktów bronzujących.
Z natury mam bardzo bladą karnację.
Mgiełka jest łatwa w aplikacji, na twarz rozprowadzałam ją za pomocą dłoni, wchłania się ok. 15 minut .
Produkt pozostawiałam na cała noc.
Duży plus, za delikatny i ładny zapach, co rzadko zdarza się w tego typu kosmetykach.
Rano skóra była wygładzona i nawilżona.
Niestety u mnie po wielu próbach stosowania efekt był niewidoczny, a szkoda bo zapowiadało się naprawdę dobrze.

Bogini zacieków

Mgiełkę kupiłam na promocji w sklepie niedrogeryjnym, który zajmuje się promocjami.
Jako iż marka jest mi znana i lubiana przez dobre składy, miałam wobec tego produktu duże nadzieje. Mgiełki użyłam najpierw dwa razy i ogromnego efektu nie zauważyłam, bardziej delikatny może ciemniejszy kolorek mojej skóry, no i następnym razem trochę zaszalałam i wysmarowałam sobie ramiona, nogi i poleciałam na spacer w majowe słońce. W pierwszej chwili miałam wrażenie że produkt przyciąga słoneczko bo w chwilę dwie zaczęłam się opalać co mi się nie zdarza normalnie. I już miałam wystawić świetna recenzję jaka to jestem zachwycona tym produktem i już miałam biec bo zapas, gdy ktoś mówi, masz brudne kostki, zignorowałam to bo pół dnia spędziłam w ogrodzie i mogło się zdarzyć się zaraz ktoś spytał, Magda, masz brudną szyję? I nieee, to nie mogło być prawdą. Okazało się że mam okropne rudawe zacieki... wszędzie tam gdzie się tym smarowałam. Zawiodłam się, raczej już nie zaryzykuję. Co do polecania, warto przekonać się na własnej skórze.

Twarz - tak, ciało - nie

Mgiełkę kupiłam na promocji, jestem z niej zadowolona, choć daje bardzo delikatny efekt i trzeba ją stosować kilka razy pod rząd, aby było widać jakiś efekt. Przez to nadaje się wg mnie tylko do twarzy.

Używanie jej na ciało jest bardzo mało wydajne i praktycznie w ogóle nie widać efektu.

Mgiełka bardzo szybko się wchłania, nie pozostawia plam, daje bardzo naturalny efekt. Nie zapycha, nie powoduje innych niedoskonałości.

Aczkolwiek moim hitem nadała pozostają kroplelki innej firmy, które dają świetny efekt od razu i są bardzo wydajne.

Przyjemna aplikacja i delikatny efekt

Po produkty brązujące sięgam regularnie niemal przez cały rok, a mgiełka od BodyBoom była jednym z najłatwiejszych w aplikacji produktów które miałam przyjemność testować.

Gdyby nie zepsuty atomizer, na który przez przypadek prawdopodobnie miałam pecha trafić, aplikacja tej mgiełki to byłaby od początku bułka z masłem ;) Po przelaniu płynu do innej buteleczki z atomizerem, moja rutyna brązująca z użyciem tego kosmetyku znacznie się usprawniła.

Konsystencja jest wodnista, po rozpyleniu na ciało łatwo się rozsmarowuje i bardzo szybko wysycha. Już po kilku minutach można swobodnie zakładać ubranie. Produkt można dowolnie dozować i dokładać go, nie tworzy smug, nie osiada mocniej na bardziej suchych partiach. Zapach jest nieco duszący, jak w przypadku większości produktów samoopalających w moim odczuciu niezbyt przyjemny, ale spotkałam się z gorszymi pod tym względem kosmetykami.
Po kilku godzinach od nałożenia, na mojej naturalnie bardzo jasnej karnacji daje równomierny efekt skóry lekko muśniętej słońcem. Nie przesusza, nie zostawia dyskomfortu na ciele. Po kilku aplikacjach możemy osiągnąć ładną, naturalną opaleniznę. Zmywa się równomiernie nie pozostawiając plam, nie wymaga użycia peelingu. Nie testowałam go jednak na twarzy ze względu na skłonność do wyprysków, niewykluczone jednak, że być może jeszcze się na to odważę.

Zostanę przy tym produkcie na dłużej przez wzgląd na ładny efekt opalenizny jaki daje, a przede wszystkim na bajecznie latwą i szybką aplikację która nie jest oczywista w przypadku wszystkich tego typu produktów.

Niesamowita

Doskonały kosmetyk dla osób, których twarz, czy też szyja są bledsze niż ciało i chciałyby tę różnicę zlikwidować. Produkt prawie nie ma wad. To jest moje odkrycie tego roku, gdyż pierwszy raz sięgam po tego typu produkt na twarz i nie jestem zawiedziona. Mgiełka jest tania, łatwo dostępna w drogeriach Rossmann, czy Hebe. Starczy na pewno na długo. Pachnie słodkim karmelem. Teraz o działaniu. Ja osobiście mgiełkę najpierw psikam a potem wcieram w skórę. Delikatnie się lepi do czasu aż jej nie zmyjemy. Zostawiła mi delikatne ślady na szelkach ale to mało istotne dla mnie. Przede wszystkim działa delikatnie. Twarz nie jest pomarańczowa. Efekt jest widoczny po pierwszym zastosowaniu już na drugi dzień i jest bardzo naturalny. Po mniej więcej tygodniu ślad po mgiełce zanika, także najlepiej powtarzać co kilka dni aby cera wydawała się opalona. Jak działa na skórę? Ani raz nie zauważyłam by wysuszała, czy powodowała wypryski itd. Wręcz przeciwnie. Stosując produkt mam wrażenie że skóra jest zdrowsza, nawilżona i ,,bez skazy'' ;)

Mgiełka, która brązuje skórę każdej "córki młynarza"

Moja skóra jest dość jasna. Nie jestem może potocznie mówiąc "córką młynarza" ale ogólnie nie opalam się z uwagi na alergię słoneczną.
Mgiełki używałam naprzemiennie z siostrą, która ma dokładnie odcień skóry opisany w tytule recenzji ;)

Mgiełka Brązująca do Twarzy i Ciała BodyBoom Bronze ma nietypową pojemność 110 ml.
Jest przeznaczona do ciała oraz twarzy.
W swoim składzie zawiera aż 97% składników pochodzenia naturalnego i ta cecha bardzo mnie skusiła do jej zakupu :)

Zapach mgiełki jest wyczuwalny nie jako typowy samoopalacz, ale zwykły delikatny produkt. Absolutnie nie drażni nosa smrodkiem przypalonej skóry. Właściwie, to nawet nie wiem, czy ten zapach jest jakiś konkretny, gdyż mgiełka szybko się wchłania a zapach jest już niewyczuwalny. Bardzo mi to odpowiada. Ogromny plus za taki efekt. To rzadkość w produktach brązujących w tym przedziale cenowym.

Przyznam szczerze, że najbardziej lubię brązujące balsamy, z uwagi na łatwą aplikację. Ten kosmetyk zaskoczył mnie tym, że równie łatwo się rozprowadza oraz nie tworzy nieestetycznych smug i zacieków. Formuła tej mgiełki jest bardzo przyjemna w aplikacji.

Zapewnia ładnie wyglądającą opaleniznę. Producent obiecuje, że efekt opalenizny widoczny jest już po kilku godzinach od aplikacji. Ja używam jej późnym wieczorem i efekt widzę rano. Jest to dobrych kilka godzin. Potwierdzam, że delikatna opalenizna zdobi moją skórę po kilku godzinach od aplikacji ;)

Mgiełka może być nakładana zarówno na skórę twarzy jak i ciała. Jej pojemność nie jest duża i myślę, że używana do całego ciała nie wystarczy na zbyt długi czas tak jak balsam... Ja używam jej dość oszczędnie, bo około 4 dozy na jedną rękę i po jednej na twarz i szyję. Na nogi używam balsamu a mgiełki raz w tygodniu. Dla mnie zatem jej wydajność jest spoko :)

Co do efektu to nie każdy będzie zadowolony, ponieważ uważam, że nie jest to produkt dla osób o ciemnej karnacji. Ilości jakie ja osobiście aplikuję, dają naprawdę lekki efekt, gdyż ja taki właśnie preferuję. Być może podwójna warstwa daje dwukrotną moc w postaci bardziej wyrazistej opalenizny. Nie wiem, nie sprawdziłam.

Skóra muśnięta mgiełką trzyma się około 2 dni i wówczas powtarzam aplikację, aby nie dopuścić do nieestetycznych plam. Produkt schodzi równomiernie, więc nawet nie doświadczyłam jakichkolwiek placków czy zacieków.

Za doskonały delikatniy efekt opalonej skóry oraz brak zapachu typowego samoopalacza oceniam ten produkt bardzo wysoko.

Wersja budżetowa na wakacyjny glow.

Mgiełka bardzo przypadła mi do gustu.
Nie można zrobić sobie nią krzywdy, początkowo miałam obawy, że będą plamy, zacieki, że będzie marchewa, jak u Trumpa.
Nic z tych rzeczy.
Produktu używam w specyficzny sposób, nanoszę na twarz żel aloesowy a potem pryskam mgiełką, którą równomiernie wsmarowuję.
Ten sposób aplikacji odpowiada mi najbardziej,
wydaje mi się że dzięki temu unikam również przesuszenia skóry, które często mnie dopadało przy rożnej maści specyfikach brązujących.
Już po 1 razie widać piękne glow, ja używam co wieczór przez 3 dni i robię 2 dni przerwy.
Używam na twarz dekolt i ramiona.

Delikatne

Fajny produkt choć nie byłam nigdy fanem marki. Szczerze mówiąc skusilam się na erytruloze, która zwykle lepiej mi się sprawdza niż dihydroaceton. Mniej śmierdzi i nie wysusza skory, a zwykle jest droga i rzadko spotykana. Faktycznie spray stosuje się z przyjemnością (pachnie landrynkowo i nie cuchnie po czasie), daje delikatny efekt i ładny naturalny odcień opalenizny, choć do głębokiego brązu potrzeba kilka dni z rzędu. I tutaj pierwszy minus - buteleczka starczyła mi na niecały miesiąc! Na plus - nie trzeba używać rękawicy do aplikacji, nie zostawia smug (wchlania się w sekunde!) ani nie brudzi jasnej piżamy. Ma dobry skład ale cena za 100ml wydaje sie wygórowana, z dostępnością nie ma problemu. Jedyny minus to szerokie "rozpryskiwanie" preparatu z atomizerem który ląduje na okolicznych przedmiotach i częściach ciała, zamiast w docelowym miejscu. Poza dziwnym szerokim psikiem samo opakowanie jest wygodne i estetyczne. Podsumowując to dobry preparat nadający ładny afekt, ale mi bardziej przypomina balsam delikatnie brązujacy niż samoopalacz i za to odejmuje gwiazdkę.

Uzyskana opalenizna bardzo mnie zaskoczyła - jak moja własna! Nie za ciemna, bo tego sie obawiałam gdyż naturalnie jestem dość blada, nie za pomarańczowa, idealna w lekko oliwkowych odcieniach u mnei wyszła, delikatna jakbym faktycznie miała ją od słońca. Dzięki niej można uzyskać stopniową i naturalnie wyglądającą opaleniznę, a do tego nawilżyć skórę. Łatwo się ją aplikuje i rzeczywiście nie brudzi ubrań i nie tworzy smug. Szybko się wchłania

Delikatny efekt bez smug

Mam bardzo jasną karnację i trudno mi się opalić, więc żeby nie wyglądać jak siny kurczak z supermarketu muszę ratować się produktami samoopalającymi, których 'przerobiłam' już całkiem sporo.
Główną zaletą mgiełki z BodyBoom jest dla mnie to, że daje ona bardzo naturalnie wyglądający efekt, który można stopniować i nie pozostawia na skórze smug.
Produkt ma wygodną formę drobniutkiej mgiełki, którą łatwo jest równomiernie rozprowadzić. Konsystencja jest bardzo rzadka, właściwie wodnista i szybko wchłania się w skórę. Pachnie bardzo intensywnie i słodko, trochę jak owoce tropikalne, zapach nie utrzymuje się jednak długo.
Efekt po jednym użyciu jest bardzo delikatny - dla mnie to zaleta, bo wolę zastosować tę mgiełkę przez kilka dni pod rząd, by uzyskać pożądany kolor, zamiast otrzymać go od razu, ale w niekontrolowany sposób;-)
Kolor jest równomierny (a rozprowadzam produkt dłonią, nie posiłkując się żadną specjalną rękawicą), na twarzy, ani na ciele nie tworzą się smugi.
Używam go raczej na ciało (głównie na nogi), ale stosowany na twarz również sprawdza się dobrze, nie zapycha skóry, ani nie powoduje powstawania na niej żadnych niechcianych niespodzianek.
Na plus przemawia naturalny skład, dzięki któremu produkt nie podrażnia, ani nie wysusza skóry.
Opakowanie jest praktyczne i ładne.
Swój egzemplarz mam już od około miesiąca i zużycie jest raczej niewielkie, ale używam tej mgiełki głównie na same nogi - jeśli stosuje się ją na całe ciało, produkt może nie wystarczyć na długo.
Cena - jak na wielkość opakowania, wydajność i fakt, e jest to produkt drogeryjny, a nie żadna Vita Liberata (;-P), jest dość wysoka, ale uważam, że jakość jest naprawdę w porządku.
Ogółem uważam, że to bardzo fajny produkt, godny polecenia - zwłaszcza dla osób lubiących stopniować efekt opalenizny i chcących łatwo uniknąć smug i zacieków.