Nail Tek, Formula XTRA for Difficult, Resistant Nails (nowa wersja)

Nail Tek, Formula XTRA for Difficult, Resistant Nails (nowa wersja)

Ochronna odżywka do paznokci bardzo słabych lub bardzo miękkich. Zintensyfikowana, bardzo szybko działająca odżywka. Formuła XTRA posiada maksymalną moc Formuły II, Intensive Therapy. Przeznaczona jest dla klientek, które mają wyjątkowo słabe i cienkie paznokcie oraz chcą użyć najsilniejszej z możliwych odżywek. Dla klientek, które nigdy nie osiągnęły sukcesu stosując różne produkty w przeszłości. Jest to Formuła, którą stosuje się krótko - do ok. 4 tygodni. Tylko niektóre paznokcie wymagają przedłużonego czasu stosowania. Formuła XTRA świetnie się sprawdza w sytuacji, gdy wzrost paznokci na dwóch, trzech palcach dominującej ręki jest problematyczny. Te trudne, "pracujące" palce potrzebują odrobinę więcej pomocy. Formuła XTRA pomaga rozwiązać ten problem.

ochronne, utwardzające, wzmacniające
odżywki do paznokci
w buteleczce

Najlepszy.

Używam tej odżywki od kilku lat. Na początku kupowałam ją na allegro,ale od jakiegoś czasu odkryłam,że można ją nabyć w superpharmie :) Jest genialna,jeśli nakładam ją pod lakier oraz jako warstwę wierzchnią-w ten posób pomalowane paznokcie bez problemu trzymają się tydzień. Bez odprysków,rozdwajania itp. Świetnie też sprawdza się samodzielnie,ale jedna warstwa to za mało,ponieważ ściera się od czubka paznokcia. Przede wszystkim zabezpiecza paznokcie ,wzmacnia je. Nigdy nie doszłam do momentu zakończenia 7-dniowej kuracji (nkładanie 1 warstwy dziennie przez tydzień,na koniec zmycie),ponieważ nie wyobrażam sobie dłuższego pozostawania bez niczego na paznokciach,więc trudno mi ocenić jego działanie docelowo jako odżywka. Na pewno odradzam nakładanie na zniszczone mechanicznie paznokcie (co jest też zaznaczone w ulotce)-broń Boże po akrylach itp,gdzie paznokieć jest bardzo miękki i cienki. Boli,możecie mi uwierzyć :) Zastanawia mnie tylko fakt,że amerykański miał trwałość po otwarciu 60 miesięcy (!) ,a kupiony w PL 12...Jest wydajny,ale zapewne nie można go używać bez przerwy,ja staram się "odpoczywać" od niego ;) Nie szukam niczego innego-znalazłam swój ideał :)

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: 3-4

Działa

Z natury mam mocne, twarde paznokcie, jednak w wyniku długotrwałego stresu stały się przeraźliwie cienkie i miękkie, dotknięcie paznokcia sprawiało mi ból. Kupiłam więc tę odżywkę (ok. 20-25 zł zależnie od drogerii). Malowałam paznokcie codziennie przez okres 6 tygodni, zmywając warstwy lakieru raz w tygodniu, jak zaleca producent. Już po 2 tygodniach widać poprawę, po pełnej kuracji jestem zachwycona - paznokcie twarde i mocne, jak dawniej. Niektóre osoby skarżą się, że po nałożeniu kilku warstw odżywka łuszczy się czy odpryskuje. Mi się nic takiego nie dzieje.

Odżywka ma jednak dwa minusy:
-wysusza płytkę paznokcia
-zasycha powoli - szybko wysycha na tyle, by móc dotknąć pomalowaną płytkę paznokcia bez odciskania linii papilarnych, lecz potrzeba ponad pół godziny, by wyschła całkowicie.

Uważam jednak, że minusy te można w zasadzie zignorować, biorąc pod uwagę, że opisywany specyfik ratuje miękkie i cienkie paznokcie!

Ilość zużytych opakowań: pół buteleczki

Świetna <3

Zachęciły mnie dobre opinie koleżanek i postanowiłam wypróbować tą odżywkę. Moje paznokcie zawsze były bardzo słabe, miękkie. Bardzo trudno jest mi je zapuścić, bardzo się ich wstydziłam. Po odżywce zaczęły szalenie rosnąć! Teraz moje dłonie wyglądają cudownie. Paznokcie stały się mocne. Nawet gdy przez przypadek uderzyłam nimi o stół nie złamały się, co wywarło na mnie ogrooomne wrażenie. Ta odżywka to zdecydowanie najlepsza którą miałam! 5+ :D

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Bardzo dobra odżywka, jestem na tak

Odżywkę tą kupiłam przypadkiem w Sephorze, za cenę 29 zł i nie żałuję. Obawiałam się jedynie formaldehydu w składzie, gdyż inna odżywka kiedyś miała go tak dużo, że moje paznokcie aż bolały od nałożenia jednej warstwy nawet na paznokieć.... Ta muszę przyznać, że zrobiła na mnie wielkie wrażenie. Długo nie mogłam znaleźć odżywki która by od razu po jednym dniu się nie ścierała z końcówek i nie odpryskiwała, gdyż często nakładam na odżywkę dodatkowo lakier więc jest to dla mnie bardzo istotne. Paznokcie po tygodniu stosowania stały się już zauważalnie dla mnie twardsze, bardziej odporne na wszelkie uderzenia, złamania czy pęknięcia paznokcia, nie rozdwajają się. Odżywka szybko schnie, a pędzelek pozwala zaaplikować odpowiednią ilość na paznokieć i dobrze ja rozprowadzić. Niewielka ilość jest tak naprawdę potrzebna do pomalowania paznokci, zatem opakowanie na pewno starczy na długo i będzie wydajne. Paznokcie zauważalnie szybciej rosną, w lepszej znacznie kondycji. Zważywszy na fakt, iż wcześniej formaldehyd miał zły wpływ na moje paznokcie stosuję ją raz na 3-4 dni, po jednej warstwie , czasami nakładam drugą ale w mniejszej ilości- na chwile obecną nie mogę zgłosić żadnych bólów czy problemów jak w poprzednim przypadku, zatem muszę przyznać, że mimo składu jest bezpieczna i dobra dla każdych nawet bardzo wrażliwych paznokci jak jest własnie w moim przypadku.

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie w trakcie

Działa, ale wysusza

Od zawsze miałam bardzo miękkie paznokcie. Nie przeszkadzało mi to, bo były elastyczne i niełamliwe, ale niektóre opiłowane trochę się &quot;fałdowały&quot; na końcówkach.
Moja manicurzystka poleciła mi tę odżywkę.

Podeszłam do niej podejrzliwie, bo Eveline z formaldehydem potwornie zniszczyła mi paznokcie, a ta zawiera tę samą substancję. Malowałam codziennie przez 7 dni nową warstwę i potem zmywałam, tak, jak zaleca producent. Pilnowałam, by paznokcie były odtłuszczone i nic mi się nie łuszczyło (raz nie dopilnowałam, pomalowałam z marszy i po trzecim dniu zaczęły się łuszczyć). Już po tygodniu widziałam znaczącą różnicę! Paznokcie zrobiły się wyraźnie twardsze.

Niestety, jednocześnie odżywka odczuwalnie je wysuszyła, zrobiły się matowe w dotyku (i być może w wyglądzie, ale nie jestem pewna, jak błyszczące były moje paznokcie przed kuracją). Co tydzień robiłam 2-3 dni przerwy na nawilżanie i odżywianie (bo pomimo nazwy &quot;odżywka&quot; ten produkt zdecydowanie nie jest odżywczy, paznokcie wzmacniają się w obronie przed formaldehydem). Teraz po skończeniu kuracji dalej intensywnie je nawilżam i odżywiam.

Jestem zadowolona z efektów, polecam osobom, które chcą wzmocnić miękkie lub rozdwajające się paznokcie, jednak uważałabym ze stosowaniem jej na te już wysuszone i kruche, bo może pogorszyć ich stan. Zamierzam stosować ją doraźnie przez tydzień co miesiąc lub dwa, jeśli paznokcie będą odrastać miękkie, ale na pewno nie jest to odżywka, którą można stosować non stop.

Wspaniały!

Moje pazurki zawsze były... Łamliwe i słabe ;/ Dopiero koleżanka poleciła mi tą odżywkę, a produkt wprost spadł mi z nieba. Wspaniały! <3 Wreszcie mam porządnie wyglądające paznokcie, mocne, twarde i prawie w ogóle się nie łamią, a to ogromny cud :D Przy okazji moje dłonie wyglądają teraz tak kobieco. Widzę, że ta odżywka prawie u wszystkich działa i ma dobre opinie :p
Serdecznie ją polecam! ;)

Używam tego produktu od: paru miesięcy

Świetna !

Uwielbiam tą odżywkę! Bardzo szybko odbudowuje moje paznokcie po tipsach czy długim niedbaniu o nie. Moje paznokcie szybciej po niej rosną i nabierają pięknego kształtu :)
Jak najbardziej polecam każdej :)

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania po 15 ml

Tak, tak, tak!

Zachęcona bardzo dobrymi opiniami w internecie, postanowiłam wypróbować ten produkt. Moje paznokcie zawsze były bardzo słabe, miękkie, łamliwe. Nigdy nie udało mi się ich zapuścić i nie lubiłam mieć niepomalowanych pazurków, tak bardzo się ich wstydziłam.
Nail Tek odmienił sytuację! Paznokcie zaczęły rosnąć jak szalone, stały się twarde i długie. Nareszcie moje dłonie wyglądają kobieco. Pamiętam, jak raz niechcący uderzyłam paznokciem w ścianę. Kiedyś połamałby się od razu, a teraz po uderzeniu nie został nawet ślad!
Mam tylko nadzieję, że efekt utrzyma się po odstawieniu odżywki.

Używam tego produktu od: ponad miesiąca
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 opakowania

Niesamowita!

Ta odżywka jest wręcz niemożliwa! Ze słabych, rozdwajających się paznokci zrobiła mi wręcz terminatory na palcach, które w starciu ze ścianą nie śmiały się złamać, ale pod paznokciem został tynk :D

Plusy:

+bardzo szybko zauważalne efekty (po ok. 2 tygodniach stosowania wg zaleceń producenta),
+utwardza płytkę,
+paznokcie się nie łamią, nie rozdwajają, nie robią się &quot;zadziorki&quot;,
+efekty utrzymują się do kilku miesięcy po zaprzestaniu stosowania.

Minusy:
- formaldehyd w składzie, ale badźmy szczerzy, gdyby go nie było, to odżywka by nie działała :D
-odradzam długotrwałego stosowania (3-4 miesiące wystarczą), ponieważ w pewnym momencie płytka paznokcia robi się tak twarda, że paznokcie aż zaczynają boleć :P

POLECAM! :)

Używam tego produktu od: 3-4 miesiące

Cud w buteleczce!

Nie wierzylam, ze kosmetyk jest w stanie tak podzialac na paznokcie - jako dietetyk zawsze myslalam, ze tylko odpowiednia dieta, suplementy, bla bla bla...

Uzylam za poleceniem kolezanki i po dwoch tygodniach dostalam po prostu nowe paznokcie - z kruchych, lamliwych, wiecznie rozdwajajacych sie, ohydnie rozwarstwionych - otrzymalam paznokcie dlugie, twarde jak skala, odporne, po prostu niezniszczalne.

Stosowalam przez dwa tyg tak, jak producent zalecil, domalowujac kolejna warstwe codziennie, a teraz uzywam jako odzywka podkladowa.

Domyslam sie, ze to silne i zrące swinstwo, bo jak przypadkiem mazne sobie jakas ranke przy skorkach, to piecze jak cholera, ale - działa i tyle.

Teraz mysle, ze kupie jakas lagodniejsza odzywke z Nail Teka oczywiscie dla podtrzymania stanu aktualnego, ale w razie problemow wiem, gdzie wrocic :)

Używam tego produktu od: miesiaca
Ilość zużytych opakowań: 1/3 pierwszego

Porządny klasyk.

Jedna z moich standardowych baz pod lakier.

Najlepsza z serii z cyferkami :).

Jak każda z nich wysycha szybko, do matu, rozjasnia lekko płytkę.

Bardzo dobrze &quot;chwyta&quot; kolorowy lakier. Choć zmienia kolor pierwszej warstwy, jesli jej używamy, konieczne jest podwójne malowanie.

Porządnie odżywia paznokcie. Ogranicza powstawanie zadziorków, rozwarstwianie boków, łamanie.

Nie jest doskonała i nie robi z paznokciami cudów, ale jest wystarczająco dobra, by do niej wracać.

Bardzo wydajna, do tego nie zasycha w buteleczce.

Używam tego produktu od: ok. 4 lata
Ilość zużytych opakowań: teraz połowa trzeciego

Dobra.

Odywka jest calkiem niezla, pomaga wzmocnic bardzo zniszczone paznokcie.
Jednak po skonczeniu terapii zaczelam uzywac Formuly II i daje mi ona duzo lepsze efekty.

Przy moich cienkich, lamliwych i rozdwajajacych sie paznokciach czulam nieprzyjemne uczucie szczypania przy malowaniu nia paznokci.
Po nalozeniu 2-3 warstw odzywka zaczynala odchodzic od paznokcia, wiec nigdy nie udalo mi sie wytrzymac z nia na paznokciach przez 7 dni bez zmywania.
Jednak troche pomogla, paznokcie sie wzmocnily, troche mniej sie rozdwajaly, ale nadal lamaly.
Ogolnie jestem zadowolona z jej dzialania, jednak zdecydowanie bardziej pomaga mi Formula II z ktora juz sie nie rozstane :)

Używam tego produktu od: 6 miesiecy