Jeanne Piaubert, Seins Fermes, Mousse Raffermissante (Pianka ujędrniająca biust)

Ta lekka pianka w mgnieniu oka wchłania się w skórę i daje natychmiastowy efekt ujędrnionego i wymodelowanego biustu. Skóra piersi staje się na tyle elastyczna, że z powodzeniem spełnia swoją rolę naturalnego biustonosza.

ujędrniające, napinające, regenerujące
100 – 250ml, 50 - 100ml
pianka
kosmetyki do pielęgnacji biustu

Fajny

Polecam jest to bardzo wydajna pianka.
Czuje, ze ujedrnila moj biust, zmeczony czestymi zmianami wagi. Jest mila w stosowaniu i wedlug mnie sa efekty!

Używam tego produktu od:2008

Bdb.

Przede wszystkim WYDAJNOŚĆ : jestem posiadaczką okazałego biustu. Zazwyczaj wszelkiego rodzaju kremy, sera i żele do pielęgnacji tej najpiękniejszej części kobiecego ciała starczają mi na dużo krócej niż reszcie Wizażanek ;) Ta pianka jest niesamowita pod względem ekonomicznym : starczyła mi na prawie 5 miesięcy używania codziennie dwa razy dziennie!

Potrzebowałam dwóch psiknięć czyli wydobycia dwóch porcji pianki wielkości mandarynki do nasmarowania całego biustu. Produkt wchłania się błyskawicznie (czego nie mogę powiedzieć o większośc tego typu kosmetyków) i można się praktycznie natychmiast ubrać (ale najpierw profilaktycznie dziesięć "pompek na stojąco" przed lustrem ;))

Biust rzeczywiście się ujędrnia, skóra na piersiach staje się bardziej zbita, elastyczna. Pięknie pachnie. Moje koleżanki używają tej pianki regularnie, raz do roku, przez pół roku. Marka Jeanne Piaubert cieszy się we Francji bardzo dobrą renomą i potwierdzam, że jakościowo mnie nie zawiodła. Zamierzam zainwestować teraz w ampułki tej firmy.

Używam tego produktu od: 5 mscy