BeneFit, California Kissin Colorbalm (Nawilżająca pomadka koloryzująca)

BeneFit, California Kissin Colorbalm (Nawilżająca pomadka koloryzująca)

Poznaj nową kolekcję pomadek od Benefit Cosmetics! California Kissin Colorbalm to 12 koloryzujących pomadek, które utrzymają Twoje usta nawilżone do 8 godzin! Formuła wzbogacona została o masło z dzikiego mango i kwas hialuronowy.

w sztyfcie
nawilżające, kryjące
mineralna

Bardzo przyjemna

Nie spodziewałam się po tej pomadce niczego szczególnego, a okazała się naprawdę fajna.

Opakowanie nie jest w 100% w moim guście, ale przyzwyczaiłam się do niego i zresztą bardzo przypomina pomadki Lip Glow marki Dior.

Zapach jest bardzo delikatny, nienachalny, podczas aplikacji daje łagodny aromat i nie czuć później jakiegoś konkretnego smaku. Bardzo mi to odpowiada, bo pomadki intensywnie perfumowane po prostu mi przeszkadzają i psują smak.

Kolorystyka jest dość ograniczona. Szukałam naturalnego odcienia i najbardziej spodobał mi się nr 55. Reszta kolorów wydaje się już bardzo intensywna. Przydałoby się rozszerzyć gamę kolorystyczną o inne jasne odcienie, np. nude, lekkie brązy.

Pomadka bardzo łagodnie rozprowadza się po ustach, daje odczucie nakładania balsamu, ale o mocnym pigmencie. Usta po aplikacji mają piękny kolor, naturalny blask i są zmiękczone i soczyste. Rzeczywiście czuć zawartość olejków i masełek w składzie.

Po tak nawilżające formule nie spodziewałam się jakiejś wybitnej trwałości. Ale okazało się, że niesłusznie. Nawet przy tym delikatnym i naturalnym odcieniu nr 55 kolor jakimś cudem wgryza się w skórę ust i trzyma się naprawdę wiele godzin. Oczywiście dopóki nie zjemy posiłku, ale i tak jestem zaskoczona, że nie jest to produkt, który znika po pół godziny. Odbija się na szklankach czy słomkach, ale daje za to bardzo duży komfort na ustach, a ostatnio bardzo to cenię. Niewykluczone, że jeszcze wrócę po jakieś inne odcienie.