Wibo, Róż z jedwabiem i witaminą E

Wibo, Róż z jedwabiem i witaminą E

Pojemność 5,5 ml

Nadaje jedwabistą gładkość. Formuła bogata w witaminę E, dzięki czemu cera jest odpowiednio nawilżona. Łatwy w użyciu, nie pozostawia smug. Modeluje kształt twarzy.

Skład: .

Cena: ok. 8zł / 5,5g
/s/

najlepszy!

Ależ to rewelacyjny produkt!:)

+ cena!
+ dostępność
+ kolor (idealny dla mnie,białasa)
+ wydajność
+ aplikacja
+ pigmentacja

dla mnie hit i przebój :D

Ilość zużytych opakowań: cały czas pierwsze :)

przeciętny

Skusiłam się na ten róż podczas promocji w rossmannie -49% na kosmetyki do makijażu. Słyszałam dobre opinie na temat tego produktu, niestety nie mogę się z nimi w pełni zgodzić.

Produkt ma dwie główne zalety, nabyty podczas promocji był naprawdę tani co jest dużym plusem. Podoba mi się również wydajność tego produktu, wydaje mi się, że może nam wystarczyć na kilka miesięcy.

Dlaczego daję mu trójkę? Otóż dla mnie jest to produkt przeciętny. Mam porównanie z różami bourjois oraz paletą róży makeup revolution, które uważam za idealne i niestety w tym zestawieniu wibo wypada tak sobie. Pigmentacja tego produktu jest średnia, aczkolwiek dla niektórych to zapewne plus bo trudno narobić sobie nim plam oraz łatwo dozować efekt jaki nas interesuje. Dla mnie jednak to wada, ponieważ muszę namachać się pędzlem aby uzyskać jakikolwiek widoczny efekt.
Nie utrzymuje się zbyt długo na twarzy, dramatu nie ma ale w połowie dnia nie ma go już zbyt wiele. A od dobrego różu wymagam trwałości.
Na plus przemawia brak zawartości brokatu lub nachalnych drobinek. Otrzymujemy matowy efekt.

Pędzelek zawarty w opakowaniu uważam za żarcik ze strony producenta, wygląda jak chiński gratis do gazety dla nastolatek.
Nie podoba mi się również opakowanie, które jest tandetne, estetyka niestety rodem z bazarku albo kosmetyków dla nastolatek.

Jeśli miałabym ocenić ogólną przyjemność używania to daję trójkę. Może być, ale szału nie robi. Nie kupię ponownie, ale dla nastolatek może być. Dla kobiet, które mają większe doświadczenie z kosmetykami raczej nie spełni ich wymagań. W rezultacie oddałam róż mamie, bo ja już nie miałam ochoty go dłużej używać.

Na plus

Wybrałam odcień nr 12. Jest to przepiękny kolor, dość intensywny, dobrze napigmentowany, trzyma się na mojej buzi cały dzień. Jestem z niego bardzo zadowolona! Używam go od roku , a ubytków praktycznie w ogóle nie widac. Niestety dołączony do niego aplikator nie nadaje sie kompletnie do niczego, takze radze użyc pedzla do nakladania kosmetyku

przeciętny

Cóż, kupiłam go bardzo dawno temu... a on nie chce się skończyć!
Kupuje nowe kosmetyki, gdy poprzednie się kończą. Tutaj chyba to nigdy nie bedzie miało miejsca ;) Jest baaardzo wydajny.
Opakowanie mimo, że słabe, nie rozleciało mi się nawet po wielu podróżach.
Pędzelek cały czas w foliowym opakowaniu, bo to chyba jakiś żarcik :D
Kupiłam go za gorsze, bo jeszcze w rossmannowej promocji.
Jak w tytule - przeciętniak, ale nie widzę w nim minusów.
Ładnie wygląda na skórze, nie robi plam, co prawda nie trzyma zbyt długo, ale też nie znika po godzinie. Nie można z nim przesadzić, jedynie szkoda że nie daje lekkiego efektu rozświetlenia. Z drugiej strony - żadnego tandetnego brokatu :) Za tak niską cenę warto spróbować, ale jak się już kiedyś skończy ;) to raczej kupię coś innego.
Nastolatkom za to mogę śmiało polecić :)

Używam tego produktu od: dwóch lat?
Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie używania - codziennego!

Mocno średni

Nie rozumiem tak wysokiej oceny tego różu.
Jest tani i to na pewno jest jego plus. Ja jednak wolę wydać te 10zł więcej i mieć róż o wiele lepszej jakości bo i tak jest to kosmetyk bardzo wydajny, którego spokojnie poużywamy rok, czasem dłużej, więc nie zachwycałabym się jego ceną tak bardzo.

Niestety w tym przypadku nie jest tak jak z pomadkami od Wibo - Eliksir - które mimo swej niskiej ceny zachowuja się jak pomadki z o wiele wyżej półki. Nie, tutaj dostajemy za te 10zł produkt wart 10zł. Opakowanie jest średnie, wygląda trochę jak takie kupione na bazarku, aplikator to chyba jakiś żart, a sam produkt - bardzo przeciętny.

Oceniam kolor 2 - mocny, wyrazisty, trochę "barbie" róż. Główną jego wadą jest średnia pigmentacja - kiedy przykładam do niego pędzel nie dzieje się nic, dopiero po kilku dość mocnych ruchach nabiera sie skąpa ilośc produktu, więc trzeba go dokładać i dokładać. To oczywiście może być zaletą dla osób, które boją się z różem przesadzić albo nie mają lekkiej ręki w nakładaniu, ja zaliczam to zdecydowanie na minus. Jeśli chodzi o sam kolor - jest ok, natomiast nie jest to coś niepowtarzalnego. Myślę, że z powodzeniem znajdzie się taki kolor w każdej marce produkującej róże.
Po 3 miesiącach na powierzchni różu pojawiły się grudki i wygląda to tak jakby już wysechł (faktycznie nakłada się go jeszcze ciężej) więc jeśli taka jest jego żywotność - 3-4 miesiące to naprawdę wole wydać większe pieniądze na coś co posłuży mi o wiele dłużej.
Jeżeli chodzi o utrzymywanie się to zachowuje się przecietnie - kilka godzin, potem blednie. Nie zauważyłam nieestetycznego wycierania się, ale przyjrzę się jeszcze ;) .
No i na koniec jeszcze coś, co biorę pod uwagę przy ocenie kosmetyków (zwłaszcza tych do makijażu) to przyjemnośc używania. Jakoś w tym przypadku zupełnie jej nie ma.

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie w trakcie (wysycha)

Bez zastrzeżeń

Posiadam odcień nr 1 (prawdopodobnie, gdyż napisy a spodzie pudełka są już ledwo widoczne).\\

Plusy:

+ Jest tani
+ Można nim ładnie wymodelować twarz
+ Jest meeeega wydajny
+ W słońcu twarz delikatnie się mieni
+ Nie kruszy się i nie pęka w pudełku
+ Lubię ledwo widoczny róż na policzkach, więc słaba pigmantacja to dla mnie plus - można jednak stopniować kolor nakładając kolejne warstwy
+ Twarz wygląda naturalnie

Minusy:

- Aplikator (ja jednak zawsze używam pędzla do różu, więc dla mnie to mały problem)
- Utrzymuje się tylko kilka godzin i czasem nieestetycznie się wyciera pozostawiając nierównomierne plamki

Ilość zużytych opakowań: 1/2

Polecam :-)

Oceniam odcień nr 9 (mocny, cukierkowy róż)

Plusy:
- róż jest bardzo dobrze napigmentowany, można stopniować efekt
- na policzkach jest bardzo aksamitny
- dość długo się utrzymuje
- ładnie modeluje twarz
- jest baaaaardzo wydajny
- cena :-)

Minusy:
- tandetne opakowanie, pod koniec używania mi się rozwaliło (załączony w zestawie hmm "pędzelek" jest kompletnie niepotrzebny - totalny badziew)

Używam tego produktu od: ok 2 lat

Odcień nr 9 jest ok

To mój pierwszy róż, mocno różowy kolor, numer 9. Ten odcień raczej nie jest dla mnie (jest zbyt intensywny) i gdybym miała kupować róż z tej serii to pewnie jakiś jaśniejszy, choć opinie poniżej nie zachęcają do tego...

PLUSY:
- róż jest dość twardy bo nawet po przejechaniu pędzlem nie widać żadnych skruszonych drobinek,
- używam swojego pędzla do różu i muszę przyznać, że nie mam problemu z nabieraniem produktu - muszę wręcz uważać, żeby nie było go za dużo,
- u mnie trzyma się cały dzień na twarzy.

MINUSY:
- aplikatora nie używałam, ale wystarczy na niego spojrzeć, by wiedzieć, że się nie nadaje do użytku :)
- wolałabym żeby pojemniczek był płaski i szerszy - wydaje mi się, że w ten sposób lepiej jest nabierać róż (mam taki z Clinique i taka forma chyba mi odpowiada najbardziej).

Pierwszy - dla mnie najlepszy :)

Jest to mój pierwszy róż i twierdzę, że lepszego nie potrzebuję. Jasny, śliczny kolor(nie potrzebuję mocno odznaczającego się), na mojej twarzy wytrzymuje cały dzień. Tyle do szczęścia mi potrzeba.

Niestety prawdą jest, iż ciężko się pędzlem "dostać do niego", a aplikator dodany do niego to śmiech na sali. Mimo to pokochałam go i nie chcę zmieniać. Pewnie są lepsze róże, ale ja nie jestem w tej sferze aż tak wymagająca, a efekt mnie zadowala :)

Tragedia

Róż kompletnie się u mnie nie sprawdził, nie mój typ, odradzam. Oddam koleżance lub wyrzucę. W tym wypadku cena współgra z jakością.
\\n
\\nMINUSY:
\\n- słaba pigmentacja,
\\n- aplikator to chyba jakiś żart, nawet jak nakładałam go zwykłym pędzlem to było bardzo ciężko go nabrać,
\\n- nie trzyma się cały dzień
\\n- według mnie kolory wyglądają przyzwoicie jedynie w opakowaniu, po nałożeniu tracą swój urok
\\n- mimo wszystko nałożenie tego różu jest czasochłonne, nawet najlepszym pędzlem, bo bardzo ciężko mi się go rozprowadza(nierównomiernie i to na pewno nie wina pędzla, bo użyłam 4 różnych(hakuro, essence itp))
\\n- opakowanie ma wyglądać na ekskluzywne, a wygląda tandetnie zaraz po jego otworzeniu(tj. podział na róż i aplikator)
\\n
\\nPLUSY:
\\n+ cena
\\n+ jedwab i witamina E w składzie

odcień 2-niewidoczny

Róż kupiłam zachęcona pozytywnymi opiniami na Wizażu. Wybrałam kolor 2 - jasny, chłodny, elegancki odcień różu. Niestety od początku byłam niemile zaskoczona - różu praktycznie nie dało się nabrać na pędzel, jak zdrapałam wierzchnią warstwę to też niestety nie było lepiej... Trzeba dość mocno zdrapać produkt i wtedy aplikować - efekt bardzo delikatny, kolor lekko widoczny - ładny, utrzymuje się raczej słabo. Niestety za tę jakość i po prostu niewidoczny efekt zmuszona jestem dać niską ocenę. Sądzę jednak, że jakość tych róży jest mocno zależna od koloru, dlatego być może kiedyś skuszę się na inny odcień.

bardzo dobry produkt

Bardzo dobry produkt w niskiej cenie. Przyzwoicie utrzymuje się na twarzy jak za tą cenę naprawdę polecam.

+intensywność koloru
+gama kolorystyczna