Uzdrovisco, Rozjaśniające serum z witaminą C pod oczy

Uzdrovisco, Rozjaśniające serum z witaminą C pod oczy

Dla kobiet w każdym wieku, które poszukując skutecznych rozwiązań dla cieni pod oczami, cenią działanie naturalnych składników. Cudownie jedwabiste serum z witaminą C pod oczy o konsystencji lekkiego olejku natychmiast poprawia uczucie komfortu skóry wokół oczu. Opracowane, aby rozjaśniać cienie pod oczami, wzmacniać skórę i przywracać świeżość i blask spojrzenia. Bo oczy powinny być wyłącznie zwierciadłem duszy, a nie wieku. Naturalnie!

To serum pod oczy z witaminą C:
- rozjaśnia cienie pod oczami,
- stosowany regularnie wspomaga jędrność i elastyczność skóry oraz ma działanie przeciwzmarszczkowe,
- odżywia, wzmacnia i nawilża skórę pod oczami,
- daje poczucie komfortu, wygładzenia i miękkości skóry,
- jest produktem bezzapachowym i bezwodnym,
- zawiera 99,9% składników pochodzenia naturalnego.

serum pod oczy
przeciwzmarszczkowe, przeciw cieniom / opuchnięciom, nawilżające, liftingujące, wygładzające
z aplikatorem / roll – on
serum

Mój hit!

Serum kupiłam jako pierwszy kosmetyk z całej serii. Bardzo się z nim polubiłam i jest to już moje 3 opakowanie. Według producenta silnie rozjaśnia przebarwienia pod oczami i redukuje zmarszczki. Coś w tym jest. Może nie pozbędziecie się głębokich zmarszczek, ale okolica oka wygląda naprawdę dobrze. Zauważyłam znaczną poprawę, rozjaśnienie, ładne nawilżenie. Po zastosowaniu serum okolica oka natychmiast wygląda lepiej. Butelka szklana ze szklaną pipetką. Sam kosmetyk nie ma za gęstej konsystencji, ale nie spływa od razu z palca. Spokojnie zaaplikujemy bez zbędnych strat. Niestety serum nie jest zbyt wydajne i roluje się pod makijażem. Ja je stosuję na noc. Kupuję w promocji w za około 35 zł. Także cena fajna, jak za porządne serum z naprawdę dobrym i naturalnym składem.

Zawiedzione nadzieje

Jestem bardzo zawiedziona tym serum z powodu braku deklarowanego działania. Produkt w żaden sposób nie rozjaśnił moich cieni pod oczami, a potrafią to zrobić żele apteczne za kilka złotych np. z arniką. Serum ze względu na obecność witaminy C ma bardzo krótki okres ważności, więc smarowałam również nim twarz, aby wykończyć go przed upływem terminu. Ma bardzo oleistą konsystencję i z tego powodu nakładałam go tylko na noc, tuż przed pójściem spać, ponieważ migrował do oczu co nie było przyjemne. Miałam duże oczekiwania ze względu na naturalny skład oraz opinie tu zamieszczone ale zawiodłam się bardzo.

Wypróbuj i uwierz! :)

Najlepsze serum pod oczy ever. Używałam już chyba wszystkiego i jest to pierwszy produkt, który faktycznie wygładził i ROZJAŚNIŁ cienie pod oczami. Dobrze nawilża, nie szczypie i co ważne w moim przypadku nie podrażnia (mam cerę wrażliwą). Jest baaardzo wydajne i do tego ma fajny skład. Produkt wart polecenia i wypróbowania.

Świetnie nawilża i odżywia skórę pod oczami

Kupiłam serum skuszona promocyjną ceną.
Na plus zapisać można na pewno naturalny skład kosmetyku, delikatny zapach i szklaną butelkę. Bardzo odpowiada mi olejowa konsystencja serum.
Mam sińce pod oczami, których od lat nie mogę się pozbyć i próbowałam już wszystkiego.
Mam wrażenie,że serum (choć nie usunęło sińców całkowicie) to nieznacznie je zmniejszyło, a to już coś.
Ponadto świetnie nawilża skórę, badano mi ją specjalistyczną aparaturą i stopień nawilżenia był zaskakująco wysoki, a skóra w świetnej kondycji, choć dotąd była sucha i cienka jak papier.
Nawet jeśli serum nie usuwa sińców to z czystym sumieniem je polecam dla poprawy kondycji skóry pod oczami.

Dobre uzupełnienie działania kremu

Serum postanowiłam kupić jako rozjaśniające uzupełnienie działania kremu pod oczy i na powieki tej samej marki. Jestem bardzo zadowolona z działania tego połączenia na mojej wrażliwej i kapryśnej skórze wokół oczu.
Produkt zamknięty jest w opakowaniu z pipetą - dla mnie wygodnym. Ma oleistą konsystencję, która dobrze się wchłania. Serum nakładam każdego wieczora, rzadziej rano.
Jestem zachwycona jego rozjaśniającym właściwościami. Moje powieki i skóra pod oczami miała lekko brązowy odcień. Używanie serum wpłynęło na ujednolicenie i rozjaśnienie ich koloru. Doceniam także nawilżenie, które daje. Dzięki korzystaniu z duety krem+serum marki Uzdrovisco stałam się posiadaczką skóry pod oczami, na której można położyć każdy korektor :)
Polecam gorąco! Regularne używanie przez 3 miesiące dało świetne efekty, teraz kontynuuję i obserwuję. Produkt jest bardzo wydajny i często występuje w promocji.

Piękne spojrzenie w 3 tygodnie !

Świetne serum na cienie i zmęczone oczka ! Borykałam się długo z cieniami i niczym nie mogłam ich zniwelować, ten produkt to strzał w 10, wystarczyło zaledwie 3 tygodnie i widzę dużą poprawę ! Polecam !

wybawca cieni

Od wielu lat poszukuję idealnego serum, które zwalczy moje cienie i opuchnięcia. Niestety, taką mam urodę, że praktycznie codziennie budzę się z opuchniętymi powiekami oraz mam bardzo ciemną skórę wokół oczu.
Regularnie stosowane - a używam dopiero od tygodnia - niweluje obrzęk i zaczerwienienia, zasinienia, cienie, worki. Dlatego też produkt ze mną zostanie.
Dodatkowym plusem jest cena, chyba z 30zł i mega wydajność. Kropelka wystarczy na cały kontur oka, a nawet na dwa. Ta niepozorna buteleczka o niewygórowanej cenie to mój mały skarb. Szybko nie zamienię go na inny.

Kupiony w: Otrzymałam do testów od marki/producenta

Dobre nawilżenie

Serum konsystencji oleistej. Nalezy nakładać minimalna ilość, dzięki temu serum jest bardzo wydajne. Dobrze nawilża i rozświetla oczy. Po dłuższym stosowaniu cienie pod oczami stają się mniej widoczne. Doskonale sprawdza się na noc jako mocne nawilżenie.

Cudo w olejowej formule

Produkty uzdrovisca uwielbiam, szczególnie te do okolic oczu. Gdy tylko zobaczyłam nowość i to jeszcze z witaminą c, musiałam kupić i nie żałuję.
Skóra w okolicach oczu jest napięta, nawilżona i wygląda młodo. Moich cieni niestety nie rozjaśniło, ale żaden kosmetyk tego nie zrobi, gdy cienie są spowodowane brakiem poduszki tłuszczowej i za cienką skórą pod okiem. Za to delikatnie rozjaśniło przebarwienia, z czasów gdy nie używałam SPF. Serum nakładam na krem, żeby oleje "zamknęły" wszelkie dobroci obu kosmetyków w skórze. Nie zapchało porów, które są poniżej doliny łez. Jak dla mnie hit!