Lirene Dermoprogram, Cera Normalna i Mieszana, Krem aksamitnie nawilżający na dzień

To właściwy kosmetyk dla Ciebie, jeśli Twoja skóra jest normalna lub mieszana i potrzebuje optymalnego nawilżenia, aby przez cały dzień wyglądała świeżo i promiennie. Czynniki zewnętrzne, na jakie jest stale narażona, takie jak ciepło, słońce czy klimatyzacja, mogą powodować utratę naturalnej wilgoci i przesuszenie naskórka. Krem skutecznie likwiduje te objawy, długotrwale nawilża i zabezpiecza naturalny poziom wody w naskórku oraz zapewnia wysoką ochronę przed fotostarzeniem. Doskonale chroniona skóra zachwyca naturalnym blaskiem i świeżością, głębokie nawilżenie sprawia, że staje się niewiarygodnie aksamitna i miękka w dotyku. Kwas hialuronowy - silnie wiąże i trwałe utrzymuje wodę w głębokich warstwach naskórka. Wyciąg z ostropestu - chroni przed wolnymi rodnikami i szkodliwym działaniem promieni słonecznych. Olej babassu - zapewnia jędrność i elastyczność skóry.
Poprzez głębokie nawilżenie krem wydobywa naturalny blask skóry, sprawiając że wygląda ona świeżo i promiennie przez cały dzień.
Zalecany dla: od 20-60 lat.

Skład: Aqua, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Glycerin, C12-15 Alkyl Benzoate, Glyceryl Stearate, PEG-20 Methyl Glucose Sesquistearate, Propylene Glycol, Cyclomethicone, Orbignya Oleifera (Babassu) Seed Oil, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Cetyl Alcohol, Methyl Glucose Sesquistearate, Dimethicone, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Sodium Lactate, Sodium PCA, Sodium Carbonate, Chondrus Crispus (Carrageenan), Sodium Hyaluronate, Silybum Marianum (Lady`s Thistle) Extract, Lactic Acid, Fructose, Niacinamide, Inositol, Urea, Glycine, Methylparaben, Sodium Benzoate, Methylchloroisothiazolino ne, Parfum, Benzyl Alcohol, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde, Linalool, Butylphenyl Methylpropional, Hexyl Cinnamal, Alpha-Isomethyl Lonone, Limonene. (07.06.2010)

Cena: ok. 17zł / 50ml
/s/

Dobry

Krem dość dobry, jak na swoją cenę.

Plusy:
-nawilża-skóra ładnie wygląda
-nie zapycha
-lekka konsystencja
-nadaje się pod makijaż
-tani

Minusy:
-w lecie skóra może się po nim świecić
-zimą nie daje wystarczającego nawilżenia

Ilość zużytych opakowań: 1 (50ml)

mieszane uczucia

Wydawalo mi sie,ze juz ocenialam ten krem,ale moja recenzja gdzies sie ulotnila...
Do rzeczy.
Mialam ten krem we wakacje i poczatkowo bylam nim zachwycona.Swietnie nawizal moja cere i byl idealny pod makijaz.Niestety z czasem wydaje mi sie,ze mnie zapychal.Mam cere mieszana,ale niestety stan cery ostatnio mi sie troche pogorszyl i stala sie ona bardzo kaprysna.Do tego mam bardzo wrazliwa skore i moze dlatego po jakims czasie przestal mi sluzyc.Nie mniej dla nie wymagajacych a pragnacych nawilzenia krem bedzie dobry

Używam tego produktu od: ok miesiaca
Ilość zużytych opakowań: jedno niecale

Nie wiem;/

Mam ten krem od jakiegoś czasu i powiem szczerze, że szału nie ma. Nawilża raczej nie bardzo, bynajmniej podczas zimy, nie wiem, jak sprawowałby się latem. Fakt, nie zatyka mojej twarzy, ale i za dobrze jej nie pielęgnuje. Mam cerę mieszaną, dlatego właśnie wybrałam ten typ kremu. Jak go nałożę, to mam wrażenie, że skóra jest ściągnięta, przy nosie czuję bardzo niemiłe ściągnięcie, czy suchość.. sama nie wiem. Zrezygnowałam z niego narazie, zużyję go, jak będą lżejsze mrozy.

Używam tego produktu od: 1,5 m.

nawet fajny

Polecam ten krem bo ma świetne właściwości pielęgnacyjne.
Jedyne co mi w nim przeszkadza to konsystencja, taka papkowa lekko.
Wersja na noc w takim samym opakowaniu (różni się tylko malym księżycem zamiast słońca, i dlatego łatwo pomylić),ma o wiele lepszą konsystencję.

Używam tego produktu od: rok na zmianę z innymi kremami z tej serii, ale do tego wracam najczęściej
Ilość zużytych opakowań: trzy

Nivea o wiele lepsza!

Kupiłam go gdy skończył mi się nivea visage do normalnej i mieszanej. Ten krem w ogóle się nie umywa do nivei!
-słabo nawilża, nawilżenie jest zadowalające gdy nałozy się krem na mokrą twarz
-strasznie mnie zapycha, pogorszyła mi się przez niego cera!
-babciny zapach
-skóra po nałożeniu się świeci
Póki co muszę wymyślić jakieś alternatywne zastosowanie dla tego kremu, bo szkoda mi wyrzucić 3/4 pełnego opakowania...

Używam tego produktu od: 2 msc
Ilość zużytych opakowań: 25% opakowania

fajny, ale za słabo nawilża

Krem jest lekki i ma aksamitna konsystencje, Szybko sie wchlania. Zauwazylam wygladzenie cery. Nawilza w stopniu dobrym, ale mogloby byc lepiej. Nie zostawia tlustego filmu i nadaje sie pod makijaz. Nie zapycha porow. Na poczatku stosowania bylam tym kremem zachwycona, ale entuzjazm opadl, bo jednak troche za slabo nawilza i to nawilzenie nie utrzymuje sie caly dzien. Dodam, ze nie mam cery suchej.

nie za bardzo

moim zdaniem krem robi niewiele. może w jakiś sposób nawilża ale nie na tyle żęby zniwelować np. łuszczące się skórki przy nosie, a z drugiej strony po nałożeniu podkładu (nawet matującego) bardzo szybko skóra zaczyna się świecić. do miesznaej odpada.
nie szkodzi, ale też nie robi niczego innego

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

zaczyna mnie drażnić

dostałam w super pharmie próbkę tego kremu i byłam z niego zadowolona. Wcześniej testowałam pełnowymiarowe opakowania innych produktów lirene: seria z bawełną(twarzą jest Alicja Bachleda-Curuś) oraz przeciwrodnikowy SPF5. były rewelacyjne. Postanowiłam więc kupić na spróbowanie AKSAMITNIE NAWILŻAJĄCY KREM.
Przy dłuższym stosowaniu zaczyna drażnić..

Minusy:
-wcale nie nawilża aksamitnie- na czole skóra jest ściągnięta, a później zaczyna się świecić(coś niesamowitego, tak jakby sama broniła się przed wysuszeniem i mówiła"sama potrafię lepiej o siebie zadbać")
- nakładając go nie mam wrażenia, że jakoś szczególnie dba o moją cerę- efektów spektakularnych jego działania nie widać
- krem -zagadka- raz jest za słaby raz za mocny(powoduje błyszczenie)
- zapycha okrutnie, pogarsza się stan cery

Plusy:
+cieszy mnie, że zawiera filtr spf 10
+cena
+opakowanie
+wydajność (choć teraz czekam aż się skończy, bo nie mam w zwyczaju wyrzucania do kosza w pół rozpoczętych kosmetyków)
Jednym słowem nie u każdego się sprawdzi, u mnie nie sprawdził się w ogóle, choć mam mieszaną cerę jestem w grupie do których krem jest kierowany(cera normalna i mieszana).

dodano 12.03.20011. od kilku miesięcy używam innego kremu, zniknęły zaskórniki, których pojawienie się łączę z LIrene.

:-)

Kremik całkiem fajny, lekka konsystencja, nie zostawia tłustej warstwy, skóra po zastosowaniu jest tak rozkosznie miękka w dotyku:-)Dla cery mieszanej dobra alternatywa, plusem jest również cena bez wątpienia. Nie wiem czy kupię bo jednak mnie nie zachwycił. Używam tego produktu od: miesiąca

ideał super nawilza

Kremik jest super, bardzo dobrze nawilza, skora jest po nim gładziutka. Niestety uzywam go tylko glownie na noc lub kiedy nie mam na sobie makijazu gdyz jak stosowalam go pod podklad, to potem dosc szybko sie swiecilam... Ale ogolnie produkt naprawde godny polecenia :)

Używam tego produktu od: 4 miesiace

Bardzo dobry:)

Zachwycił mnie ten kremik:) Ma bardzo lekką, przyjemną konsystencję, rozprowadzenie go na twarzy to kwestia paru ruchów. Szybko się wchłania, nie pozostawia świecącej warstwy, wydaje mi się, ze lekko zweża pory. Nawilża świetnie, moja cera jest nasycona wilgocią i nie domaga się dodatkowej porcji kosmetyku. Plus za ładny, świeży zapach ( mnie przypomina perfumy Chance Chanela). Opakowanie estetyczne i proste. Bardzo polecam:)

Super aksamitny

Kremik super. Lekki, idealny na lato pod makijaż (na zimę moim zdaniem się nie nada). Wygładza i sprawia że skóra jest aksamitna w dotyku. Nie zapycha ani nie matuje (jeśli ktoś na to liczy). Nawilża przyzwoicie. Zapach neutralny.

Polecam Paniom o cerze normalnej i lekko przesuszonej do codziennego stosowania.