Lirene Dermoprogram, Cera Normalna i Mieszana, Krem aksamitnie nawilżający na dzień

To właściwy kosmetyk dla Ciebie, jeśli Twoja skóra jest normalna lub mieszana i potrzebuje optymalnego nawilżenia, aby przez cały dzień wyglądała świeżo i promiennie. Czynniki zewnętrzne, na jakie jest stale narażona, takie jak ciepło, słońce czy klimatyzacja, mogą powodować utratę naturalnej wilgoci i przesuszenie naskórka. Krem skutecznie likwiduje te objawy, długotrwale nawilża i zabezpiecza naturalny poziom wody w naskórku oraz zapewnia wysoką ochronę przed fotostarzeniem. Doskonale chroniona skóra zachwyca naturalnym blaskiem i świeżością, głębokie nawilżenie sprawia, że staje się niewiarygodnie aksamitna i miękka w dotyku. Kwas hialuronowy - silnie wiąże i trwałe utrzymuje wodę w głębokich warstwach naskórka. Wyciąg z ostropestu - chroni przed wolnymi rodnikami i szkodliwym działaniem promieni słonecznych. Olej babassu - zapewnia jędrność i elastyczność skóry.
Poprzez głębokie nawilżenie krem wydobywa naturalny blask skóry, sprawiając że wygląda ona świeżo i promiennie przez cały dzień.
Zalecany dla: od 20-60 lat.

Skład: Aqua, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Glycerin, C12-15 Alkyl Benzoate, Glyceryl Stearate, PEG-20 Methyl Glucose Sesquistearate, Propylene Glycol, Cyclomethicone, Orbignya Oleifera (Babassu) Seed Oil, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Cetyl Alcohol, Methyl Glucose Sesquistearate, Dimethicone, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Sodium Lactate, Sodium PCA, Sodium Carbonate, Chondrus Crispus (Carrageenan), Sodium Hyaluronate, Silybum Marianum (Lady`s Thistle) Extract, Lactic Acid, Fructose, Niacinamide, Inositol, Urea, Glycine, Methylparaben, Sodium Benzoate, Methylchloroisothiazolino ne, Parfum, Benzyl Alcohol, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde, Linalool, Butylphenyl Methylpropional, Hexyl Cinnamal, Alpha-Isomethyl Lonone, Limonene. (07.06.2010)

Cena: ok. 17zł / 50ml
/s/

Bardzo fajny

Kupiłam ten krem zachęcona dobrymi opiniami na Wizażu i nie zawiodłam się :). Bardzo dobrze nawilża, nie powodując przetłuszczania skóry, idealnie nadaje się pod podkład. Krem jest bardzo wydajny, wielkim jego atutem jest też cena - ja kupiłam za 13 zł. Tak więc jest to bardzo dobry kosmetyk, za bardzo niska cenę :). Na pewno zaprzyjaźnię się z nim na dłuższy czas :).

dobrze nawilża

Nawilża dobrze, to dobry krem pod makijaż. Nie podrażnia, ani nie uczula. Matowanie to inna bajka. To po prostu bajka. nie występuje. Przynajmniej przy cerze mieszanej.

OK

Bardzo fajny kremi za tą cenę! Naprawdę lekki i nie pozostawia tłustej warstwy więc pod makijaż jak najbardziej! Jednak bez jakiś szałowych efektów nawilżenia, czy coś w tym stylu! Po prostu fajny krem nawilżający pod makijaż!

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

Już nie zachwyca...

Mam cerę mieszaną skłonną do zapychania
i wrażliwą na policzkach. Ponadto walczę
z krostkami (choć jest ich niewiele:)

Skusiłam się na zakup tego kremu, dzięki
opiniom w kwc, rozmowom z wizażankami
i promocji w drogerii (10.99zł).
...i muszę przyznać, że ten zakup zaliczam
do udanych.

Krem spełnia wszystkie obietnice producenta
*skóra jest przyjemna w dotyku, promienna,
KONIEC Z ZIEMISTYM ODCIENIEM CERY;
*nawilża (w tej kwestii daje mu 3.7/5);
*pięknie pachnie
*jest bardzo wydajny,
*aplikacja to przyjemność,
*delikatna konsystencja (choć trzeba uważać
z ilością, bo w przypadku przedobrzenie skóra lepi się przez kilka minut)

Musze dodać, że więcej go nie kupię ze względu na skład - zawartość filtrów chemicznych tj. BM-DBM czy EHMC

Marzy mi się ulepszona wersja tego kremu...

Podsumowując: lepiej nie ryzykować Używam tego produktu od: kilku miesięcy

świetny , godny polecenia

Postanowilam wyprobowac nowosc, dotychczas uzywalam YR Inositol i szukałam szczerze powiedziawszy czegos o podobnym składzie ale tańszego.
Znalazłam równie dobry krem , a moze nawet lepszy/
Świetnie się wchłania i nie nie widać tłustej wartswy.
Jest dobry pod makijaż. Nadaje się do cery mieszanej.
Co do działania składników zawartych w kremie, narazie się nie wypowiadam bo za krotko uzywam.
Na pewno nawilza i nie powoduje zapychania.
W swoim skladzie ma inositol na podobnym miejscu co YR wiec za te cene - super.

Używam tego produktu od: 1 miesiac

Miłe zaskoczenie

Dotąd używałam kremów z aptecznej półki. Próbka tego kremu wpadła mi do rąk przypadkiem. Mam skórę mieszaną, więc świecę się w okolicach noska i brody, reszta czasem jest delikatnie przesuszona. Po tym kremie buzia wygląda poprostu fantastycznie, tak świeżo. Jeśli ktoś ma bardzo przesuszoną skórę i tylko z tego powodu nie spóbuje, radzę kupić na noc coś do cery odwodnionej, a na dzień wyprówać to cudo. Sama nie wierzyłam, że produkt z tego przedziału cenowego może tak świetnie działać. Pozatym lekka konsystencja sprawia, że kremik idealnie spełnia się w roli bazy pod podkład. Próbka już na wykończeniu, także już myślę o jego zakupie. Oczywiście plus za filtry (małe bo małe, ale zawsze coś) i jak zauważyła moja poprzedniczka nie powoduje powstawania zaskórników co akurat przy mojej strefie T jest dużym plusem.

Używam tego produktu od: paru dni

Aksamitna buźka

Bardzo przyjemny krem. Mam cerę tłustą ale ostatnio bardzo mi się przesuszyły policzki. Kremik co prawda jest za słaby na mocno przesuszona skórę, ale zdecydowanie świetnie nadaje się na co dzień, pod makijaż. Szybko sie wchłania, nie zostawia tłustego filmu, skóra jest aksamitna i matowa na jakiś czas. Bardzo ważne że kremik posiada filtr ,co prawda niski ale zawsze, oraz że nie powoduje powstawania zaskórników.

Używam tego produktu od: 1,5 mies
Ilość zużytych opakowań: połowa 1