Lana Luxury Cosmetics, Silver Collection, Preparat dezodorujący do stóp

Lana Luxury Cosmetics, Silver Collection, Preparat dezodorujący do stóp

Preparat do stóp Lana Luxury Cosmetics na bazie srebra przyspiesza gojenie przy drobnych zacięciach i otarciach działa bakteriobójczo, przeciwgrzybicznie i przeciwzapalne, niweluje uczucie zmęczenia i pieczenia stóp, zapobiega maceracji naskórka, neutralizuje przykre zapachy.

Wskazania do zastosowania:
- grzybica stóp i paznokci
- nadmierna potliwość stóp
- odciski i pęcherze
- sucha i popękana skóra stóp
- wrastające paznokcie
- przykre zapachy
- masaż i zabiegi kosmetyczne stóp

toniki do stóp
regenerujące, zmniejszające pocenie, przeciwgrzybicze
oil – free / nietłusta
w sprayu
lekkie
w sprayu
z defektami, normalna, wrażliwa

popękane pięty i grzybica

Okazał się być świetny na grzybicę paznokci w wypadku mojej mamy - 70 letniej kobiety. W moim przypadku natomiast sprawdził się przy popękanych piętach. Świetne nawilżenie, prosty skład - bezzpaachowy i bezbarwny, bez wysuszających alkoholi i kwasów

Bardzo dobry preparat o wielu zastosowaniach...

Preparat dezodorujący do stóp to preparat o wszechstronnym zastosowaniu.
Opakowanie w bardzo ładnej szacie graficznej biało-srebrnej z atomizerem.
Przyspiesza gojenie przy drobnych zacięciach i otarciach działa bakteriobójczo, antybakteryjnie, przeeciwgrzybicznie, neutralizuje przykre zapachy stóp,
ogranicza potliwość.
W składzie znajdziemy tylko wodę i srebro koloidalne które znane jest ze swoich dobroczynnych właściwości.
Cząstki srebra nie tylko zapobiegają rozmnażaniu i rozprzestrzenianiu się dermatofitów, ale także zabijają ich komórki poprzez utlenianie, co skutkuje całkowitym wyzdrowieniem ,mi ten preparat pomógł w nadmiernej potliwości stóp,zadziałało u mnie również po ukąszeniu komarów,przynosi natychmiastową ulgę, niweluje świąd i przyspiesza regenerację naskórka.

Moja mama od lat cierpi na wrastające paznokcie i dodatkowo grzybicę paznokci (ma cukrzycę ),stosowała różne preparaty które na krótko działały i zapobiegały rozwojowi tego stanu,podarowałam jej ten preparat i jak na razie jest zadowolona z jego działania,nie ma żadnych powrotów grzybicy.

Polecam każdemu wypróbowanie preparatów ,ponieważ są świetne, cena w promocji 24 zł.