Ziaja, Med, Kuracja Lipidowa, Fizjoderm, Krem na dzień / na noc

Ziaja, Med, Kuracja Lipidowa, Fizjoderm, Krem na dzień / na noc

Hypoalergiczna emulsja nawilżająca dla skóry alergicznej, atopowej i odwodnionej na bazie fosfolipidów (m.in. NNKT z oleju oliwkowego, makadamia i bawełnianego, skwalan, cholesterol, trójglicerydy kwasów tłuszczowych, kwas hialuronowy, witamina E, glicerydy kokosowe).
Formuła o wysokiej tolerancji - bez parabenów, olejów mineralnych, silikonów, barwników i kompozycji zapachowych.
Krem nawilża, redukuje szorstkość skóry oraz podrażnienia.

Najlepszy krem do cery odwodnionej

Miałam tego kremu dużo próbek, i kiedy moja skóa miała zły czas- było na niej wiele wyprysków, była przesuszona, sięgnęłam właśnie po niego. I nie zawiodłam się.
Krem na kremową, delikatną konsystencję, która bardzo dobrze się rozprowadza, jest dość śliski, jak to krem z lipidami. Po jego użyciu jest rzeczywiście lekko tłusta, ale stosuję go tylko na noc. Wspomnę, że mam skórę tłustą, skłonną do zmian trądzikowych. Doskonale koi skórę, sprawia że zmiany trądzikowe goją się, a skóra jest zregenerowana. Dawno nie miałam tak dobrego kremu, który by podpasował mojej skórze. Nie zauważyłam też jakiegokolwiek wysypu pryszczy po nim. Jest bardzo wydajny- jedna saszetka 2 ml starczała mi na 3 razy. Jestem także alergikiem, i często mam uczulenie na substancje roślinne, ale tutaj nie było takiego problemu. Nie czułam swędzenia ani pieczenia po aplikacji. U mnie sprawdza się świetnie, i na pewno zostanie ze mną na dłużej. Niewątpliwym plusem jest takżę cena, w stosunku do jakości.

Używam tego produktu od: Dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 10 saszetek po 2ml- miesięczna kuracja

Tylko na noc!

Nie jest to mój KWC, ale z tej grupy cenowej zdecydowanie najlepszy.

Plusy:
-Nawilża
-Poprawia kondycję skóry, która jest wyraźnie gładsza
-Ma miłą konsystencję
-Znośny zapach
-Łagodzi podrażnienia i niweluje suche skórki koło nosa
-Higieniczne opakowanie
-Miękkie opakowanie

Minusy:
-Za ciężki na dzień (chyba, że sprawdzi się zimą..) - powoduje świecenie
-Słabo dostępny
-Potrafi zapchać czoło i brodę jeżeli stosuje się go na dzień i na noc jednocześnie
-Mało wydajny

Ogólnie jak znajdę, kupię ponownie.

Używam tego produktu od: Miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1 standardowe

Z mocno przesuszoną skórą nie poradzi sobie

Kupiłam ten produkt w zestawie z żelem do demakijażu z tej samej serii. Jako że płynu używam od dłuższego czasu i jestem zadowolona, pomyślałam, że krem również się sprawdzi.

Plusy:
- lekka konsysytencja
- wydajność
- dobra baza pod makijaż
- cena
- dostępność
- skład

Minusy
- po nałożeniu zostawia tłusty film
- niby jest nałożony, ale nie czuje żeby zbytnio działał
- nakładając muszę omijać okolice oczu, zaczęły mi łzawic kiedy krem miał z nimi kontakt

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 (stosowany na przemian z innymi kremami)

Przeciętniak

Produkt nie przypadł mi niestety do gustu.
Na plus oceniam :
- konsytstencje
- delikatny zapach
- nie zapycha
- nawilża
ale to w sumie wszystko... na minus niestety wszystko pozostałe :
- nie wchłania się dobrze,zostawia tłustą powłokę
- oprócz nawilżenia nie poprawia stanu skóry,człowiek ma cały czas wrażenie że ma film na twarzy :/

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: jedno zużyte w całości

no nie wiem...

Skuszona opiniami i cena zakupilam ten krem. Potrzebowalam czegos z apteki, gdyz mialam juz mega przesuszona skore. Za 1szym uzyciem pomyslam, ze moze wreszcie znalazlam cos bardzo dobrze nawilzajacego, ale nie...Krem nadaje sie pod makijaz, gdyz jest lekki i szybko sie wchlania, ale jesli chodzi o samo dzialanie-slabo, moja skora potrzebuje wiekszych efektow ;)

Używam tego produktu od: miesiac
Ilość zużytych opakowań: 1jedno

Średniak

Kupiłam ten krem zimą, w czasie kuracji Retinem A, kiedy miałam mocno przesuszoną skórę.
Niestety krem nie poradził sobie wystarczająco z suchością. Dla mnie to nawilżacz na inną porę roku i przy mniejszym podrażnieniu. Zimą za mało treściwy, nie sprawdził się. Może w innym okresie da sobie radę.

Plusy:
- cena
- przyjemnna konsystencja
- nie podrażnia

Minusy:
- mało wydajny
- w zimę się nie sprawdza
- przy przesuszonej skórze nie daje sobie rady

Dla osób z mieszaną cerą, lekko odwodnioną, albo w lato sprawdzi się pewnie lepiej.

Używam tego produktu od: marzec 2013

ratunek dla odwodnionej skóry

Krem jest dla mnie ratunkiem szczególnie po użyciu kwasów, gdyż po nim nie zachodzą żadne reakcje niebezpieczne dla skóry. Nie wiedziałam, że taki tani krem może być taki fajny, a jestem bardzo wymagająco co do kremów, bo każdy do tej pory mi "przeszkadzał" oprócz Vichy aqualia thermal, ale ten znowu nic nie robił. Polecam ten krem szczególnie na noc, bo jest treściwy. Używam go na zmianę z Ziają Med z wit. C.

Mr. Miracle od Ziaji, już drugi ostatnio, w tak samo cudownej cenie:D

Ostatnio dorobiłam się upiornego przesuszu na skórze, skóra się łuszczyła tak, że na czole wyglądało to jak łupież:brzydal:.
Poza tym twarz zaczerwieniona, podrażniona, o nieładnym kolorycie. Trzeba było się ratowac, a finanse teraz takie sobie:mur:.
I może dobrze, bo inaczej bym inwestowała w droższe preparaty, a tak odkryłam cudo za grosze i niech się LRP z Vichy schowa w kącie:P

+ poręczna, miękka tubka, pozwala na bezproblemowe wyciskanie produktu nawet kiedy jest już końcówka

+ estetyka ziajowo-apteczna, mnie nie drażni - dla mnie im prościej, tym lepiej;)

+ miły, niedrażniący zapach

+ śliska konsystencja, nie za rzadka, łatwo się rozprowadza i wmasowuje oraz szybko wchłania

+ pozostawia twarz miękką, zaopiekowaną, ale nie tłustą, na początku nie mogłam się opanować, żeby nie dotykać jej z zachwytem, taką ten krem zrobił mi różnicę

+ przesuszone, łuszczące się skórki znikały w tempie nadprzyrodzonym zgoła, najdłużej utrzymały się na czole - aż 5 dni:D, potem cała skóra wróciła do normy. Początkowo używałam na dzień i na noc, porzucając typowy "krem nocny z fajerwerkami", rano budziłam się z miękką, rozświetloną, nawilżoną i odżywioną skórą, bez jakichkolwiek zaczewienień z podrażnienia/wysuszenia, czyli mojej zmory dotychczas.

+ cena - bajka - w aptece zapłaciłam 15,90

Jedyne co mnie martwi, ale nie jest cechą kosmetyku, to mała dostępność - tylko w aptekach i to niewielu, a mieszkam w Warszawie.
Jest też ciut mało wydajny, ale biorę pod uwagę, że stosowałam go na początku nader hojnie i codziennie, czasem trzy razy dziennie. Jednak biorąc pod uwagę cenę, nie jest to dolegliwe.

Podsumowując - polecam gorąco, dla skóry takiej jak opisuje producent - jest lepszy niż LRP i Vichy razem wzięte, a wielokrotnie tańszy - dla mnie odkrycie, serio, serio:) i aktualne KWC.

Edit 19/12/2015: po raz kolejny uratował mi skórę twarzy i to przy dorobieniu się tzw. liszaja (czerwona, swędząca skóra z łuszczącym się naskórkiem, tym razem na 1/3 policzka:mur: ) - w niespełna 2 tygodnie śladu po tym nie zostało:jupi:

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie/kończę

Nic nie robi

Kupilam ten krem, zeby ratować skore po tym, jak dostalam silnej alergii po zestawie kosmetyków Pevonia.
Niestety, nic nie robi. Nie natluszcza porządnie, nie nawilza, nie łagodzi (a mam porównanie z innymi kremami tego typu). Jedna gwiazdka za to, ze nie podraznia, druga za cene, a pol gwiazdki, ze w zestawie byl plyn micelarny.

Jak najbardziej polecam ten produkt

Dostałam próbkę tego kremu przy okazji zakupów w Ziaji, zazwyczaj wyrzucam próbki ale Pani dała mi ich z 15 więc myślę spróbuje, Ziaja jest moją zaufaną firmą i wiem, że nie mam na produkty uczulenia. Próbka starczyła mi na dwa dni, ale efekty na mojej buzi widzę, super nawilża, skóra staje się miła w dotyku, dlatego też postanowiłam żeby ten kremik zagościł w mojej łazience na dłużej:)

Ilość zużytych opakowań: Jedno w trakcie

tłuścioch!

Plusy:
-bardzo dobrze radzi sobie z suchością a nawet szorstkością skóry twarzy
-nie pachnie

Minusy:
-po krótkim czasie używania uczulił mnie
-pozostawia na dłuuuugo tłusty film
-ciężko dostępny
-jak na to działanie nie warty swojej ceny

Ilość zużytych opakowań: pół tubki 50 ml

bardzo, bardzo dobry

skóra po nim jest fantastyczna:
miękka, natłuszczona, nawilżona.
Jest bardzo wydajny.
Cena jak na taką jakość śmiesznie niska.

Mój KWC !