Rosental Organics, Hyaluron Supreme Serum (Serum hialuronowe do twarzy)

Rosental Organics, Hyaluron Supreme Serum (Serum hialuronowe do twarzy)

Głęboko działające serum Rosental Organics zapewnia wyraźnie gładszą i jędrniejszą skórę. Równowaga wodna skóry jest dokładnie regulowana tym produktem, skóra jest nawilżona i a zmarszczki zmniejszone. Ponadto, metabolizm komórkowy jest głęboko stymulowany, a skóra twarzy (podobnie jak dekolt) odzyskuje elastyczność i świeżość cery.

normalna, trądzikowa, tłusta, młoda, dojrzała, sucha, odwodniona
z pipetą
lekkie
żel
Filtry
SPF <15
przeciwzmarszczkowe, nawilżające, ujędrniające, regenerujące
bez alkoholu, hipoalergiczna, bez silikonów, oil – free / nietłusta, bez parabenów
serum

Polubiliśmy się :)

Serum hialuronowe, tak jak to z Bakuchiolem jest świetne i użwam go codziennie rano. Zgodnie z zaleceniem producenta stosuję Hialuron rano, Bakuchiol wieczorem.
Kwas hialuronowy i bakuchiol stymulują tworzenie własnej elastyny i kolagenu w skórze, przyspieszają odnowę komórkową skóry.
Serum hialuronowe świetnie nadaje się pod makijaż, bo cudownie się wchłania i działa na skórę liftingująco, nawilżająco i wygładzająco.
Po miesiącu stosowania tego duetu zauważyłam znaczną poprawę kondycji skóry.
Wygładzenie, nawilżenie, redukcja przebarwień, zmniejszenie drobnych zmarszczek.

Hit!

Serum cudownie nawilża cerę i nadaje jej świeży wygląd, dodatkowo pięknie pachnie. Uwielbiam minimalistyczne opakowanie. Bardzo dobrze sprawdza się pod makijaż. Dla mnie 10/10.

Super produkt

Tego serum używam już od dłuższego czasu skóra jest po nim nawilżona i gładka. Serum wygładza delikatne zmarszczki. Nakładam na oczyszczoną buzię i na to krem. Buzia wygląda super.

Wykorzystała: kilka próbek

Hyaluron Supreme Serum

Polecam Serum Rosental Hyaluron Supreme!
Idealny dla mojej cery!
Świetnie nawilża, wygładza, uelastycznia skórę.
Piękny zapach i super konsystencja.
Bardzo szybka wysyłka.
Polecam!

Serum Hyaluron Supreme

Moje ulubione serum. Skóra jest ujędrniona, odmłodzona i świeża. Mam cerę suchą ale po zużyciu jednego opakowania widzę, że skóra jest bardziej nawilżona i zdrowsza. Polecam każdemu.

Genialne serum

Zachęcona poleceniami mojej koleżanki z pracy zakupiłam serum. Kosmetyk jest mega wydajny. Rozjasnia przebarwienia,działa nawilżająco i koi skórę. Dodaje jej świeżości i blasku.Pieknie wyrównuje koloryt. Jestem zachwycona tym efektem. Cena jest okej, opakowanie praktyczne. Jestem na tak i na pewno kupie inne produkty tej marki.

10/10

Serum to absolutny hit! Jest lekkie, ma przyjemny zapach, nie pozostawia uczucia „maski” na twarzy. Szybko się wchłania i głęboko nawilża a przy tym wszystkim jest bardzo wydajne. Idealnie sprawdza się jako baza pod makijaż. Od 3 miesięcy to mój absolutny must have!

Odkrycie roku!

Od dawna szukałam dobrego serum pod makijaż, które nie będzie się rolować i nie sprawi, że nałożony makijaż szybko się wyświeci przez mocniejsze nawilżenie skory. To serum jest idealnie wyważone, skóra ma odpowiedni poziom nawilżenia przez cały dzień a nałożony makijaż wyglada zdrowo i naturalnie, czego brakowało mi przy wielu innych kosmetykach tego typu.
Testuję też od kilku dni na noc razem z moim standardowym kremem i oba kosmetyki super współgrają! Buzia rano jest wypoczęta i promienna!
Mega polecam, moja skóra się z nim polubiła :)

Super produkt!!

To serum jest rewelacyjne! Kupiłam z obawą ze się nie sprawdzi a tu tak miłe zaskoczenie. Znalazłam w końcu produkt odpowiedni dla mojej cery! Super się wchłania, nie podrażnia i naprawdę widać efekty. Skóra jest nawilżona i bardziej jędrna.

Rosental Organics

Kosmetyków z rosental zaczęłam używać od niedawna ale po regularnym stosowaniu zauważyłam już efekty:) tak jak kiedyś moja skóra wyglądała na zmęczona jest teraz bardziej promienna i miła w dotyku dzięki serum Hyaluron!

kosmetyk wart swojej ceny

Skusiłam się na zakup serum marki Rosental z polecenia koleżanki. Jestem już po zużyciu 1 opakowania i zauważalne są widoczne efekty. Skóra stała się bardziej rozświetlona i nawilżona. Z pewnością kupię kolejne opakowanie :)

Mam cerę normalną w kierunku suchej, a właściwie ze suchymi plackami. Szukałam czegoś nawilżającego pod krem, aby trochę podkręcić moją pielęgnację. Na serum trafiłam przypadkiem, bo to chyba jakaś nowość.

Po pierwsze, widze efekt! Moja buzia jest zdeeeeecydowanie bardziej gładka, nawilżona. Serum nakładam wieczorem, cały czas pod ten sam krem, wiec wiem, że efekt daje serum, a nie sam krem. Po drugie bardzo lubię konsystencje serum, mam wrażenie, że dobrze trzyma się na twarzy. Po trzecie, wydajność- dosłownie wystarcz kilka kropel na całą twarz. Także dla mnie trzy plusy, żadnego minusa. Czuje się fajnie zaskoczona, że cos, co kupiłam 'w ciemno' naprawdę fajnie działa.