Maybelline New York, Volum' Express, Curved Brush Mascara (Tusz pogrubiający i podkręcający)

Jest to pugrubiający i podkręcający tusz do rzęs. Ma rewelacyjny aplikator i świetnie podkręca rzęsy. Można uzyskać naprawdę teatralny efekt. Tusz jest produktem średnio trwałym, łatwo go zmyć mleczkiem kosmetycznym.

dobry, naturalny efekt

kupilam zachęcona tutejszymi opiniami. Daje dobry efekt zblizony bardziej ku naturalności niż teatralności.ot taki tuszyk na codzień-do pracy, do szkoły, natomiast na wieczór jak dla mnie jest za słaby. Troszkę podkręca i w sumie to wydaje mi się ze bardziej wydłuża niż pogrubia.Nie skleja rzes,nie ma efektu muszych nózek,dobra głebia koloru no i jedna wada - przy nabieraniu za dużo zbiera sie go na czubku szczoteczki.ale w sumie ok - dla tych co lubią naturalność lub delikatne podkreslenie.

zawiodłam sie co nieco

Przez całe życie używałam 2000 Calorie, i postanowiłam wypróbować cos innego - podobno tak samo dobrego wg rankingu. Nistety ale Volume Express kryje się.Efekt pogrubiający mizerny. Bardziej wydłużający, o czym producent nie pisze. Paranoja - tak jak ma działać nie działa, za to działa inaczej. Wydłużanie rzęs jest ok, ale nie po to kupiłam ten tusz.Wcale nie jest taki intensywny czarny, podwijania rzęs nie moge dojrzeć.Zmywa sie fatalnie. Trwałość też średnia, odbija sie na powiekach.Oj zawiodłam się. Jest dużo tańszy od MF 2000 Calorie i nie dorównuje mu nawet w połowie. Efekt jest raczej naturalny, a ja nie tego oczekuję od tuszu.Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego, chyba ostatniego

Lubię go.

Bardzo lubię ten tusz. Mam raczej mizerne rzęsy, a on sprawia, że wyglądają naprawdę dobrze. Miałam już dużo tuszy, ale ten jest zdecydowanie jednym z najlepszych. Obsługi szczoteczki musiałam się nauczyć, ale teraz radzę sobie z nią całkiem nieźle. Tusz daje podkręcone i pogrubione rzęsy i nie jest drogi.Właściwy stosunek ceny do jakości. Na pewno jeszcze go kupię.

firanki rzęs

Mam kolor czarny. Dobrze się rozprowadza, nie skleja, nie robi grudek, nie robi ksero. Pięknie wydłuża, pogrubia i podkręca, rzęsy zamieniają się w prawdziwe firanki. Koleżanka z równoległej klasy wręcz podeszła do mnie i zapytała, czy czymś podkręcam rzęsy bo mam tak pięknie podkręcone. Spojrzenie z nim nabiera głębi, a mimo to efekt nie jest sztuczny. Trwały, nie kruszy się i nie osypuje.

Nieskonczony!

Niespotykana trwalosc. Mam go juz prawie 5 miesiecy, stosuje go codziennie a on jest i nie chce sie skonczyc! Jest swietny. Rozdziela, podkreca, pogrubia i wydluza rzesy. Ma idealna konsystencje i piekny, gleboki czarny kolor. Jestem zachwycona. No i ta cena...

Ładnie pogrubia i podkręca, szczoteczka jest wygodna i ładnie rozczesuje rzęsy, ma estetyczne opakowanie. Wadą jest to, że rzeczywiście trochę za dużo tuszu nabiera się na szczoteczkę, ale rzęs nie skleja, więc mogę mu to wybaczyć. Kupiłam w promocji za 19,90 zł, za taką cenę to świetny tusz!

całkiem całkiem

Skusiłam sie na produkt Maybelline tylko dlatego że był w cenie 19 zł i przy zakupie drugiego produkty tej firmy dawali mleczko do demakijażu.Coprawda używa go moja kuzynka ale ona ma nieziemsko długaśnie rzęsy i wywinięte aż by sie chciało takie mieć...No więc miały być *** bo troche robił ksero na górnej powiece ,ale teraz się wyrobił i jest super,ślicznie podkręca rzęsy :) ahhh i ładnie rozdziela i raczej nie skleja jeśli umiejętnie używa się spiralki ,używam go na jedną warstwę volume glamour bourjois i tworzą nieziemski duet :)sam daję trochę bardziej naturalny efekt na codzien jeśli chcę osiągnąć bardziej zalotne spojrzenie nakładam 2 warstwy na randki wersje z bourjois i sie sprawdza.Jak za tę cenę całkiem całkiem

bardzo dobry

Jego wadą jest to, że troszkę za dużo nabiera na się go szczoteczkęprzez co skleja rzęsyi niestety nie jest wodoodporny. Ślicznie podkręca i pogrubia rzęsy, w ciagu dnia nie rozmazuje mi się i nie osypuje, utrzymuje się cały dzień, ma przystępną cenę. Jest moim ulubionym tuszem. Nawet jeśli będę miała odskoki w bok na pewno będe do niego wracać.

calkiem niezly

dobrze wydluza i pogrubia. faktycznie, troche wywija rzesy, a nie tylko 'unosi', jak wiekszosc tuszy podkrecajacych. odrobine skleja. nie rozmazuje sie i nie osypuje. szczoteczka troche niewygodna. za 25 zl jest to naprawde godny polecenia tusz. Ilość zużytych opakowań: 1

lubie

kupilam gdy skonczyl mi sie MF 2000 cal.ladnie pogrubia, nie wiem ile nakladam warstw bo maluje rzesy az do uzyskania satysfakcjonujacego mnie wygladu. dobry do zdecydowanego, ale dziennego makijazu.

Dobry

Troche wydłuża rzęsy, ale nie daje takich efektów jak zapewnia producent. Poza tym nawet go lubie. Nie skleja rzęs. Po nałożeniu jednej warstwy efekt jest bardzo naturalny, a po drugiej już widać ładne długie rzęsy

jest ok

fakt-pogrubia, podkręca, trochę wydłuża, choć to akurat nie jest obiecywane przez producenta.efekt jest naprawdę niezły.Jednak nie rozdziela rzęs-wręcz przeciwnie-jakoś je plącze.na początku używania nabiera się dużo za dużo na szczoteczkę.później jest lepiej.robi jednak ksero na górnej powiece, ogólnie -wolno schnie.jak dla mnie nie ma startu do mojego ulubionego 2000 calories maxa factora, ale nie wykluczam że czasem go kupię, bo jest zdecydowanie tańszy i baaardzo wydajny.