Maybelline New York, Volum' Express, Curved Brush Mascara (Tusz pogrubiający i podkręcający)

Jest to pugrubiający i podkręcający tusz do rzęs. Ma rewelacyjny aplikator i świetnie podkręca rzęsy. Można uzyskać naprawdę teatralny efekt. Tusz jest produktem średnio trwałym, łatwo go zmyć mleczkiem kosmetycznym.

Nie zachwycił mnie

Ten tusz nie przypadł mi do gustu, strasznie skleił rzęsy, myślę, że to przez jego rzadką konsystencję. Nie zauważyłam efektu podkręcenia. Szczoteczka nabiera idealną ilość tuszu do nałożenia, lecz z kolei zostawia ślady na powiekach -.-
Zrobiłam do niego kilka podejść ale jednak nie dam rady go używać.
Z pewnością więcej go nie kupię.

Kocham ten tusz

Jest to najlepszy tusz jaki kiedykolwiek miałam. Uwielbiam jego formułę, która ma pogrubiać i podkręcać, ale mnie widocznie wydłuża. Jestem fanką tej szczoteczki, jest optymalnej długości i zakrzywienia. Dobrze dostosowuje się do górnych jak i dolnych rzęs. Mam go już ponad rok i po reanimacji kroplami do oczu miesiąc temu nadal daje radę. Każdemu polecam

Nijaki

Kupiłam go w mocno promocyjnej cenie i nie kupiłabym w cenie regularnej. Mocno nijaki. Ani mnie nie denerwował, ani efekt nie zachwycał. Pomimo tego, że nie ma silikonowej szczoteczki aplikuje się go bezproblematycznie. Rzęsy wyglądały normalnie, raczej się nie sklejały, ale są lepsze tusze za mniejsze pieniądze.

Wracam do niego

Wracam do tego tuszu regularnie, raz na jakiś czas w międzyczasie testując inne, nowe produktu. Jednak te tusz nigdy mnie nie zawiódł, zawsze wygląda super na moich krótkich rzęsach, jest bardzo czarny i się nie kruszy i nie rozmazuje. Cena też jest atrakcyjna.

podkreca i pogrubia

Bardzo dobry tusz dla moich bladych i rzadkich rzęs - oczywiście musze też je podkręcić zalotką, uzywam też białej odżywczej bazy, ale jednak ten tusz na moich rzesach sie sprawdza. Nie osypuje sie, nie skleja i wydają się faktycznie grusze i gęstsze. A to dla mnie najważniejsze:)

Kiedyś ulubieniec!

Jak byłam w gimnazjum i rozpoczęłam swoją przygodę z make”upem ten tusz był moim ulubieńcem, byłam mu wierna przez kilka dobrych lat, uwielbiałam jego pół okrągła szczoteczkę dzięki której moje rzęsy były bardziej podkręcone, tusz ładnie malował, nie robiły się grudki ani nie sklejał rzęs, był do tego dość tani. Potem przez jakiś czas nie mogłam go dostać w żadnej drogerii i wtedy przerzuciłam się na inny, który od tamtej pory został moim ulubieńcem;) ale może kiedyś wrócę do tego z czasów mlodosci:)

Słabo maluje

Ta maskara nadaje delikatny efekt, słabo maluje. Trzeba nakładać parę warstw, a i tak nie ma szału. Poza tym krótko utrzymuje się na rzęsach. Napewno nie daje efektu wydłużenia ani podkręcenia.

Jak to mówią "klasyki najlepsze"

Od zawsze największym zamiłowaniem darzyłam tusze właśnie marki maybelline więc z czasem stwierdziłam że trzeba pokusić się i na starszego klasyka serii volume express. Zawsze wole szczoteczki silkonowe od sztucznych, więc tutaj doznałam pozytywnego zaskoczenia , gdyż ona bardzo ładnie rozdziela rzęsy i sprawia że są ona wydłużone na maxa i podkręcone już za pierwszym pociągnięciem. Efekt przypomina nieco sztuczne rzęsy Jest dośc intensywnie czarna. Produkt szybko wysycha,i nie tworzy "pandy". Jest trwały, pozostaje w nieskazitelnym stanie przez cały dzień, bez osypywania (w ekstremalnych warunkach delikatnie zmienił kolor w granatowy). Nie podrażnia delikanych oczu i nie skleja rzęs. Zdecydowanie mój nowy ulubieniec do któreho wróce nie raz! :)

uwielbiam

Świetny pogrubiajacy tusz , ładnie unosi rzęsy , dobrze się go aplikuje już od nowości niema efektu sklejania , dobry zarówno dla zaczynających pzugode jak i dla kobiet już wymagających dobrego wykończenia rzęs , można nakładać kilka warstw i się nie kruszy , niska cena też kusi , osobiście bardzo lubię do niego wracać co jakiś czas

KIEDYŚ DOBRY

Używałąm go dawno temu,z jakieś 15 lat i nie wiem jakiej dzisiaj jest jakości,ale wtedy pamiętam że byłam zadowolona.Na pewno ładnie podkręcał,ale czy jeszcze coś-nie pamiętam

Rewelacja - tusz z czasów gimnazjum

Tusz jest bardzo długo na rynku. Mój pierwszy tusz do rzęs z czasów gimnazjum kiedy dopiero zaczynałam się malować XD Po bardzooo długiej przerwie zagościł w mojej kosmetyczce, gdyż dostałam go w prezencie. Jest świetny. Kolor głębokiej czerni, nie osypuje się. Jest bardzo wydajny i długo utrzymuje się na rzęsach. Szczoteczka bardzo dobra. Ładnie rozczesuje rzęsy i nie skleja. Tusz 2 w 1 nie dość że wydłuża i podkręca to również pogrubia. Nie wysycha szybko także ma u mnie duży plus. Rzęsy wyglądają jak "gwiazdeczki". Dodatkowo ma megą atrakcyjną cenę. Ja zdecydowanie polecam

Fajna

Mascara jak najbardziej spełnia moje oczekiwania. Ma ładny, czarny i co najważniejsze intensywny kolor. Ciekawa szczoteczka, ktorej na poczatku nie bylam dosc pewna, ale fajnie rozdziela rzęsy i nadaje im ładną obiętość. Nie jest to może efekt sztucznych rzęs ale jak dla mnie bardzo dobrze rzęsy podkreśla i pogrubia.