Maybelline New York, Volum' Express, Curved Brush Mascara (Tusz pogrubiający i podkręcający)

Jest to pugrubiający i podkręcający tusz do rzęs. Ma rewelacyjny aplikator i świetnie podkręca rzęsy. Można uzyskać naprawdę teatralny efekt. Tusz jest produktem średnio trwałym, łatwo go zmyć mleczkiem kosmetycznym.

stary ale jary :D

Zawsze lubiłam ten tusz i czasem do niego wracam. Są teraz tusze o troszke innej formule z Maybelline, które są świetne ale żaden nie ma takiej dobrej szczoteczki. Najczęściej używam tego tuszu i colosala i razem dają super efekt. Jeszce trochę ze mną zostanie :D

Bardzo bardzo

Jeden z moich ulubieńców od Maybelline. Ma bardzo wygodną szczoteczkę która dociera do wszystkich rzęs i łatwo się jej używa przy takich cienkich rzęskach jak moje. jest trwały, dopiero pod koniec opakowania zdarzało mu się kruszyc pod koniec dnia. Zamieniłam go na Lashsensational ale ten też jest świetny

Zaskoczył mnie :)

Wpadłam na niego przypadkiem, robiąc zakupy w biedronce i kupiłam go nie mając większych oczekiwań w końcu tusz to tusz, a cena była atrakcyjna bo kosztował tylko 10 zł. Po użyciu go pozytywnie mnie zaskoczył, bardzo ładnie pogrubia nie sklejąc rzęsy, nie kruszy się i w sumie nie mam do niego żadnych zastrzeżeń. Co by tu dużo pisać bardzo fajny i wydajny tusz, napewno zagości w mojej kosmetyczce na dłużej.

Przeciętny

Kupiłam go z nadzieją na piękne podkręcenie rzęs i niestety - nie sprawdził się. Podkręca w bardzo niewielkim stopniu i to zaraz po pomalowaniu, potem efekt znika. Pogrubienia również nie zauważyłam. Ciężko manewrowało mi się szczoteczką. Z plusów - głęboka czerń i brak osypywania się. Na moich rzęsach efekt był bardzo delikatny i naturalny.

mój must have

mam długie, choć dość proste rzęsy dlatego potrzebuję tuszu, który je podkręci. ten tusz rewelacyjnie daje radę, poza tym ma szczoteczkę, której kształt mi bardzo odpowiada, bo za jednym muśnięciem obejmuje wszystkie rzęsy. Jeśli chodzi o konsystencję, jest dla mnie idealny, nie rozmazuje się, nie zostawia grudek a szczoteczka aplikuje odpowiednią ilość tuszu. rzęsy wyglądają naturalnie, są fajnie podkręcone i nie wyglądają jakby były oblepione tuszem. próbowałam różnych tuszy podkręcających, ale do tego zawsze wracam. jakość w dobrej cenie.

Nic specjalnego

Kupilam zachecona cena I marka gdyz lubie produkty tego producenta. Niestety nie dla mnie jest to zwykly tusz ktory niczym sie nie wyroznia od najzwyklejszych tuszy za 5 zl kolor czarny bez rewelacji podkreslenie mie specjalne a podkrecenia nie zauwaxylam

Ulubieniec

Bardzo lubię ten tusz, robi to co ma robić, nie skleja, nie robi grudek. Dobrze rozczesuje i podwija rzęsy. Moje uparte i proste rzęsy mniej opadają w ciągu dnia, bardzo mało tuszy tak dobrze sobie z nimi radzi.

Godny polecenia

Bardzo dobry tusz ! Ma fajna szczoteczkę, przyjemnie tuszuje się rzęsy, które po jego zaaplikowaniu wyglądają na wyraźnie pogrubione. Mam wrażenie, że tusz też lekko je podkręca niestety jestem posiadaczką prostych rzęs i chociaż ten tusz na prawdę fajnie pogrubia to dla efektu podkręcenia muszę wspomagać się zalotką.

jeden z lepszych

Jest to tusz, który zarówno pogrubia, wydłuża jak i podkręca rzęsy. Służy do tego specjalnie wyprofilowana szczoteczka, którą łatwo się maluje. Tusz przez cały dzień dobrze trzyma się na rzęsach i niema efektu rozmazania. Kolor intensywny i łatwy w demakijażu. Opakowanie zawiera 10 mililitrów i wystarcza gdzieś na 4 miesiące codziennego malowania.

taki średni

Taki w sumie nijaki. Bardzo wydajny, ładnie rozczesuje, ale daje niezwykle delikatny efekt. Ani nie pogrubia, ani nie podkręca. Nie kupię go ponownie.

Kocham go!!!!!

Najlepszy, najukochańszy tusz do rzęs jakikolwiek miałam. Zdradzam go czasem ale z opuszczonymi, smutnymi rzęsami wracam i przepraszam!! Tylko on rozumie moje rzęsy i zawsze im zdradę wybaczy :) testowałam (i czasem nadal testuje drogie i tanie) różne rodzaje tuszy, ale zawsze wracam do niego! nie osypuje się, nie robi efektu pandy, ma fantastyczną szczoteczkę i jest tani. Nie znika z rzęs w ciągu dnia i jest ŚWIETNY!!!

Kocham!

Kocham od ponad 5ciu lat miłością bezgraniczną :) Miałam soczewki kontaktowe, dodatkowo uczulenia przeróżne, więc łzawienie było na porządku dziennym. Żaden inny tusz sobie nie radził, więc byłam wiecznie rozmazana. Do czasu aż go odkryłam :)
+ cena jest świetna, często są na niego promocje
+ nie uczula (przynajmniej mnie :) )
+ trwały
+ wydłuża i unosi rzęsy do góry, po prostu to co robi z moimi i tak długimi rzęsami, to magia :)
Zawsze mam go przy sobie :)