Elancyl, Prevention Vergetures (Krem przeciw rozstępom dla kobiet w ciąży)

Elancyl, Prevention Vergetures (Krem przeciw rozstępom dla kobiet w ciąży)

Krem zapobiegający powstawaniu rozstępów oraz redukujący rozstępy już istniejące. Zalecany jest w szczególności dla kobiet w ciąży, ale także dla osób z istniejącym ryzykiem wystąpienia rozstępów (sportowcy, młodzież w okresie szybkiego wzrostu). Zapobiega powstawaniu rozstępów odżywiając skórę i wzmacniając jej wytrzymałość na ciężar (wyciąg z krokosza barwierskiego.
Ułatwia redukcję już istniejących rozstępów dzięki zawartości kompleksu odbudowującego.

pielęgnacja ciała
uelastyczniające / na rozstępy, ujędrniające
w tubie
serum

Calkowicie nie zapobiega powstawaniu rozstepów, ale myślę że gdyby nie on to byłoby ich znacznie więcej.

Krem postanowiłam zakupić ze względu na dobrą opinię mojej koleżanki. Stosowałam go już jakiś czas temu, gdy byłam w ciąży, a ostatnio sobie o nim przypomniałam. Początkowo przerażała mnie cena tego produktu, ale miałam nadzieję, że warto w niego zainwestować. Dodam, że w rodzinie nie występowały rozstępy, jednak pomimo tego się obawiałam bo to nie świadczyło jednoznaczne o tym, że u mnie się nie pojawią. Jestem szczupłą osobą, w ciąży przybrałam mniej niż podają normy.

Mi trafiło się opakowanie 500 ml z pompką. Nie mam do niego zastrzeżeń. Jedyne co to musiałam rozcinać opakowanie, żeby zużyć produkt do końca, ale tego zwykle nie da się uniknąć. Zaczęłam używać kremu od 4 miesiąca ciąży zgodnie z zaleceniami producenta. Stosowałam go 2 razy dziennie na brzuch, biodra, uda oraz piersi. Do rozwiązania ciąży (praktycznie w terminie) zużyłam 3 opakowania. Krem miał ładny,delikatny zapach. Cechwała go lekka konsystencja, szybko się wchłaniał, nie zostawiał białych smug.

Skóra była po nim gładka i nawilżona. Jeśli chodzi o rozstępy to pojawiły się one dopiero w 8 miesiącu. Te które zauważam praktycznie od razu jak się pojawiły to po smarowaniu kilka razy dziennie wyraźnie zbladły i były prawie niewidoczne. Jednak te, których nie zauważyłam w porę nie udało się, aż tak ładnie zniwelować. Koniec końców zakończyło się rozstepami na brzuchu i biodrach, ale takimi krótkimi, mało widocznymi, że większość ludzi ich nie zauważa.

Czy ten krem działa? Myślę, że gdyby nie on to moja skóra wyglądałaby o wiele gorzej. Kupię go przy kolejnej ciąży.

Dobry krem

Zużylam całą butle 500 ml. Dobrze się wchłania, zapach przyjemny, dobrze się rozprowadza, nie brudzi ubrań. Jest idealny. Konsystencja jest świetna. I najważniejsze nie ma rozstępów. Dobrze nawilża i uelastycznia skórę.

Bardzo dobry krem na rozstępy polecany zwłaszcza dla kobiet w ciąży.
Skóra stała się napięta po 2 dniach użytkowania. Natomiast ładny efekt uzyskałam po około 2 tygodniach. Rozstępy się zmniejszyły i zbladły.
Konsystencja jest ok, szybko się wchłania. Używam już od jakiegoś czasu. Polecam

Nie byłam w stanie użyć do końca

Ten krem naprawdę dobrze nawilża i wzmacnia elastyczność skóry. Miałam wersję dużej butli z pompką - bardzo wygodna rzecz. Jednak nie mogę znieść zapachu tego kremu - może dlatego, że tak mi się pozmieniały upodobania w ciąży, a może dlatego, że po prostu to nie moja bajka. Krem sam w sobie jest ok. Cena trochę wysoka, ale też bez przesady. Nie kupowałam go na rozstępy, tylko dla uelastycznienia skóry. Jeśli mamy mieć rozstępy, to one i tak się pojawią, tu nawet najlepszy krem nic nie pomoże. To zależy od genów i predyspozycji, jednak oczywiście możemy kupić coś dla spowodowania, że skóra nie będzie bolała i "piekła".

Nic szczególnego

Fajny i miły krem, który stosuję na piersi i brzuszek, na pewno nawilża skórę, ma przyjemny zapach i jest wydajny. Czy robi coś wielkiego? Nie wiem. Podobno, kto ma mieć rozstępy i tak będzie je miał ;) Ja na brzuchu nie mam, ale czy to kwestia kremu? Nie sądzę ;)

świetny produkt

Używam tego kremu od 3 miesięcy i jestem bardzo zadowolona. Wiadomo oczywiście, że czas ciąży to przede wszystkim czas, gdzie myśli się o maluszku, ale każda kobieta. a szczególnie narażona na rozstępy tak jak ja myśli o ochronie swojej skóry. Bardzo łatwo rozprowadza się na ciele, ma dobrą konsystencję. Używam go 2 razy dziennie, rano i wieczorem po nałożeniu mam wrażenie że zostaje taka delikatna powłoczka, która chroni moją skórę. Ma naprawdę bardzo dobre nawilżenie, krem jest dość drogi, ale uważam że jego działanie warte jest tej ceny.

Rewelacja :)))

Witam, krem i olejek Elancyl przeciw rozstępom poleciła mi kuzynka, która go używała. Ogólnie - rewelacja! :D
Należę do grupy kobiet o podwyższonym ryzyku wystąpienia rozstępów. Moja mama ma po ciąży rozstępy wyglądające jak blizny to operacjach. A ja nie mam ani jednego... :) Używałam od 4 miesiąca do końca ciąży krem na dzień i olejek na noc. W ciąży przytyłam ponad 20 kilogramów. Z 52 na 74 kg... Ale na szczęście obyło się bez rozstępów. Smarowałam brzuszek i czasem uda. Polecam!

Mój faworyt

Używałam go w pierwszej ciąży i absolutnie mnie nie zawiódł. Nie miałam ani jednego rozstępu. Wróciłam do niego w drugiej ciąży i jak na razie jest niezawodny! Jest wydajny, cena mogłaby być niższa, ale wart swojej ceny

Cudo

Mam 31 lat, skóra sucha, rozstępy na piersiach i pupie po okresie dojrzewania, genetyczne obciążenie- Mama miała rozstępy, w ciąży przytylam 12kg.
Kremu używałam od 1 miesiąca ciąży na przemian z olejem ze słodkich migdałów. Kremem smarowalam 2-3 razy dziennie z delikatnym masażem poczynając od biustu, a kończąc na kolanach, przy czym nie żałowałam specyfiku. Szybko sie wchlania i nie brudzi ubrań jak olej. Efekt-zero rozstępów!!!!
Użyłam ponad 4 opakowania po 500ml, stosowania po porodzie przez miesiąc.

Bez szału

Na całe szczęście nie kupowałam go, tylko dostałam w prezencie, bo na pewno gdybym wydała na niego kasę to byłabym mocno zawiedziona. Mam wersję z pompką i przyjemnie się ją użytkuje. Balsamu nie wylewa się zbyt dużo lub zbyt mało. Można dozować bez problemu potrzebną ilość. Sam balsam ma lekką, delikatnie wodnistą konsystencję. Szybko się wciera i wchłania. Ma nietypowy zapach, ni to ziołowy ni apteczny...w każdym razie do zniesienia i co ważniejsze szybko znika że skóry, nie zostaje na ubraniach - dla mnie ogromny plus. Na pewno dobrze nawilża skórę, ale... Nic poza tym... Rozstępy się po nim pojawiły tak samo jak po innych. Gdyby cena była dużo niższa być może bym się skusiła na kolejne opakowanie. A tak... Nawilżających balsamów jest wiele na rynku i to za dużo niższa cenę...

Naprawdę wart swojej ceny

Krem używam od 2 miesiąca ciąży jestem w 9. Nie mam jak narazie ani jednego rozstępu. Krem jest drogi ale można go kupić w aptekach internetowych o pojemności 500 ml za ok 90 zł. Taka pojemność starcza mi na ok 3 miesiące przy codziennym stosowaniu dwa razy dziennie. Konsystencja jest lekka, szybko się wchłania, zapach jest delikatny przyjemny nie jest jakiś chemiczny. Krem faktycznie rozjaśnił trochę moje stare rozstępy i je troszkę spłycił. Skóra po nim jest gładka, wygładzone, odżywiona i napięta, miła w dotyku. Polecam go jeśli ktoś chce się uchronić przed rozstepami. Jedyny minus to że w pojemności 500 ml dostajemy go z pompką więc ciężko go do końca wykorzystać ale to dla mnie nie stanowi jakiejś ujmy biorąc pod uwagę w jakim stanie zachowuje moją skórę.

Działa

Zużyłam opakowanie 500 ml (zapłaciłam 100 zł) od 4 do 7 (włącznie) miesiąca ciąży, głównie na brzuch, ale czasami też piersi, uda i pośladki. Krem jest skuteczny, nie pojawiły się żadne nowe rozstępy. Skóra po nim jest elastyczna i nawilżona, brzuszek wygląda ładnie. Ma specyficzny zapach, mnie on nie przypał do gustu, ale nie przeszkadzał mi w codziennym użytkowaniu. Jeżeli chodzi o redukowanie istniejących rozstępów - nie zauważyłam takiego działania. Opakowanie z pompką jest wygodne w użyciu, choć pompka nie sięga do dna i na koniec musiałam rozciąć opakowanie.