Garnier, Ultra Doux, Après-shampooing Huile d'Argan et de Cranberry (Odżywka do włosów farbowanych `Żurawina i olejek arganowy`)

Odkryj odżywkę Garnier Naturalna Pielęgnacja z żurawiną i olejkiem arganowym, stworzoną specjalnie aby pielęgnować i chronić Twoje farbowane włosy.
Odżywka Garnier Naturalna Pielęgnacja z żurawiną i olejkiem arganowym zawiera olejek arganowy znany ze swoich właściwości odżywczych i żurawinę, która ma właściwości przeciwutleniające i ochronne. Kosmetyk ma kremową konsystencję, która nie obciąża włosów.

Całkiem niezła odżywka zakwaszająca

Ogólnie lubię tę firmę, więc zainteresowałam się tą odżywką.
Skusił mnie tez zapach, lekki, owocowy, przyjemna konsystencja.
Szukałam odżywki bez silikonów i Garnier po raz kolejny wyszedł z propozycją.
W składzie jest olejek arganowy.
Nie wiem czy kupie ponownie, bo mam jeszcze kilka do wypróbowania, ale jest niezła.
+ Zakwasza, lekko wygadza, ładnie pachnie.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 0,7

Ble

Cena/Dostępność:od 6 do 8 zł.Drogerie,Markety,dość łatwy dostęp.
Opakowanie:Czerwone,poręczne,nic nie wycieka,łatwo wydobyć resztę produktu.
Pojemność/Wydajność:200 ml,słaba.
Konsystencja/Zapach:Biała,rzadka.Pachnie bardzo przyjemnie żurawiną,utrzymuje się przez pare godzin na włosach.
Działanie:Odżywka nie powaliła mnie na Ziemię swoim działaniem,a lepiej mówiąc nie zrobiła z moimi włosami nic.Nie układały się po niej lepiej,nie było mi ich łatwiej rozczesać,nie były bardziej nawilżone,a kolor farby nie został uchroniony.Nie miałam co liczyć także na zminimalizowanie puszenia.Ogólnie moje włosy nie wyglądały po niej korzystnie.Na pewno więcej jej nie kupię.

Używam tego produktu od: 3 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

4,5 / 5

Odżywka wg mnie ma prześliczny zapach, który długo utrzymuje się na włosach. Kupując ją, nie zwracałam uwagi na skład i trochę się zdziwiłam jak zobaczyłam, że ma tak dużo \'zapachów\' w składzie. Ogólnie moje włosy ją polubiły, ponieważ po umyciu były wygładzone, miękkie w dotyku i łatwo się rozczesywały :-) Nie wiem jak z utrzymaniem koloru, ponieważ długo już nie farbowałam.

Używam tego produktu od: Kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań: Jedno

Nie tylko dla farbowanych głów

Nie mam farbowanych włosów, wiec niestety nie jestem w stanie ocenić odżywki pod względem ochrony koloru.
Jeśli chodzi natomiast o inne walory pielęgnacyjne, to widzę same plusy - włosy są błyszczące, miękkie i odżywione. Mam włosy kręcone, po niej moje loki są mięsiste i sprężyste. Bardzo podoba mi się również zapach.
Największą wadą produktu jest wydajność - odżywka jest dosyć rzadka, więc mi 1 opakowanie wystarczy na kilka razy, więc nie nazwałabym jej tak naprawdę tanią.

Słaba

Myślałam, że będzie tak dobra jak żółta odżywka z tej serii. Zaznaczam, że mam włosy niefarbowane, więc teoretycznie lepsze do pielęgnacji, bo nie są zniszczone jak włosy po koloryzacji. Nie dość, że odżywka ma bardzo wodnistą konsystencję, która praktycznie wylewa się z rąk podczas aplikacji, to na dodatek nie działa. Nie ułatwia rozczesywania, a na tym mi zależy najbardziej. Włosy po niej są takie normalne. Żeby zauważyć jakikolwiek efekt dociążenia włosów, to trzeba ją potrzymać gdzieś około 20 minut, nie każdy ma czas, żeby siedzieć tyle z odżywką, która teoretycznie powinna spełnić swoje zadanie w 3-5 minut. Nie polecam.

Używam tego produktu od: 3 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: zużyłam jedno

Dobry

Mam naturalny kolor włosów. Dlatego nie spróbowałam. Jednakże moja mama stale go stosuje wraz z szamponem (farbowany blond). Jest bardzo zadowolona. Odżywka dobrze utrzymuje kolor, ładnie pachnie. Widząc to - polecam.

Używam tego produktu od: długi okres czasu
Ilość zużytych opakowań: kilkanaście zapewne

Warto spróbować

Odżywkę kupiłam przy okazji większych zakupów w Biedronce za jakieś grosze. Bardzo mi przypadła do gustu.

Zalety produktu:
- dostępność
- cena
- pojemność
- wygodne opakowanie
- zachęcająca i przyciągająca wzrok szata graficzna opakowania
- piękny zapach!
- bardzo wydajna
- bardzo przyjazna konsystencja
- nadaje piękny i zdrowy kolor włosom z naprawdę ślicznym, naturalnie wyglądającym blaskiem!
- świetnie się spisuje jako samodzielna odżywka po myciu włosów jak i składnik domowej maski do włosów
- nie podrażnia i nie wysusza skóry głowy
- włosy po jej użycu są gładkie i ładnie się układają
- nie wiem czy to możliwe, ale ile razy użyję tej odżywki tyle razy moje włosy są ślicznie pofalowane a w niektórych miejscach mam śliczne loczki

Minusy:
- czasami zdarza się, że muszę umyć włosy następnego dnia po jej zastosowaniu i do tej pory nie wiem czym to jest spowodowane, że czasem przetłuszcza włosy a czasem i po 3 dniach włosy są nadal świeże

Używam tego produktu od: Około 2 miesiące
Ilość zużytych opakowań: Kończę pierwsze

Średnia.

Zakupiłam tą odżywkę z wielkimi nadziejami, ale zawiodłam się. Mam wrażenie, że ta odżywka nie robi z włosami zupełnie nic. Mam farbowane na blond włosy. Nie zauważyłam ochrony koloru ani nawet lepszego rozczesywania włosów. Wyrzucone w błoto pieniądze. Co prawda odżywka też nie szkodzi ale przecież nie o to chodzi! Nie kupię ponownie napewno.

Niezła ale są lepsze

Kupiłam ten produkt ze względu na dobre opinie, nie mam też włosów farbowanych ale chciałabym wypróbować wszystkie odżywki z Garnier Ultra Doux. Ostatnio używałam z tej serii awokado i masło karite i według mnie sprawowała się lepiej niż ta.

PLUSY:
- tania,
- ładnie opakowanie,
- wydajna,
- przyjemny zapach,
- nie obciąża,
- u mnie sprawdza się w metodzie OMO jako pierwsza odżywka do mycia przed oczyszczeniem włosów szamponem.

MINUSY:
- niezbyt dobrze nawilża i odżywia

Ilość zużytych opakowań: 1 (200ml)

porażka

Kupiłam tę odżywkę ponieważ byłam bardzo zadowolona z "garnier avokado i masło karite" To był błąd.

minusy:
-nie wygładza włosów
-nie nawilża
-nie ułatwia nic a nic rozczesywania
-rzadka konsystencja
-nie robi absolutnie nic z moimi włosami pożytecznego
-mam wrażenie że jedynie obciąża włosy

Co do ochrony koloru to nie mam pojęcia bo włosy mam niefarbowane.

plusy??
-może zapach? jest znośny
-ładne opakowanie

Mam włosy niskoporowate a końcówki średnioporowate. Każda inna odżywka jaką stosowałam do tej pory była lepsza.

Słaba

Pierwsze co mi się nie spodobało to konsystencja, rzadka i lejąca, co utrudnia dozowanie preparatu.
Butelka jest dość "twarda" i przy końcu ciężko było cokolwiek wycisnąć...

Odżywka dośc "cienka" tzn nie odżywiała moich długich włosów dostatecznie. końce były jakby podsuszone i niedostatecznie nawilżone = efekt sianka

Zapach jak dla mnie średni, gdyż przy kosmetykach do włosów nie lubię owocowych zapachów. Nie jest też jakiś nieprzyjemny, także to bardziej jako punkt neutralny

Myślę, że odżywka dobrze będzie się spisywać u osob o krótkich włosach, mało zniszczonych przez czas :) dlatego też 2,5 gwiazdki

Używam tego produktu od: 6 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 1 cale

najulubieńsza

odżywkę stosowałam nie dla ochrony koloru, tylko włosów, więc na ten temat nie mogę się wypowiedzieć

+piękny zapach utrzymujący się na włosach aż do następnego mycia
+dociąża włosy, ale ich nie obciąża
+tania
+dobry skład
+wygładza włosy
+łatwo dostępna
+ułatwia rozczesywanie
+po umyciu włosy są miękkie, nawilżone, sypkie i lśniące
+dobrze się spłukuje

niestety tak jak wszystkie odzywki z tej serii mogłaby mieć lepszą wydajność, chociaż i tak spośród tych, które stosowałam ta wypada najlepiej.