Dermedic, Hydrain 2, Krem intensywnie nawilżający o przedłużonym działaniu (stara wersja)

Krem intensywnie nawilżający o przedłużonym działaniu. Chroni przed nadmierną utratą wody, wiąże i zatrzymuje ją w naskórku.

Na noc dla wysuszonej cery-ok

Kupiłam go w zestawie razem z kremem pod oczy z tej serii. Chciałam coś co porządnie nawilży i zregeneruje skórę w nocy. Rzeczywiście dobrze nawilża i odżywia skórę, nie ma problemu z suchymi skórkami. Zapach bardzo przyjemny(trochę mi przypomina zapach serii Sopot spa z ziaji:)). Krem jest bardzo gęsty, dość toporny w rozsmarowywaniu, pozostawia na twarzy tłustą powłokę(dla mnie to nie jest dużym problemem ponieważ używałam go głównie na noc, jeśli ktoś chce go używać w dzień to może być problemem). Zdarzało się(ale rzadko)stosować go w dzień pod makijaż ale skóra się szybko przetłuszczała i miałam wrażnie, że w ogóle nie oddycha. Niestety minus za to, że zapycha cerę przy dłuższym stosowaniu.

Używam tego produktu od: stycznia

Działanie - tak. Komfort używania - nie.

Mam cerę mieszaną, jednak skłonną do odwodnienia, podrażnień, pojawiania się suchych skórek. Krem kupiłam w promocji. Początkowo myślałam, że będę używać go na dzień, jednak szybko pozbyłam się złudzeń. Krem ma ciężką, gęstą, toporną konsystencję. Trzeba nieźle natrudzić się z jego wklepywaniem, ponieważ można nieźle naciągnąć sobie skórę na twarzy. Krem bardzo powoli się wchłania, czuję, że twarz jest oblepiona, obciążona.

Najbardziej jednak przeszkadza mi jego zapach - sztuczny, chemiczny, przypomina mi mocno perfumowany proszek do prania. Na moje nieszczęście ten zapach utrzymuje się koszmarnie długo, drażni mnie niesamowicie. Żeby go szybciej zużyć, stosowałam go dodatkowo na ręce, kolana i łokcie:)

Z plusów - rano buzia jest rzeczywiście nawilżona, wygładzona, "dokarmiona". Jednak nie kupię go już więcej z powodu zapachu i ciężkiej konsystencji( cud,że mnie nie zapchał).

Ilość zużytych opakowań: Kończę pierwsze

REWELACJA

Krem idealny do chyba każdej cery. Nie zatyka, pięknie pachnie i cudnie nawilża. Mam go zawsze w kosmetyczce.
Określiłabym go jako krem dla całej rodziny.

Używam tego produktu od: 1 roku
Ilość zużytych opakowań: 2,5

Uratował moją twarz

Przez kilka lat używałam innego kremu do czasu, aż się popsuł i wtedy (czyli jakieś 3 lata temu) po wielu poszukiwaniach znalazłam ten. Moja cera po wielu eksperymentach wyglądała okropnie, ale już po kilku dniach stosowania kremu dermedic odzyskała dawną formę.
\\n
\\nKrem jest lekki, łatwo się nakłada, dosyć szybko się wchłania, nie jest tłusty.
\\n
\\nCera jest dobrze nawilżona, gładka. Krem działa bardzo długo.

nowa wersja jest bee...

Używałam dwa lata temu pierwszej wersji tego kremu .Miał jasno-niebieską nakrętkę, taką jak na zdjęciu.
Naprawdę uratował moją twarz ,wowczas przesuszoną klimatyzacją, podrażnioną. To było cudo na letnie wieczory po opalaniu ,po solarium, no poprostu hit.
Obecna wersja ma ciemno granatowy korek.
ten sam ma zapach, i konsystencję.
Niestety zapycha pory, lepi się nie mozna sie po nim niczym pomalować.
I wogole nie nawilża, nie likwiduje suchych skorek na czole i policzkach.
Stosuje go raczej na noc bo bardzo sie klei po nim twarz.
Szkoda że tak go popsuto.

Używam tego produktu od: kilka lat
Ilość zużytych opakowań: 3 słoiczki ,w tym ostatni z nowej serii.

Moje cudo

Super kremik! Od dłuższego czasu męczyłam się i walczyłam z suchymi skórkami na nosie i policzkach. Próbowałam wszystkiego: od maści natłuszczających po kremy do AZS aż wreszcie pani z apteki poradziła mi ten oto krem. Po pierwszym zastosowaniu były już efekty. Moja cera jest nawilżona i mięciutka. Wygląda zdrowo.
Nie żałuję zakupu.

Używam tego produktu od: Niecałego miesiąca
Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Nie dla mnie

Niestety, moja skóra nie polubiła tego kremu. Po pierwszym użyciu, już następnego dnia pojawiły się ślady "zapchania" na mojej twarzy i... szyi - ku mojemu zaskoczeniu. Podejrzewam, że powodem jest paraffinum liquidum (które jest już na II miejscu! - mam nową wersję kremu). Kolejna aplikacja kremu spowodowała większe zapchanie skóry. Pomogło natychmiastowe zaprzestanie stosowania. Dodatkowo, krem wcale nie nawilżył mojej skóry - rano skóra była wręcz lekko wysuszona. Hmm.
A miałam takie oczekiwania! Jedyne, co mogę stwierdzić na plus, to łatwo wchłaniająca się konsystencja masełka i delikatny, przyjemny zapach.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego i ostatniego

Dobry kremik

Krem bardzo dobrze nawilżający cerę suchą. Ładnie pachnie, ma fajną konsystencję.
Nie polecam dla skóry tłustej, ponieważ pozostawia świecący film. Po przypudrowaniu skóry suchej nie widać tego efektu. Dla tłustej jest zdecydowanie za ciężki

Ilość zużytych opakowań: 2 słoiczki

Dobry

Kupiłam go w bardzo promocyjnej cenie w SP. Szklane opakowanie z dodatkowym zabezpieczeniem bardzo mi się podoba. Cena nawet bez promocji nie jest wysoka. Moja skóra jest tłusta, ale raz na jakiś czas potrzebuje porządnej dawki nawilżenia. I użyty raz na jakiś czas Hydrain 2 spisuje się u mnie doskonale. Nawilża głęboko skórę, sprawia, że jest gładka i odżywiona. Stosuję go na noc i rankiem cera jest wypoczęta. Niestety kiedy przy sporym przesuszeniu stosowałam go częściej, a nawet codziennie, stan mojej cery pogorszył się dość drastycznie. Krem zapchał pory, zanieczyścił skórę, wzmagał błyszczenie. Nie nadaje się dla mnie na dzień, ponieważ nie daje się zmatowić na dłużej żadnym pudrem. Raz na jakiś czas jest świetny, ale za często użyty szkodzi mojej skórze. Mimo to jest to dobry produkt.

Używam tego produktu od: czterech miesięcy
Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

jeden z lepszych

Stosuje go na noc bo na dzień jest za ciężki, skóra się błyszczy.Mnie nie zapycha,a mam cerę tłustą z rozszerzonymi porami. Z początku zapach mi się strasznie nie podobał lecz z czasem można się przyzwyczaić. Bardzo dobrze nawilża.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Jest ok

Krem dobrze nawilża moją suchą skórę, natomiast czegoś mi w nim brakuje. Rzeczywiście warto go używać na noc bo pozostawia bardzo tłusty filtr i jest niesamowicie skondensowany.
Według mnie jest wydajny i poprawia kondycję skóry, rano jest delikatna i nawilżona, im dłużej go używam tym skóra wygląda lepiej.
Zapach bardzo przyjemny, nakłada się go bardzo dobrze, nie czuję ściągnięcia policzków, niby wszystko ok, ale nie KWC.

Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

dla mnie extra

Nie powoduje podrażnień i świetnie nawilża.Po nałożeniu kremu buzia jest gładsza :)
Ja go używam jedynie na noc,ponieważ w dzień nie może się zgrać z podkładem ;P

Używam tego produktu od: ok. roku