Garnier, Ultra Doux, Szampon do włosów blond `Rumianek i miód kwiatowy`

Garnier, Ultra Doux, Szampon do włosów blond `Rumianek i miód kwiatowy`

Odkryj szampon Garnier Naturalna Pielęgnacja z rumiankiem i miodem kwiatowym, stworzony specjalnie dla włosów blond.
Szampon Garnier Naturalna Pielęgnacja z z rumiankiem i miodem kwiatowym zawiera rumianek znany ze swoich właściwości zmiękczających i rozjaśniających oraz miodu kwiatowego, o właściwościach odżywczych. Ma on czystą i lekką konsystencję, która nie obciąża Twoich włosów.

Niezły szampon

Szampon w porównaniu do odżywki z tej samej serii jest o niebo lepszy.

<b>Zalety:</b>

- w składzie SLS.

Używam tego produktu od: lipiec 2011
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

cud i miód

Kupiłam, bo był w promocji w SP, a miałam wtedy ban na kosmetyki ze względu na zapasy. A że mam duszę testera nie mogłam sobie odmówić. Zapłaciłam wtedy za niego 4,50zł. Normalnie myje włosy babydreamem dla dzieci, ten używam raz w tygodniu.

PLUSY
piękny zapach
gęsty, dzięki czemu wydajny
myje, zmywa oleje, bardzo ładnie się pieni
zatyczka dzięki której możemy przewozić go bez obaw że się uleje
nie płącze włosów

MINUSY
cena, 7zł za 250ml to dość dużo, choć nie narzekam
dostępność, nie widuje go już w sieciowych drogeriach, a jedynie w marketach i małych drogeryjkach

To zdecydowanie mój ulubiony szampon :)

Używam tego produktu od: styczeń 2013
Ilość zużytych opakowań: dwa 250ml

Plusy:
*ładny zapach
*lekka konsystencja
*delikatnie rozjaśnia włosy
*łatwo się spłukuje
*nie przetłuszcza włosów
*nie plącze włosów

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Mój ulubiony szampon

Jestem maniaczką szamponów, wypróbowałam już chyba wszystkie dostępne i śmiało mogę powiedzieć, ze to jeden z moich ulubionych.
Dobrze myje włosy, myję często, bo lubię mieć świeże. Nie przetłuszcza, nie obciąża, nie uczula mojej bardzo wrażliwej skóry głowy. Czasem zdarza mi się wyjechać na tydzień pod namiot i włosy się nie przetłuszczają (no chyba że grzywka, ale to oczywista sprawa).
Pięknie pachnie, świeżo, letnio, kojąco, długo utrzymuje się na włosach świeży, jakby lekko herbaciany zapach.
Nie używam po nim odżywki, wlosy są lekkie, rozczesuja się dobrze.

Odejmuję pół gwiazdki za idiotyczne otwieranie. Nie wiem, kto to wymyślił, ale powinien ponieść za to karę :). Otwarcie tego mokrymi rękami graniczy z cudem, złamałam już na tym niejeden paznokieć, jak zapomnę go otworzyć przed prysznicem, to muszę zaczepiać zakrętkę o klamkę z kabiny i to jedyne co umożliwia otwarcie. Naprawdę jest fatalne i w momencie kiedy mam z tym problem, mam ochotę dac mu jedną gwiazdke i obiecuję sobie, że nigdy więcej.

Używam tego produktu od: 2 lata? chyba.
Ilość zużytych opakowań: mnóstwo

jeden z moich ulubionych <3

uzywam tego szamponu razem z odzywka. musze przyznajc ze dawno nie mialam az tak dobrego produktu.

Szampon bardzo dobrze myje wlosy, nie placze ich (co jest dla mnie bardzo wazne), a przy tym wszystkim wlosy nie przetluszczaja mi sie jakos bardziej.

dawno temu mialam balejaz, ale zaczelam farbowac na jednolity blond i tam gdzie mam pasemka (czyli od ucha w dol) szampon bardzo ladnie je rozswietla, sprawia ze poszczegolne kolorki tych pasemek fajnie sie mienia.

cena tez bardzo przystepna jak za taka jakosc produktu. zapach, swiezy rumiankowy, zniewalajacy :)

jedynym minusem jest jego wydajnosc. szybko mi sie konczy.

moje suche wlosy polubily sie z tym produktem :)

Używam tego produktu od: okolo 3 miesiecy z przerwami na inne kosmetyki
Ilość zużytych opakowań: jedno duze

Świetny produkt, jeden z ulubionych!

+ zapach: piękny, ziołowy, utrzymujący się na włosach
+ oczyszczanie: świetnie oczyszcza włosy i skórę głowy
+ dobrze się pieni i spłukuje
+ nie obciąża włosów
+ wydajność: 400ml wystarczyło mi na 4 miesiące stosowania 3x w tyg
+ opakowanie: dzięki temu, że jest przeźroczyste widać ile zostało jeszcze produktu

- w moim przypadku nałożenie odżywki po umyciu włosów tym szamponem było koniecznością bo strasznie mi plątał włosy

REWELACJA

SZampon Garnier zakupiłam przypadkowo.Kedyś bardzo przypadł mi aleosowy z tej firmy.Rumianek zachęcił mnie do zakupu tego szamponiku.Nie żałuje jest rewelacyjny.Jestem pozytywnie zaskoczona gdyż po użyciu tego szamponu włosy są lśniące, lekkie,ale nie napuszone.Zapach przyjemny.Włoski rewelacynje rozczesują sie nawet bez maseczki.Jestem z niego bardzo zadowolona,delikatnie podkreśla moje włosy blond.Napewno zkupie go ponownie :-)

bez szału

Kupiłam za namową koleżanki, która wychwalała go wniebogłosy ;) Zwykły, niczym poza przyjemnym zapachem się nie wyróżnia. Dobrze się pieni. Nie przetłuszcza ani nie wysusza, faktycznie lekko rozjaśnia włosy.

Ilość zużytych opakowań: pół dużego op.

taki sobie

Używałam go, bo taki dostałam. Dużego zamieszania na mojej głowie nie zrobił, ale bez odżywki byłby nie do przeżycia.
ładnie pachnie
pieni się
dobrze myje

-jest mało wydajny
i nie jest do moich włosów.

dobry do włosów normalnych i przetłuszczających się

Powiem szczerze, że kupiłam ten produkt bez przekonania, a teraz jest to jeden z moich ulubionych szamponów (stosuję w duecie z odżywką z tej samej serii).

***********************************************************************************
PLUSY:

+ tani, łatwo dostępny, często w promocji. Dwie pojemności do wyboru.

+ konsystencja. Szampon wcale nie jest tak gęsty jak sugeruje recenzentka poniżej - w buteleczce bez problemu się przelewa, nie odnotowałam także żadnych problemów z wylaniem specyfiku na dłoń. Może to kwestia tego, że mam doświadczenie z naprawdę gęstymi / glutowatymi szamponami, więc średnio gęsta konsystencja Garnierka nie robi na mnie wrażenia ;) Według mnie konsystencja tego szamponu jest idealna.

+ najważniejsza rzecz: bardzo ładnie myje i oczyszcza skórę głowy. Można nim zmyć oleje, nawet nie wymaga podwójnej aplikacji. Dobrze się pieni, jest wydajny, nie ma problemów ze spłukaniem. Przy spłukiwaniu czuć, że włosy są miękkie i delikatne, tzn. ma się wrażenie, że nie trzeba nakładać odżywki (chociaż ja i tak zawsze to robię).

+ włosy po wysuszeniu/wyschnięciu są leciutkie, miękkie, błyszczące, nie przetłuszczają się szybciej. Powiedziałabym, że wręcz przeciwnie - z reguły myję włosy codziennie, a z tym szamponem i odżywką czasami mogę pozwolić sobie na mycie co 2 dni, bo włosy są puszyste i ładne na drugi dzień.

+/- nie zauważyłam wpływu na odcień włosów.

+/- pielęgnacji czy regeneracji od szamponu nie oczekuję, chociaż powiem szczerze, że nie widzę duetu do włosów blond przy włosach bardzo zniszczonych. To są fajne kosmetyki o ile ktoś nie ma włosów w rozpaczliwym stanie - tyle co myją i UTRZYMUJĄ włosy w dobrej kondycji. Na poważniejsze problemy polecałabym naturalne kosmetyki, olejowanie czy też woski.

MINUSY:

- pierwsze, co mnie uderzyło, to zapach. Intensywny, dominujący, natarczywy.. Przy pierwszym użyciu myślałam, że umrę - szampon wcale nie pachniał mi rumiankiem, a jakąś męską wodą kolońską.. Pierwszy szok jednak minął, nos się chyba przyzwyczaja, bo teraz zapach wydaje mi się bardziej rumiankowy i delikatniejszy. Dla zwolenniczek wielkim plusem będzie fakt, że zapach długo utrzymuje się na włosach.

- jeszcze słówko o opakowaniu. Owszem, jest ładne, estetyczne, dobrze leży w dłoni, ale.. na Boga! Kto wymyślił to zamknięcie! To zamknięcie to po prostu najgorszy epic fail w całej historii szamponów. Z długimi paznokciami nawet do niego nie podchodźcie - połamiecie jak nic. Ja mam króciutkie pazurki, a i tak za każdym razem jak otwieram szampon mam wrażenie, że zaraz mi popękają -_-.

Uwaga! Przy częstym/dłuższym stosowaniu szampon (nawet w duecie z odżywką z tej serii) może lekko przesuszać, dlatego nie polecam na dłuższą metę posiadaczkom suchych kłaczków. Jeżeli już, to tylko w zestawie z jakąś mocniejszą odżywką (np. karite z Garniera).

Podsumowując, największym plusem tego produktu jest to, że:
+ dobrze oczyszcza i nie obciąża
+ zostawia włosy leciutkie i przyjemne w dotyku

Przyjemny produkt dla kogoś, kto nie ma wyśrubowanych oczekiwań. Ja używam na zmianę z innym (regenerującym) szamponem i jestem bardzo zadowolona, myślę, że zakupię ten specyfik ponownie.

Ilość zużytych opakowań: 1/3 z mniejszego opakowania

Nie kupię go już nigdy więcej!

Szampon jest bardzo gęsty, jak dla mnie zdecydowanie za gęsty. Ale nie to jest najgorsze - miałam po nim okropny łupież. Nizoral ani żadne inne specyfiki nie pomagały. Zdecydowanie NIE POLECAM!

Ilość zużytych opakowań: połowa jednego

dobry

Pomimo tego, że nie mam włosów blond, czasami lubię takie stosować, bo tworzą mi ładne &quot;pasemka&quot; we włosach. przy okazji mam pewność, że będzie to bardzo łagodny szampon.
Mąż zakupił ten szampon, on ma włosy blond.

gdybym miała podsumować ten produkt jednym zdaniem, to powiedziałabym, że jest to dobry, rumiankowy szampon. To właśnie ta roślinka króluje w tym szamponie bardzo, bardzo. Zapach jest niesamowity ( podrasowany oczywiście), utrzymuje się na włosach, po umyciu dość długo.
Szampon bardzo dobrze się pieni. Włosy są miękkie i puszyste, dobrze oczyszczone.
Jedyną wadą tego szamponu jest to, że butelka jest dość miękka, a otwór trochę za duży, co powoduje, że szamponu wylewa się zawsze za dużo.
Sprytne ze strony firmy, ale mnie to zraża, więc raczej do tego szamponu nie wrócę.

Używam tego produktu od: używałam przez 3 miesiące