Joko, Odżywka do paznokci `Natychmiastowe wypełnienie Bio`

Joko, Odżywka do paznokci `Natychmiastowe wypełnienie Bio`

Odżywka natychmiastowe wypełnienie wzbogacona w witaminę E chroni płytkę paznokcia przed negatywnym działaniem czynników zewnętrznych oraz wypełnia nierówności. Obecne w formule amazońskie jagody camu camu zawierające 30-krotnie więcej witaminy C niż pomarańcze pomagają rozświetlić i ożywić paznokcie.

wzmacniające, wybielające / rozjaśniające, regenerujące
w buteleczce
żel / płyn
odżywki do paznokci

Spoko opcja jak za tę cenę.

ODŻYWKA:
+ ma klasyczny pędzelek oraz zapach jak w lakierach do paznokci,
+ szybko i sprawnie nanosi się na płytkę, ja według zaleceń producenta nakładałam dwie warstwy,
+ ma bardzo ładny lekko różowawy odcień,
+ sprawia, że paznokcie wyglądają na zdrowe - ładnie się błyszczą, a wszelkie nierówności są wypełnione,
+ całkiem długo się utrzymuje.

Łamliwe paznokcie nie mają szans

Odżywka natychmiastowe wypełnienie BIO schowane uprzednio w kartonik posiada różowy satynowy odcień. Jak zapewnia producent jest to niezwykle skuteczny preparat. Odżywka została wzbogacona o witaminę E, która chroni płytkę paznokcia przed negatywnym działaniem czynników zewnętrznych oraz wypełnia nierówności. Można ją stosować na dwa sposoby, jako baza pod lakier jak i sam lakier do paznokci. Ja osobiście nakładałam ją jako lakier do paznokci. Po nałożeniu warstwa ma lekki odcień różu, natomiast już druga warstwa wygląda jak przezroczysta. Odżywka szybko zasycha, ładnie pokrywa płytkę paznokcia. Do tej pory miałam problemy z nakładaniem nawet zwykłego lakieru na dwie warstwy a tu efekt jest rewelacyjny, w niewielkich odstępach czasowych druga warstwa nakładana wygląda jak pierwsza. Paznokcie dzięki temu są gładkie, odpowiednio wzmocnione, wreszcie wyglądają na zdrowe. Moje paznokcie mają tą tendencję, że często lubią się podrywać, a jak są dłuższe to łamać a ja lubię kiedy są mocne, twarde. Łamliwe paznokcie nie mają szans. Odżywkę dostaniemy na stronie producenta w cenie 13,99.

Ma plusy i minusy

Bardzo fajna odżywka, która sprawdzi się również jako lakier - ale nie na wiele dni. Dosyć szybko się ściera i odpryskuje. Delikatnie wypełnia nierówności w paznokciach . Dosyć długo wysycha, ale jest wydajna.

Joko Bio

Odżywka zamknięta oczywiście w szklanej buteleczce z pędzelkiem. Ma różowiutki, satynowy kolor. Można jej używać samodzielnie jako lakier lub jako bazę pod lakier kolorowy.

Lubię ją używać jako samodzielny kosmetyk, paznokcie wyglądają na zadbane i mają bardzo ładny kolor. Odżywka wyrównuje ubytki czyli wygładza płytkę paznokcia. Ale też używam jako bazę pod lakier kolorowy, wydłuża trwałość lakieru co jest dziwne bo sama utrzymuje się na paznokciach 3-4 dni i już widać pierwsze odpryski - minus.

Ma świetnie wyprofilowany pędzelek, idealnie dopasowany do kształtu paznokcia. Sama odżywka ma dobrą konsystencję bo nie było sytuacji by rozlewała się po skórkach czy zastygała za wcześnie.

Po miesiącu regularnego używania, średnio co 5 dni, ubyło mi jej pół buteleczki. Konsystencja lekko zgęstniała ale nadal da się ją bez problemu zaaplikować na paznokieć. Pierwsza warstwa zasycha w mgnieniu oka, 2iej trzeba dać trochę więcej czasu.

Super wygladza

Odżywka do paznokci ktora jest w pieknym naturalnym różowym odcieniu wyrównuje płytkę paznokcia,dzięki czemu wyglada na wygładzoną i zdrową. Na codIen raczej nosze hybryde więc ciezko o opinie jaki ma wplyw po dluzszym noszeniu ale na pierwsze wrazenie jest rewelacyjna

Uratowała moje kruche paznokcie

Ostatnimi czasy mocno eksperymentowalam z hybrydami i zelami, moje paznokcie staly sie kruche i nierowne, Ta odzywka je uratowala. Juz sa zauwazalnie grubsze i nie lamia sie dzieki czemu moge je zapusicic bez koniecznosci przedluzania.
jesli chodzi o pedzelek jest ergonomiczny i bardzo dobrze naklada sie nim produkt ktory na paznokciach wyglada naprawde slicznie.

Dobra odżywka po hybrydzie

Odżywka ma piękny różowy satynowy odcień. Po nałożeniu dwóch warstw wygląda ślicznie. Dodatkowy plus jest taki, że naprawdę szybko wysycha na paznokciach. Kilka lat temu przerzuciłam się na hybrydy, bo na normalnym lakierze zawsze mi się coś odbijało, bo paznokcie długo schły... Teraz przetestowałam tą odżywkę i jestem z niej zadowolona!
Odżywka jest wzbogacona w witaminę E, chroni płytkę paznokcia przed negatywnym działaniem czynników zewnętrznych oraz wypełnia nierówności.

Przydatny po hybrydach

Byłam bardzo sceptycznie nastawiona do tej odżywki. Miałam uraz po wcześniejszych, które nie pomagały z innych firm. Moje paznokcie po różnych zabiegach były w kiepskim stanie. Odżywka je trochę wzmocnila. Nie drażnił mnie jej zapach. Przystępna cena i wydajna. Prawie niewidoczna na pazurkach. Nie łamały się aż tak po nałożeniu kilka warstw.

Odżywka natychmiastowe wypełnienie

Stosuję odżywkę jeśli chce uzupełnić odrost przy hybrydzie i tu tak sprawdza się ona idealnie. Wypełnia ubytki w paznokciach pozostawiając je w świetnej kondycji.

Spełnia swoje zadanie

W opakowaniu ma śliczny, różowy kolor, który nie jest widoczny na paznokciach. Po nałożeniu staje się prawie przeźroczysta. Szybko zasycha i ładnie je wzmacnia, a moje akurat lubią się bardzo łamać, więc ratunek jest jedynie w odżywkach.

Świetna lakiero-odżywka

Można ją używać na dwa sposoby: jako bazę pod lakier albo sam lakier (wtedy malujemy dwoma warstwami).
Te dwie warstwy sprawiają, że paznokcie wyglądają na zdrowe i zadbane. Pięknie błyszczą.
Przy dłuższym stosowaniu są wyraźnie mocniejsze i bardziej wygładzone.

polecam

Odżywka do paznokci, natychmiastowe wypełnienie z witaminą E. Świetnie wzmacnia słabe i cienkie paznokcie. Idealnie sprawdziła się po zdjęciu hybrydy na moich paznokciach. Odżywka ma delikatny różowy odcień.