Nivea, Visage, Odświeżająca maseczka nawilżająca

Nivea, Visage, Odświeżająca maseczka nawilżająca

Z minerałami morskimi i witaminą E, odświeżająca i ujędrniająca. Dostarcza skórze dodatkowej porcji nawilzenia pozostawiając ją gładką i delikatną. Odświeżająca formuła z witaminą E i ekstraktem z muszli morskich uzupełnia niedobory wody w górnych warstwach naskórka natychmiast wygładzając i ujędrniając skórę. Staje sie ona ujędrniona, gładka, delikatna i odświeżona.
Do wszystkich typów skóry. Saszetka 15 ml wystarcza na 1 zastosowanie.

Skład: Aqua, Glycerin, C12-15 Alkyl Benzoate, Cetearyl Isononanoate, Behenyl Alcohol, Hydrogenated Coco - Glycerides, Myristyl Myristate, Ceteareth-20, Octyldodecanol, Panthenol, Aluminum Starch Octenylosuccinate, Dimethicone, Carboxymethyl Chitin, Tocopheryl Acetate, Buxus Chinensis, Sodium Carbomer, Lanolin Alcohol, Maris Limus, Ostrea, Propylene Glycol, Phenoxyethanol, DMDM Hydantoin, Methylparaben, Butylparaben, Ethylparaben, Isobutylparaben, Propylparaben, Sodium Hydroxymethyl Glycinate, Parfum, CI 42090

Cena: 4 zł

Wysuszył, ale....

Po pierwszym użyciu maseczki cera była aksamitna,gładka i rozpromieniona.Nie miałam wągrów ani syfów.Była ujędrniona.To trwało przez ok. tydzień.Następnie w niektórych miejscach zaczęła mi się łuszczyć skóra.Już nie była gładka ani miękka.Ratowałam ją różnymi nawilżającymi kremikami.Na szczęście wyleczyłam się dosyć szybko.
Po upływie miesiąca postanowiłam zużyć drugą saszetkę,ponieważ przeszkadzała mi na półce.
I znowu produkt mnie zaskoczył.Lecz teraz jednak pozytywnie.Skóra miała jednolity koloryt,bez przebarwień.Stała się elastyczniejsza.Wszystkie przesuszenia zniknęły.Była gładziutka i delikatna.Ładniej i przede wszystkim świeżo wyglądała.Już nic mi nie pojawiło się na twarzy.Dziwne, mam naprawdę mieszane uczucia.

Używam tego produktu od:Używałam

cud miód maska

Bardzo fajny kosmetyk! Praktyczna saszetka, która dzieli się na dwie połówki. Jedna poł. to dwa użycia. Ładnie, świeżo pachnie. Ma dobrą, dosyć gęstą konsystencję, ale łatwo się rozsmarowuje. Po 10-15 min zasycha. Sprawdziła się na lato - ładnie oczyszczała cerę delikatnie ją odświeżając. Stosowałam ją po chłodzącym peelingu i wtedy efekt był niesamowity! Cera była promienna, odświeżona, gładka, aksamitna w dotyku.

Używam tego produktu od: używałam w lato

porażka

Kupiłam ten produkt, ponieważ stwierdziałam, że muszę zastosować kurację nawilżającą mojej skórze. Maseczka delikatna, przyjmna konsystencja, miłyc zapachi to wszystko z jej zalet. Fakt trochę szczypała, cała się nie wchłonęła, a trzymałam ja dobre 20 minut. Na buzi pozostał tłusty ślad, który prześladował mnie przez całą noc i dzień - zrobiłąm ją na wieczór. Poza tym żadnych pozytwnych efektów nie odczułam, także nie warto.

Używam tego produktu od: 1 m-c

bardzo dobra maseczka

Maseczka spełnia swoje zadanie - mam cerę mieszaną i zazwyczaj nakładam tą maseczkę na noc a rano budzę się z nawilżoną i gładką buzią. Ma przyjemny zapach i jest wydajna - jedna "połówka" wystarcza na dwa razy. Jak dla mnie za taką cenę naprawdę świetny kosmetyk.

Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: oj, sporo :)

ok, ale...

Świetnie nawilża, daje uczucie świeżości i jakby oczyszczenia.
Jednak moja skóra nie chce jej wchłonąć całkowicie i nie wiem dlaczego (trzymam ok 25-30min).

Zapach cudowny, opakowanie praktyczne, a jedna saszetka starcza na ok 4 razy!!!

Niestety zostawia tłustą warstewkę.

Za to moja mieszana cera jest świetnie nawilżona przez cały dzień!

Używam tego produktu od: 2 dni

masakra :(

kupilam jakos przed sylwestrem. w odpowiednim momencie postanowilam ja zastosowac. podzielilam sie z mama i obie zle wspominamy ten zabieg :( maska okropnie szczypala!! oczy to nam normalnie wzawily!! zmylam od razu ale do tej pory pamietam ten bol... dzieki bardzoz a takie nawilzaznie :/

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:

idealnie nawilza

idealnie nawilża skóre, dodatkowo delikatnie oczyszcza, schładza skóre, skóra jest nawilzona, odświezona, oczyszczona, nie podrazniona:) maseczka nadaje sie idelanie na lato po opalaniu skóry, która jest wtedy wysuszona:)

Używam tego produktu od:dawna
Ilość zużytych opakowań:dużo

szczypie i podraznia

Do mojej suchej skory z niewielkimi podraznieniami nie nadaje sie zupelnie: po minucie szczypie, po dwoch - skora "płonie". A przeciez ma nawilzac i odswiezac, a nie podrazniac skore! Na nic przystepna cena: to cos nie nadaje sie do wrazliwej skory, a zapach dodatkowo podraznia oczy. Zamiast kwadransa relaksu mam pol godziny czerwonej buzi. Jestem na nie.

Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie
Uzyta jeden raz

rzeczywiście nawilża

W tym przedziale cenowym to najlepsza maseczka nawilżająca, dlatego KWC. Jest to naprawdę porządny kosmetyk, który ładnie się wchłania i pozostawia nawilżoną, odprężoną buźkę. Lekka konsystencja, przyjemny zapach i śmieszne pieniądze, jak za taką jakość. Polecam.

Używam tego produktu od: jakieś 2 lata
Ilość zużytych opakowań: ładnych klika

jestem na tak!

maseczka bardzo przyjemnie pachnie i dobrze nawilża skóre. przydala sie po oczyszczaniu, kiedy mialam twarz łuszcząca sie i strasznie wysuszoną. chodzilam z nia chyba ze 40 minut, a potem delikatnie usunelam chusteczka. ma fajna zelowo-kremowa konsystencje, ale trzeba nalozyc cala saszetke, aby uzyskac pozadany efekt

Używam tego produktu od: dwóch m-cy
Ilość zużytych opakowań: dwa, lub trzy

Rozczarowała mnie

Zachęcona efektami uzyskanymi po zastosowaniu siostrzanej maseczki witalizującej witaminowej postanowiłam wypróbować tę. Pierwsze wrażenie jak najbardziej pozytywne: ładny kolor, miły zapach, gęsta konsystencja, pozwalająca rozsmarować maseczkę bez problemu. I to by było na tyle, jeśli chodzi o zalety. W ciągu 15 minut moja skóra wchłonęła ją prawie całkowicie, tłustawą :-( pozostałość odcisnęłam w chusteczkę higieniczną i spryskałam wodą termalną. Twarz była gładsza i świeższa, ale stan ten nie utrzymał się zbyt długo (kilka godzin). Największa wada? Maseczka nawilża słabo, na dodatek na krótko :-( (a cerę mam mieszaną, lekko przesuszoną, a nie megaodwodnioną). Jedna saszetka starczyła mi na cztery razy, więc kosmetyk jest wydajny, ale coż z tego skoro efekty bardzo średnie?

bardzo dobry kosmetyk

Zdziwiły mnie negatywne komentarze.

Dla mnie ta maseczka to rewelacja. Mam cerę z problemami, które zmniejszają się, jeśli ja regularnie stosuję. Nawilża, ujędrnia, wygładza.

Cena/jakość wypada rewelacyjnie. Używałam dużo droższych kosmetyków, które nie dawały takich rezultatów.

Zużyłam bardzo dużo saszetek. Jedna połówka wystarcza na 2 razy, albo na jedną aplikację twarz+szyja+dekolt.