Nivea, Visage, Odświeżająca maseczka nawilżająca

Nivea, Visage, Odświeżająca maseczka nawilżająca

Z minerałami morskimi i witaminą E, odświeżająca i ujędrniająca. Dostarcza skórze dodatkowej porcji nawilzenia pozostawiając ją gładką i delikatną. Odświeżająca formuła z witaminą E i ekstraktem z muszli morskich uzupełnia niedobory wody w górnych warstwach naskórka natychmiast wygładzając i ujędrniając skórę. Staje sie ona ujędrniona, gładka, delikatna i odświeżona.
Do wszystkich typów skóry. Saszetka 15 ml wystarcza na 1 zastosowanie.

Skład: Aqua, Glycerin, C12-15 Alkyl Benzoate, Cetearyl Isononanoate, Behenyl Alcohol, Hydrogenated Coco - Glycerides, Myristyl Myristate, Ceteareth-20, Octyldodecanol, Panthenol, Aluminum Starch Octenylosuccinate, Dimethicone, Carboxymethyl Chitin, Tocopheryl Acetate, Buxus Chinensis, Sodium Carbomer, Lanolin Alcohol, Maris Limus, Ostrea, Propylene Glycol, Phenoxyethanol, DMDM Hydantoin, Methylparaben, Butylparaben, Ethylparaben, Isobutylparaben, Propylparaben, Sodium Hydroxymethyl Glycinate, Parfum, CI 42090

Cena: 4 zł

ach, chcę ją mieć i mieć

Byłam pewna że juz dawno ją oceniłam a tu - zaskoczenie. Przed chwilą zmyłam ją z twarzy, a właściwie starłam chusteczką i mogę się cieszyć, gładką i świetnie nawilżoną skórą. Uwielbiam ja nakładać ma wspaniały kolor i piękny acz nie nachalny morski zapach, napawam sie nią nieco dłużej niż 15 min. Saszetka starcza mi na 2 razy, wolałabym mieć jednak ją w tubce gdyz 5zł to troche wygórowana cena. Ale latem nie będę jej sobie żałować;-)

Używam tego kosmetyku od poł roku/ ilość zużytych opakowań: kilkanaście
Recenzja: ...

Skuteczne działanie

Kupiłam tę maseczkę, ponieważ moja skóra potrzebowała intensywnego i natychmiastowego nawilżenia. Ma odpowiednią, zwartą konsystencję, co pozwala na wygodne nałożenie i rozprowadzenie na twarzy( nic nie kapie i nie spływa). Ładnie się wchłania, chociaż pozostawia po sobie grubą , tłustą warstwę, którą ja usuwam tonikiem. Skóra po jej zastosowaniu staje się nawilżona, odżywiona i jędrna oraz delikatna i przyjemna w dotyku. Godna polecenia i wypróbowania :-)

godna polecenia

mam zbyt czesto przesuszona cere. :( ta maseczka w sytuacjach awaryjnych (łuszczenie na nosku, spieta cera) pomaga mi. zawsze staram sie miec ja w szafce w łazience. ma bardzo gesta konsystencje dzieki czemu łatwo sie ja nakłada i nie "spada" z buzi jak zrobiła to kiedys jedna z moich maseczek :p: cera po jej nałozeniu i zymciu jest miła w dotyku, gładka i maxymalnie nawilzona. polecam wszystkim, gdyz cena jest rownie przystepna :)

Bardzo dobra

Moja sucha skóra po prostu ja uwielbia zreszta uwielbia wszytko co nawilza cociaz szkoda ze ta maseczka działa tak krotko.Jezeli chodzi o postac saszeek to bardzo mi to odpowiada bo przynajmniej wiem ze zurzyje cala a nie tak jak czesto mi sie to zdarza zapomne o niej i odkryje jak bedzie przeterminowana

świetnie nawilża

Bardzo lubię tę maseczkę, świetnie nawilża chociaz nie wchłania się do końca i trzeba zetrzeć reszte wacikiem. Uważam, że świetnie pachnie: taki morski świeży zapach. Poza tym lekko chłodzi skórę; ogólnie jest bardzo przyjemna w użyciu i na pewno będę jej używać. Jedyny większy minus jak dla mnie to saszetka, wolałabym jednak aby była dostępna również w jakimś większym opakowaniu.

średnia

Mi tak średnio podpasowała, bo moją buzię trochę za słabo nawilża. Bardzo fajnie pachnie, ma fajny kolorek i przyjemną konsystencję. No i wystarczy na kilka zastosowań a nie, jak sugeruje producent, na jedno. Jest bardzo miła w użyciu i opłacalna, opakowanie nie bardzo wygodne. Jest w porządku, ale zrezygnowałam z niej na rzecz maseczki remineralizującej Dax Cosmetics.

Ocean świeżości

Jedna z fajniejszych maseczek nawilżających, piekny rześki zapach, miła konsystencja, nie jest za tłusta, piękny błękitny kolorek, a przy tym to natychmiastowe uczucie nawodnienia cery! Nie podrażnia, nie piecze, nie uczula mojej wrażliwej buźki, a jakby wręcz koi, cera po uzyciu jest miękka, gładka, ma jednolity koloryt, żadnych zaczerwienień i natrętnie różowej buźki (te naczynka). Można używac nawet codziennie, gdy skóra odwodniona. Bardzo wydajna. Czsami zostawiałam ją na buzi na noc, a czasami zmywałam tonikiem, aby nie obciążyć mojej dość tłustej strefy T. Uwaga: jak na saszetkę jest dość droga, byłaby milsza memu sercu, gdyby jej cena kształtowała się na poziomie 3 zł, ale jest wydajna, nawet do 5-6 razy, to jakaś rekompensata....

porządny

Miła konsystencja, saszetka wystarcza na 2 użycia. Zostawia tłustą warstwę, nie wyobrażam sobie pozostawienia jej, nawet po wystarciu resztek chusteczką lub wacikiem. Zmywam wodą. I ... miłe zaskoczenie. Cera gładka, lekko napięta o pięknym, zdrowym kolorycie. Zero uczucia ściągnięcia a dziś przez cały dzień niesamowity komfort.Jedyne, co mi się nie podoba, to ta saszetka. Bardzo mi się ten produkt podoba, więc chętnie zakupiłabym go w tubce.Ilość zużytych opakowań: 2 saszetki

Mnie się podoba

Gęsta, bardzo przyjemny kolorek, który wspomaga relaks:-) Skóra stała się po jej użyciu elastyczna, miękka i gładka. Na mnie działa odprężająco, a na moją skórę łagodząco:-)Wystarcza spokojnie na 2 razy, pomimo nakładania grubej warstwy, która zresztą bardzo szybko się wchłania. Ilość zużytych opakowań: 3 saszetki i napewno będzie więcej:-)

fajna ale tlustawa

Niezla. 5 zlotych, a mnie starcza na dwa razy wiec nie jest zle. Dobrze i szybko nawilza. Szkoda tylko ze jest lekko tlustawa. ja mam wrazenie ze nie tylko nawilza ale i natluszcza skore (leciutko). Zostawia wyrazny tlusty film, trzeba go zmywac. Nie jest to moze nadzwyczajny cud, ale w tym przedziale cenowym warto sie na nia skusic. Fajne te saszetki (mozna zabrac na wakacje nie jedna a np 3 maseczki na rozne okazje)

świetna

Gęsta, taka jakby tłusta, ładnie pachnie. Dość dobrze się rozprowadza. Na jeden raz wystarczy akurat jedna saszetka, dość grubą warstwą na twarz i szyję. Przetrzymałam ją trochę dłużej. Wchłania się cała, ale zostawia tłustą, lepką warstwę, którą jednak łatwo usunąć wacikiem, na którym zostaje ona niebieska, choć na twarzy jest przezroczysta. Twarz się po niej błyszczy, ale łatwo to usunąć tonikiem. Naprawdę dobrze nawilża, aż czuję to podczas trzymania na twarzy, jak wilgoć wnika mi w skórę. Lekko wygładza, twarz jest pełna energii. Bardzo przyjemna i skuteczna.