Batiste, Dry Shampoo&Colour Protect (Suchy szampon z filtrem UV)

Batiste, Dry Shampoo&Colour Protect (Suchy szampon z filtrem UV)

Colour Protect to suchy szampon z filtrem UV, szczególnie polecany do włosów farbowanych i zniszczonych. Lekka i niewidoczna formuła nie tylko błyskawicznie odświeży włosy, ale również zadba o intensywność ich koloru, zapobiegając blaknięciu nawet o 37%! Szampon pielęgnuje włosy dzięki dodatkowi olejku abisyńskiego, tamanu oraz keratyny.
Suchy szampon Batiste Color Protect błyskawicznie odświeża fryzurę bez użycia wody. Niewidoczna formuła, oparta na skrobi ryżowej pochłania sebum oraz unosi włosy u nasady, dzięki czemu zwiększają objętość, stają się świeże, jedwabiście miękkie i pięknie pachną. Dla maksymalnej ochrony koloru można stosować szampon Color Protect na całej długości włosów.

suche szampony, do włosów normalnych, do włosów farbowanych, do włosów suchych i zniszczonych
podtrzymujące kolor
zapachowa
w spray'u
Skóra głowy
normalna

włosy są po nim miękkie

Kupiłam ten suchy szampon w Hebe. Zachęcił mnie do tego opis producenta, że chroni włosy i kolor. I faktycznie tak było. Nie było śladu białych plam na włosach, były one miękkie. W przypadku innych szamponów zawsze miałam takie lekko sztywne włosy. Jedynie co to aż tak nie unosi włosów. Czy chroni włosy przed UV nie jestem w stanie tego sprawdzić.

Opakowanie jest wygodne w użyciu i ładne tak jak w przypadku innych szamponów tej marki. Jest jedna mało wydajny, mi bardzo szybko się skończył i wydaje mi się, że w tych standardowych opakowaniach jest wydajniejszy. Ma ładny nie przeszkadzający zapach.

Ogólnie ok ale będę kupowała w tych standardowych opakowaniach.

Super szampon na lato

Świetny suchy szampon na lato. Zapach delikatny, odświeża zgodnie z zapewnieniem producenta. Plus cecha specjalna - ma filtr UV. Spryskiwałam włosy wychodząc na letnie wędrówki - nie spłowiały, jak zazwyczaj w lecie i nie wysuszyły się na siano.

Jeden z najsłabszych Batiste

Niektóre szampony z Batiste są świetne a niektóre mocno średnie. Ta wersja nie podeszła mi do gustu.

Szampon nie bieli włosów a mam czarne włosy. Jednak mam wrażenie, że z butelki wylatuje więcej powietrza niż samego produktu.
Trzeba się napsikać, by poczuć i zobaczyć różnicę.

Coś tam te włosy "odświeża". Jednak w przypadku gdy są one już przetluszczone lekko, to efekt jest bardzo bardzo słaby. Lepiej użyć już dzień wcześniej zanim się zdążą przetluścić. Wtedy podtrzyma tą świeżość.
Nie dodaje w ogóle objętości. Moje włosy gdy nie umyję ich codziennie, to są bardzo oklapnięte i ten produkt nic a nic ich nie unosi.

Zapach jest brzydki i ciężko stwierdzić czym on pachnie.

Nie potrafię stwierdzić, czy chroni kolor włosów.

Nie kupię go więcej. Jeden z najsłabszych Batiste. Nawet jakieś zwykłe najtańsze suche szampony często są lepsze od tego

Zachwycona

To jest najlepszy szampon. Spełnił moje oczekiwania. Wygodne schludne opakowanie. Super się rozprowadza na włosach. Ładny zapach.
Idealny na słoneczne dni,ponieważ posiada filtr UV - wielki plus za to

Okropny

Zapach zniechęca na wstępie. Nie da się go używać i wstyd mi ze koje wlosy śmierdzą. Efektu objętości nie widzę, zmatowienia również. Włosy blond, szampon nie pozostawia białych śladów co dla mnie akurat jeat minusem. Może działa ochrona koloru, tego nie wiem ponieważ moje włosy nie są farbowane. Batiste zawsze uważałam za najlepszy drogeryjne wybór A tu taka wpadka

Świetny produkt

Batiste to jedna z topowych marek i takie są jej produkty. Włosy są idealnie odświeżone i gotowe na wyjście. Suchy szampon delikatnie unosi włosy od nasady, sprawiają że włosy nie są przetłuszczone, a do tego nadają włosy piękny świeży zapach. Do tego ochrona przed promieniami UV, co pozwala chronić jeszcze bardziej nasze włosy.

Kosmetyczny niezbędnik

Pozwala zachować piękna fryzurę bez konieczności codziennego mycia. Odświeża włosy, nadaje objętość, pozostawia mała niewielka ilość białego osadu, którego zresztą łatwo można się pozbyć. Pięknie pachnie. Włosy po zastosowaniu pozostaja miekkie i sypkie.

Lżejsza wersja suchego szamponu

Nieco inna odsłona suchego szamponu. Dużo delikatniejszy, bardziej subtelny efekt. Przy mocno przetłuszczonych włosach trzeba się już napracować, ale na lekkie odświeżenie włosów jest idealny. Daje bardzo naturalny efekt bez specjalnych starań. Ma zapach jak kosmetyki profesjonalne z salonów fryzjerskich. Myślę, że zniszczone włosy go docenią.

super na lato

ten szampon byl dla mnie totalnym zaskoczeniem, suchy szampon z ochrona UV? dla mnie hit, niestety po okresie letnim nasze wlosy sa w slabszej kondycji, slonce, slona woda, totalny luz, sprawiaja, ze po przyjezdzie z wakacji musze je dodatkowo pielegnowac. Ciezko mi stwierdzic, czy kolor zostal ochroniony, bo moje wakacje ostatnie trwaly tydzien i nosilam kapelusz, jednak jesli chodzi o standardowe dzialanie odswiezajace to jest super, piekny zapach, kwiatowy, dlugo sie utrzymywal na wlosach, na upalne dni nawet troche az za intensywny ale dzialanie - super :)

Dla mnie świetny :)

Jest to przyzwoity suchy szampon z przyjemnym słodkim (kwiatowym) zapachem, którego jestem fanką. Nie zauważyłam jeszcze jego protekcyjnego wpływu na włosy, ale jeśli chodzi o odświeżenie- jak najbardziej działa w kilka sekund :) Odświeżenie utrzymuje się (w moim przypadku) przez cały dzień, więc nie mam na co narzekać. Opakowanie jest poręczne, aplikacja jest przyjemna. Polecam!

Nie przypadł mi

Nie za bardzo spełnił moje oczekiwania.
Nie zauważyłam żeby nadawał objętości. Mam również zastrzeżenia co do odświeżenia czupryny.
Po spryskaniu włosów i ich przeczesaniu efekt nie był zadowalający mimo, iż jeszcze kilkukrotnie spryskałam włosy. Jeśli chodzi o ochronę włosów farbowanych, nie bardzo wiem jak mam do tego się odnieść.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Colour Protect szampon który nie tylko odświeża włosy ale także sprawia,że włosy jak i ich kolor jest chroniony przed niekorzystnym wpływem środowiska. Sprawdzi się w ekstramalnych sytuacjach kiedy nie mamy czasu umyć włosów. Niezbędnik każdej kobiety któ

Suchy szampon Batiste Colour Protect to wersja dla osób które cenią nie tylko odświeżenie i uniesienie włosów od nasady ale także ochronę przed promieniowaniem UV, także mamy tutaj ochronę koloru włosów , więc najbardziej wymagająca osoba powinna być zadowolona z tej wersji. Opakowanie piękne, mi grafika kojarzy się z plastrem miodu a sam zapach jest równie słodki i przyjemny jak dla mnie to połaczenie miodu z olejkiem do włosów. Szampon ma postać białego proszku który szybko się wyczesuje a fryzura zyskuje na objętości. Suchy szampon jest wydajny starcza na bardzo długi okres czasu ja swój uzywam ponad tydzień a ubytek jest niewielki. Zdecydowanie produkt dla zabieganych osób które mają farbowane włosy i oczekują od szamponu więcej niż tylko odświeżenia ale też walorów pielęgnacyjnych.