O!Figa, Masełko do ust 'Śliwkolada'

O!Figa, Masełko do ust 'Śliwkolada'

Wypróbuj wyjątkowe Masełko do ust ŚLIWKOLADA! W jego składzie znajdziesz tylko wyjątkowe, szlachetne oleje i masła: masło mango, masło kakaowe, olej z nasion opuncji figowej, skwalan z trzciny cukrowej, olej z pestek śliwki, ekstrakt nadkrytyczny z kakaowca i… liposomalny kwas hialuronowy!

Wykorzystane substancje działają na skórę odżywczno i regenerująco. Kosmetyk ma również przepiękny, czekoladowo-marcepanowy zapach <3

wygładzające, regenerujące, ochronne
zapachowa
w słoiczku
balsam do ust

Miękkość i gładkość.

Zazwyczaj unikam tej formuły, jednak tym razem się przekonałam i nie żałuję.
Masełko jest naprawdę fajne. Nie jest twarde, łatwo się topi. Przyjemnie rozprowadza się na ustach. Nie wchłania się zbyt szybko, zostawia po sobie warstwę, jednak nie nazwałbym jej lepką. Po tym jak masełko się zetrze lub wchłonie całkowicie nadal czuć odżywienie. Usta są miękkie, wygładzone, w zestawieniu z regularnym peelingiem daje naprawdę świetne efekty. Małym minusem jest to, że trzeba nabierać go palcem, ale na to byłam przygotowana wybierając ten produkt.
Zapach jest śliczny, przypomina mi połączenie śliwki z czekoladą lub kakao. :)

Kupiony w: Otrzymałam do testów od marki/producenta

Prawdziwa magia do ust

Czasem sobie myslę, że zjadłabym ciasto, które pachnie jak to masełko do ust :) Oprócz przecudownego zapachu ma inne zalety. Rewelacyjnie odżywia i wygładza usta, a dodatkowo nawilża. Pozostawia lekką warstwę ochronną na ustach co jest ważne przy zimnych temperaturach czy wiatrach. Jest również bardzo wydajny, łatwo się go nabiera ( choć u mnie jest nieco twardawy, ale łatwo się rozpuszcza). Uwelbiam go kłaść na noc w formie maski na ustach,

Zapach kakao Puchatek

Chcę zacząć od jednej rzeczy - kurde, jak to pachnie! Otwierając słoiczek mam ochotę zjeść jego zawartość. Dla mnie masełko pachnie jak kakao Puchatek. Ten zapach to prawdziwa petarda i nie raz łapię się na tym, że mimo nałożenia masełka na usta to otwieram słoiczek kolejny raz, aby tylko je sobie znowu powąchać.

Konsystencja produktu to zbite, średnio twarde masło. Pod wpływem ciepła masełko zmienia swoją konsystencję na taką olejkową (ale nie oleistą), otulającą usta w szalenie przyjemny sposób. No i duży plus za to, że nie zostawia lepkiego filmu. Na ustach jest przeźroczyste i ładnie się błyszczy, trochę jak delikatny błyszczyk, ale taki bez drobinek.

Co do działania masełka to moim zdaniem zostało stworzone idealnie dla mnie na obecną (oraz kolejną) porę roku. Jesienią moje usta są bardzo wymagające. Lubią się przesuszać, pękać i nie wyglądają najlepiej. ŚLIWKOLADA zadziałała na nie jak magiczny opatrunek - ukoiła, nawilżyła, odżywiła i zapobiegła ich dalszemu pękaniu czy przesuszaniu. Wiatr i mróz już nie będą mi tak straszne.

W składzie masełka znajdziemy masło mango, masło kakaowe, olej z opuncji figowej, skwalan, olej z pestek śliwki, witaminę E, kwas hialuronowy oraz wyciąg z kakaowca.

Podsumowując - bardzo przyjemne masełko o cudownym zapachu. Chętnie sięgnę po nie ponownie.