Botame, Wellness, Świeca do masażu `Czekolada i pieprz`

Botame, Wellness, Świeca do masażu `Czekolada i pieprz`

Świeca do masażu na bazie masła shea, kakaowego i oleju kokosowego o cudownym zapachu czekolady z pieprzem.

sucha, alergiczna / atopowa, odwodniona, normalna, wrażliwa
świece do masażu
zmiękczające, natłuszczające, nawilżające, wygładzające
bez parabenów, zapachowa
w słoiku
bogate
masło
<50ml, 50 - 100ml

Słodka pielęgnacja

Świece do masażu firmy Botame kupiłam jednej z aptek DOZ. W cenie promocyjnej udało mi się ją zakupić za około 7 zł. Produkt jest bardzo prosty i przyjemny w użyciu. Wystarczy zapalić knot świecy, a po chwili położyć rozpuszczony olejek na skórę. Po rozpuszczeniu ma konsystencję jak oliwka. Należy uważać aby olejek nie był zbyt gorący, chociaz takie świece nie nagrzewają sie do bardzo wysokich temperatur. Produkt ma pojemność 50 ml i starcza na około 5 – 6 użyć.

Produkt zawiera naturalne oleje i masło Shea, które uważam za bardzo wartosciowy składnik. Jeszcze mi się nie zdarzylo używać czegoś z masłem shea i być niezadowoloną. Lubię jego zapach i sposób w jaki dba o moją skórę.

Świeca jest bardzo aromatyczna. Wyczuwalny jest głównie aromat słodkiej czekolady. Nie jest to zapach przesadzony czy mdły, ale jest intensywny. Po masażu na skórze zostaje warstwa ochronna, która potrzebuje trochę czasu, aby się wchłonąć. Skóra jest dobrze nawilżona i gładsza w dotyku. Przy okazji masażu dbamy również o dłonie osoby masującej, które są dobrze zaopiekowane przez naturalne składniki świecy.

Jest to bardzo fajny produkt który łączy przyjemne z pożytecznym - przy okazji miłego masażu dbamy o swoją skórę. Na pewno przetestuję inne wersje zapachowe z tej serii. Uważam, że dużym plusem jest pojemność produktu, gdyż za kilka złotych jesteśmy w stanie ocenić czy dany zapach i działanie nam odpowiada.

Świeca do masażu Czekolada i pieprz, Wellness, Botame

Świecę do masażu Czekolada i pieprz kupiłam w jednej z aptek DOZ.
Świeca ma praktyczne, estetyczne opakowanie które zawiera 50 ml kosmetyku, zapłaciłam około 10 zł.
Masaż z użyciem tej świecy przyjemnie odpręża , natłuszcza, ożywia i regeneruje skórę, jak na tak małe opakowanie jest dość wydajna.
Świetnie nadaje się do masażu całego ciała choć ja najbardziej lubię masaż stóp z użyciem tej świecy.
Skóra na stopach jest świetnie natłuszczona i zregenerowana, zdecydowanie mniej, wolniej rogowacieje.
Podsumowując czekoladowa świeca do masażu idealna na wieczorne jesienno-zimowe domowe SPA, wcześniej używałam świecy do masażu Bergamotka również marki Botame i jednak bardziej mi odpowiadał jej aromat niestety obecnie nie ma jej już w sprzedaży, aktualnie dostępne są cztery rodzaje świec do masażu wspomniana już czekolada oraz grejpfrut, orient i waniliowa słodycz na pewno każdy znajdzie coś dla siebie.
Serdecznie polecam !

Jedna z ulubionych

Uwielbiam świece do masażu, ponieważ często mają fajny skład, a ciepło i płynna forma kosmetyki sprawia, że aplikacja jest niezwykle przyjemna, a kosmetyk dobrze się wchłania.
Świece zakupiłam w aptece. Spodobał mi się krótki, dobry skład. Najczęściej używam jej do masażu wykonanego przez kogoś. Świeca daje wiele korzyści - nastrój, ciepło ????, jest świetna do masażu - odpowiednia konsystencja, płynność jak oliwka , pozwala na wykonanie masażu a jednocześnie pielęgnuje skórę, która już po pierwszym użyciu wygląda o wiele lepiej. Jest też delikatniejsza, bardziej miękka, odżywiona. i zabezpieczona. Naprawdę polecam, świeca ma szereg zalet i żadnych wad. Szybko się kończy , mi taką świeca pozwala na maksymalnie 5 masaży, ale uważam że warto. Pozwala na uzyskanie efektu Spa w zaciszu własnego pokoju . Posiada przyjemny zapach czekolady.

NIEZIEMSKI zapach. Najlepsza świeca do masażu ever

Jak tylko pomyślę o tej świecy, od razu przypomina mi się jej zapach... Jest niesamowity, najlepszy ze wszystkich świec z serii Botame. Bardzo ciepły, ale dzięki pieprzowi nie mdlący. Nie pachnie jak sztuczna czekolada, tylko bardziej jak gorące kakao, albo krem czekoladowy. Oprócz jej zapachu, uwielbiam ją za właściwości – nie trzeba jej rozgrzewać, by jej użyć, i dla relaksu przed snem używałam jej regularnie jako kremu do stóp i dłoni. Efekty były niesamowite. Zero uczulenia, nawet łagodziła atopowe zapalenie skóry. Fantastyczny kosmetyk w bardzo niskiej cenie.