Garnier, Naturalna Pielęgnacja [Ultra Doux], Szampon do włosów normalnych `Mango i kwiat tiare`

Odkryj szampon Garnier Naturalna Pielęgnacja z mango i kwiatem tiaré, stworzony, aby nadać Twoim włosom miękkość i blask.
Szampon Garnier Naturalna Pielęgnacja z mango i kwiatem tiaré zawiera mango* znane z właściwości uelastyczniających oraz kwiat tiaré*, znanym ze względu na swój przyjemny zapach. Szampon ma lekką konsystencję, która nie obciąża włosów.

Niezły

Kupiłam dla zapachu, jednak spodobał mi się :-)
+zapach i konsystecja
+nie obciąża włosów
+nadaje miękość
- strasznie plącze włosy - bez odżywki ani rusz !
Podsumowując : polecam ale dalej szukam ideału
Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: 1 małe

dobry

Dobry, ale bez jakiś rewelacji - myje włosy, nie wzamaga przetłuszczania, ładnie pachnie zapach troszke się urzymyje:)
- muszę po nim użyć odżywki ;p ale to jak po każdym szamponie;)

Na pewno kiedyś go ponownie kupię:)

Używam tego produktu od: pewnie około miesiąca, kilka miesięcy temu;p

Świetny .

Mimo że mam włosy starsznie przesuszone od prostownicy to ten szampon jest świetny, ma piękny zapach który utrzymuje się na włosach do następnego mycia, cenę takrze ma dobrą, świetnie się pieni na włosach . ; > Włosy po wysuszeniu i ułożeniu pięknie się byłszczą, a przez zapach, aż cały czas chce się je wąchać.
POLECAM ! :D

Ilość zużytych opakowań: 1 całe i trochę kolejnego

bardzo na tak!

Skusiła mnie chęć zmiany szamponu po masakrycznym korzystaniu z Nivea Diamond Gloss, który koszmarnie obciążał moje włosy i padło właśnie na ten szampon. Mimo, iż kiedyś po pewnym czasie kiedyś bardzo zniechęciłam się do serii Fructis to ten produkt wyszedł zdecydowanie na plus. ;-)
+ zapach
+ lekka konsystencja, która przyjemnie się pieni bez rozcieńczania
+ nie obciąża moich włosów
+ włosy zawsze myję wieczorem i rano są świeże, delikatne i błyszczące (pomijając oczywiście moje końcówki, które w połowie dnia są już wysuszone)
+ cena

jedynym minusem jest to, że rano, kiedy myję tylko samą grzywkę w pewnym stopniu po wysuszeniu suszarką zaczyna się ona puszyć. Ale ostatnio nie potrafię w ogóle jej okiełznać i żaden szampon nie potrafi sprawić, żeby pięknie wyglądała. :(

jest to jeden z niewielu produktów, który moje włosy tolerują dłużej niż miesiąc, więc jest to jego dodatkowy plus.

Ilość zużytych opakowań: 2 małe, 1 duże w trakcie zużywania

Bardzo obciaża :(

Szampon stal w mojej lazience a nikt go nie uzywal wiec postanowilam ze ja go zuzyje:)

Plusy;

-obciaza wlosy

-sa niemile w dotyku

-plącze moje wlosy

-podraznia skore glowy

-wlosy po nim bardziej wypadaja

-zbyt duzy otwor w buteleczce

-opakowanie dosc trudno sie otwiera

-wlosy po nim nie blyszcza

Reasumujac nie polecam nikomu :)

Na szczescie sie konczy uzywalam jako zelu do ciala takze:P

Używam tego produktu od: 2 miesiace
Ilość zużytych opakowań: koncze 1

Odpada

Kupiłam przypadkiem, bo akurat był wystawiony na standzie blisko kas. No cóż.. Dałam się złapać na chwyt marketingowy i żałuję.

Mam wersje o mniejszej pojemności. Jedyny plus to ładny zapach.
Wady:
- bardzo obciąża włosy
- po niedługim czasie od używania konsystencja zmieniła się na galaretkę !!

Zdecydowanie nie dla mnie

Używam tego produktu od: Miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 i nigdy więcej

Raczej nie mogę go aż tak polecic.

Pełna zachwytu zapachu szamponu, chętnie go kupiłam. Niestety, tak jak zawsze (Nie rozumiem po co ciągle to robie o.O) zawiodłam się na Firmie Garnier. Może nie tak jak po innych specyfikach..

+ Zauważyłam, że w trakcie używania go włosy nie wypadały mi tak jak po innych,
+ Zapach piękny...aż miałam ochotę go godzinami wąchac ;)
+ Wydajny
+ Cena

- Może i nie wypadały mi włosy po nim, ale..wyglądały na zniszczone! Zwłaszcza u góry..
- Myc myje, ale nie tak dobrze jak inne szampony, więc minusik za to.

Używam tego produktu od: Używałam przez ok. 2 miesiące

Bardzo dobry szampon

Kupiłam ten szampon pod wpływem opinii na jednym z blogów urodowych. Nie lubię szamponów z wodotryskami, uważam, że szampon powinien dobrze myć i tyle. Od kondycjonowania włosów są odżywki, maski i oleje. W stosunku do moich wymagań szampon ten jest idealny. Dobrze myje włosy, nie plącze ich, nie obciąża, nie wysusza. Radzi sobie nawet z olejami, za to bardzo duży plus. Do tego ładny, owocowy zapach i wakacyjny kolor. Odejmuję pół gwiazdki za konsystencję i duży otwór, co powoduje, że czasami wylewa się za dużo szamponu

Ilość zużytych opakowań: 1 małe całe, 1 duże w trakcie

Taki sobie

Do zakupu skusił mnie zapach i promocja 2 za 1. Zapach cudny! Kojarzący się z wakacjami. Zresztą kolor szamponu tak samo :) Konsystencja bardzo fajna, w formie przezroczystego żelu. Wystarczy niewielka ilość by się cudnie spienił :) Mam dłuższe włosy ale mimo wszystko nie potrzebowałam go wylać na rękę wiele. Z tą ogromną dziurą nie miałam problemu bo to mój któryś szampon garniera także metodę oszczędnego wylewania opanowałam do perfekcji ;)
Szampon na początku stosowania bardzo bardzo fajnie oczyszcza włosy, do końca dnia pozostają świeże, lekkie. Gorzej później bo się przyzwyczajają i pod wieczór są przyklapnięte i przetłuszczone :( Szczerze myślałam że podpasuje mi na stałe ten szampon, ale niestety. Tzn nie jest zły, ale ja szukam czegoś co oprócz pięknego, energizującego zapachu sprawi że moje włosy będą do końca dnia ładnie się prezentowały

Używam tego produktu od: lekko ponad miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 2 razy 250 ml

Dla mnie świetny

Jeden z najlepszych szamponów jakie ostatnio używałam.

Plusy:
-przystępna cena
-cudowny zapach
-doskonale nawilża moje włosy
-moje włosy po tym szamponie są lśniące, nie elektryzują się
-ładnie się pieni i łatwo spłukuje

Minusy:
-bez odżywki czasem trudno rozczesać włosy

Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: 3 duże i 2 małe

Hm ... jest ...taki sobie

+ przyjemny zapach
+ dostępność

i tyle...

- okropna, lejąca się konsystencja
- nie myje porządnie włosów
- przetłuszczają się jeszcze bardziej
- wydajność
- często leje się go za dużo
- nie pieni się dobrze

Używam tego produktu od: urzywałam ok. roku temu
Ilość zużytych opakowań: 1 /duze

Może być

Obecnie nie stoi u mnie pod prysznicem, na razie się wstrzymam z kupnem, szukam czegoś lepszego.

- ładny zapach
- miękkie
- lekkie
- szampon bez silikonu
- 20 h bez tłustych włosów - u mnie to jakiś plus

Ja bym powiedziała,ze po szamponie włoski są naturalne, normalne, bez udziwnień