Garnier, Naturalna Pielęgnacja [Ultra Doux], Szampon do włosów normalnych `Mango i kwiat tiare`

Odkryj szampon Garnier Naturalna Pielęgnacja z mango i kwiatem tiaré, stworzony, aby nadać Twoim włosom miękkość i blask.
Szampon Garnier Naturalna Pielęgnacja z mango i kwiatem tiaré zawiera mango* znane z właściwości uelastyczniających oraz kwiat tiaré*, znanym ze względu na swój przyjemny zapach. Szampon ma lekką konsystencję, która nie obciąża włosów.

Super sampon

plusy:
- cudowny zapach
- włosy po nim są miękkie i gładkie
- włosy się super ukadają
- niska cena
- fajna konsystencja

itd,

jedyny minus to zbyt duza dziurka i za dużo szamponu się wylewa na ręke

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie 2

Średniak

Kupiłam go kiedyś, ponieważ skusił mnie zapachem. I na zapachu kończą się jego pozytywne strony. Strasznie obciąża włosy-nawet przy codziennym myciu włosy są po nim jakieś ciężkie, przyklapnięte. Moim priorytetem w kwestii działania szamponu jest zdecydowanie odświeżenie i nadanie objętości. Żadnej z tych właściwości przy stosowaniu tego szamponu nie zauważyłam. Dodatkowo bardzo nie podoba mi się konsystencja, jak dla mnie ten produkt jest zdecydowanie za rzadki. Bardzo dobrze się pieni, ale cóż z tego skoro nie ma żadnych nadzwyczajnych efektów gdy włosy wyschną. Nie wiem czy to tylko moje odczucia, ale po jego zastosowaniu o wiele trudniej było mi rozczesać włosy.
Jednym słowem przeciętny, jakich wiele.

Używam tego produktu od: pół roku temu kupiłam

szampon jak szampon

lubię te szampony garniera, ten jest zdecydowanie mniej fajny od kwiatu lipy (zapach), ale jeśli chodzi o właściwości, te same - po prostu myje-odświeża, czyli, jakby nie patrzeć, pełni funkcje szamponu, a na dodatek przyjemnie pachnie. ładnie się pieni, jest wydajny, czasami tylko dozowałam zbyt dużo szamponu, ale to niekoniecznie wina opakowania. tak czy inaczej, dla bezproblemowych włosów polecam.

Używam tego produktu od: ho-ho temu

jest doBry ;)

Szamponik bardzo fajny.mnie zniewalił słodkim zapachem.po pierwszym umyciu czułam,jakby włosy były leksze,"odciążone" od "cięższych" szamponów.po dłuższym stosowaniu widocznie uelastycznił włosy(zresztą na opakowaniu pisze że włosy będą elastyczne :) ).szamponik nie przetłuścił,nie przesuszył.może lekko się elektryzowały,ale to nic.od tego mam odżywkę.ogólnie nie sprawił kłopotu moim włosom,rozczesywały się bez zarzutu.na pewno do niego wrócę.:D:D

nie zaskakuje ani mile ani niemile,czyli neutralny

Szampon jak szampon. Nie mam do niego zbyt wielu zastrzeżeń,ale nie wzbudził też euforii. Włosy były po nim takie...normalne,ale to chyba dobrze? Dość tani jak na taką wielką butelkę:) Włosy ładnie pachną:D Ciągle je niuchałam:) Mój facet z resztą też:) Nie obciążał. Ale ta konsystencja... 1/4 zawartości mojej garstki mi wypływała:P straszliwie rzadki :/ Może jeszcze kiedyś się skuszę ...

Używam tego produktu od: kupiłam 3miesiące temu
Ilość zużytych opakowań: 1 jakieś takie bardzo duże :) nie pamiętam ile ml :)

w porządku

Nie da się ukryć, że główna zaletą tego szamponu jest jego zapach który chyba wiele osób skłoni do zakupu :)

+ dobrze oczyszcza włosy,
+ dobrze się pieni już za pierwszym razem,
+ ZAPACH ! :love:
+ wydajny,
i chyba nic więcej nie potrzeba ;)

- wydaje mi się, ze trochę obciąża włosy, czas miedzy myciem włosów skraca się o ok. pół dnia za co odejmuję pol gwiazdki.

Kupujac szampon nalezy zwrócić uwagę, ze jest to szampon do włosów normalnych czyli do niewymagających jakiejś szczególnej pielegnacji i przy takich włosach na prawdę powinien się sprawdzić na 5 gwiazdek.

Ja na pewno jeszcze go kupię :ehem:

piękny zapach, ale wysusza!

Szampon kupiłam ze względu na zapach, który jest śliczny.

PLUSY:
+ mył dość dobrze włosy
+ ZAPACH!!!
+ fajne opakowanie, wygodne w użytkowaniu
+ cena (na promocji w Rossmannie 6-7 zł za wielką butlę)

MINUSY:
- słabo się pieni (to jest dla mnie ważny aspekt)
- ma zbyt rzadką, lejącą się konsystencję
- wysusza bardzo włosy (szczególnie na końcach)
-wydaje mi się że trochę przetłuszcza włosy

PODSUMOWUJĄC - dla mnie zbyt przesuszał włosy. Zapach faktycznie śliczny, ale chyba kupować dla samego zapachu nie warto. Znacznie lepszy jest moim zdaniem szampon z tej serii do włosów blond.

Dla niewymagających i mocnych włosów

Zaletą tego szamponu jest to, że dobrze myje i przyjemnie pachnie. jest też dość wydajny. Jednak nie można go polecić każdemu. Ja mam włosy trochę cienkie i podniszczone i u mnie sprawdził się średnio. Nie było najgorzej, ale też nie najlepiej, bo trochę przesuszył. Gdyby nie to, to pewnie bym go jeszcze kupiła, ale w takim wypadku muszę się mocno zastanowić, bo dla samego zapachu chyba mi się nie opłaca. Przy wymagających włosach może się nie sprawdzić.

PS. Plącze włosy, ale nie tak mocno jak inne przezroczyste szampony ;p

Używam tego produktu od: ponad miesiąc
Ilość zużytych opakowań: jedno całe 250 ml

Nigdy więcej

Kupiłam ten szampon ze względu na piękny zapach i bardzo tego żałuje! Włosy po nim zaczeły mi się bardzo przetłuszczać, zrobiły się suche na końcach, trudne do ułożenia i rozczesania. Jednym słowem ma-sa-kra! Wyrzuciłam buteleczke po połowie bo nie mogłam się dalej męczyć. Dodam, że używałam tego szamponu razem z odżywką tej samej serii i nic! Nawet zapach na włosach się nie utrzymywał. Badziew.

Ilość zużytych opakowań: połowa

Rzadki, plącze, wysusza

Wady:
bardzo rzadki
włosy swędzą kilka godzin po umyciu
nie nawilża
wysusza
plącze włosy
nie są świeżę 2 dni-tylko tyle wymagam...;)
włosy są szorstkie, nie miekkie

Zalety:
ładny zapach
cena 8,90 w promocji w schleckerze
nie natłuszcza

nie!

Nie jest warty kupna. Stosowałam razem z odżywką z tej samej serii. Jego plusy to ładny zapach i wydajność. Mam włosy normalne, bez problemów, zdrowe. Ten szampon je wysuszał. Po paru myciach strasznie swędziała mnie głowa i miałam na skórze strupy. Oddałam go TŻ żeby go wykończył. Równie dobrze mogłabym umyć włosy żelem pod prysznic.

Ilość zużytych opakowań: niecałe duże

dobry

Szampon bdb oczyszcza włosy, wcześniej musiałam myć codziennie, a teraz co 2 dzień.
Fajnie pachnie, trochę plącze włosy.Czasami mi się naleje za dużo niż tego potrzebuję gdyż konsystencja jest bardzo rzadka.
Poza tym bardzo ok, jednak mój faworyt to w dalszym ciągu loreal i dove.