Średnia ocena: 4.64/5

Suplement diety GlowMe to skoncentrowany koktajl składników aktywnych oraz witamin zamknięty w wygodnych saszetkach. Jedna saszetka to aż 5000 mg kolagenu! Produkt zawiera standaryzowany na 95% oligoprocyjanidyn (OPC) ekstrakt z pestek winogron, który poprawia wygląd skóry, dodatkowo wzmacniając działanie witaminy C i E, które są niezbędne dla utrzymania zdrowia i młodego wyglądu skóry.

Skład suplementu diety GlowMe został opracowany z udziałem doświadczonych specjalistów żywienia. Dzięki ich wiedzy i pasji powstały suplementy, które spełnią oczekiwania najbardziej wymagających kobiet. W suplemencie diety GlowMe nie znajdziesz zbędnych wypełniaczy, konserwantów i barwników. Czysty skład pozbawiony zanieczyszczeń potwierdzają badania produktów przeprowadzone przez niezależne, akredytowane laboratorium J.S. Hamilton Poland.

Działanie
Na skórę
Nawilżające, Uzupełniające poziom witamin i minerałów, Regenerujące skórę, Ujędrniające
Saszetki

Skuteczność:

Skuteczny suplement

W opakowaniu znajduje się 30 saszetek. Forma saszetek pozwala mieć produkt zawsze przy sobie. Suplement diety brany regularnie poprawia cerę, jest ona bardziej rozświetlona. Produkt jest przyjemny w smaku.

Health Labs Care, GlowMe, Suplement diety dla skóry spragnionej blasku

W opakowaniu znajduje się 30 saszetek. Forma saszetek pozwala mieć produkt zawsze przy sobie i stosować np w pracy, na siłowni czy na studiach. Konsystencja jest sypka, bardzo dobrze rozpuszczająca się w letniej wodzie. Zapach oraz smak bardzo przyjemny, dobrze czuć ananasa :) Po miesiącu stosowania skóra wygląda lepiej, jest bardziej promienna oraz wygładzona. Bardzo ważnym jest również to, iż saszetki są przepełnione przebadanymi składnikami.

Świetne saszetki

Ten produkt to proszek zamknięty w saszetkach o smaku ananas mango. Dobrze się rozpuszcza i pysznie smakuje. W opakowaniu znajduje się 30 saszetek. Po ich użyciu zauważyłam poprawę stanu mojej skóry. Stała się promienna i zdrowsza.

• Skuteczność: 5

Super skład i szybkie efekty

Do tego produktu podchodziłam bardzo sceptycznie, cieszę się że pozytywnie się zaskoczyłam.

Suplement ma bardzo praktyczny sposób stosowania i dawkowania, jest to duże ułatwienie. Ja po prostu pamiętałam by razem ze śniadaniem zabrać ze sobą jedna saszetkę kolagenu do pracy. Dodatkowo opakowanie jest bardzo estetyczne i porządne.

Smak jest dosyć przyjemny, czuć smak ananasa natomiast nie jest to na siłę sztuczny smak który dominuje. Nie powiedziałabym że jest to najsmaczniejszy napój jaki piłam w ciągu dnia, ale był po prostu ok.

Pierwsze efekty dostrzegłam po dwóch tygodniach, moje cienie pod oczami stały się trochę mniej widoczne - nie twierdzę że całkowicie pozbyłam się problemu ale efekt jest zauważalny. Ponadto mimo tego, że w ostatnim czasie zrezygnowałam z używania serum rozświetlającego z Wit c moja skóra stała się bardziej promienna i nawilżona. W mojej opinii wyglądam przede wszystkim na mniej zmęczoną, cera jest bardziej promienna i taka wypełniona.
Duży plus za skład suplementu, ponieważ z pewnością pozytywnie wpływa na budowanie odporności zwłaszcza w okresie jesienno zimowym.
Podsumowując - przyjemny w stosowaniu suplement, ja jestem zachwycona tym że moje cienie pod oczami zostały zminimalizowane.

• Skuteczność: 4

Rozświetla skórę i daje blask

Suplement diety brany regularnie poprawia cerę, jest ona bardziej rozświetlona. Skóra wygląda na zdrowszą, ma rowniejszy koloryt. Jest bardziej jednolita. Fajny produkt, warty wypróbowania.

• Skuteczność: 4

Jeden z lepszych kolagenów, jaki suplementowalam

Kolagen jak to kolagen - ma specyficzny smak. GlowMe natomiast przełamuje ten nudny smak kolagenu ananasem i moim zdaniem to sprawiło, że bardzo chętnie go piję. Nie do końca dobrze się rozpuszcza, pomimo długiego mieszania na powierzchni zostają grudki ale jest tak dobry w smaku, że kompletnie mi to nie przeszkadzało podczas picia.
Co do efektów - po miesiącu kuracji ciężko zauważyć jakiś efekt wow, ponieważ jest to po prostu suplement a nie skoncentrowany lek ale zauwazyłam, że skóra nie jest tak przesuszona (dotyczy całego ciała, a nie tyko twarzy) i faktycznie może trochę mniej wypadają mi włosy. Generalnie odnoszę wrażenie, że rzeczywiście mam bardziej świetlistą cerę. Podejrzewam, że przy dłuższym stosowaniu (tak z pół roku conajmniej) można uzyskać naprawdę fajne efekty. Myślę, że sięgnę po kolejne opakowanie, na dodatek nie trzeba go sypać żadnymi miarkami, można zabrac saszetkę wszędzie ze sobą i suplementować się w pracy itp. Dla mnie na duży plus.

• Skuteczność: 5

Promienna, głęboko nawilżona i elastyczna skóra

Suplement diety GlowMe od Health Labs Care testowałam dzięki uprzejmości Klubu Recenzentki portalu Wizaż.pl za co bardzo dziękuję.

GlowMe to produkt bogaty w kolagen rybi, witaminy, składniki odżywcze i nawilżajace (hialuronian sodu), które to znajdziemy w bardzo przyjemnym dla oka i środowiska opakowaniu, zawiera ono kurację 30 saszetek (330 g).

Formuła, dzięki naturalnym aromatą mango i ananasa (super, że nie ma sztucznych barwników!) jest bardzo przyjemna w smaku i prosta w zastosowaniu. Po wypiciu, na ściankach kubka pozostaje osad, aczkolwiek biorąc pod uwagę świetny skład, myślę, że nie jest to tak bardzo istotne.

Po miesiącu stosowania mogę stwierdzić, że moja cera na pewno wygląda o niebo lepiej, budzę się mniej opuchnięta, skóra jest bardziej elastyczna, napięta oraz nawilżona. Twarz wygląda zdrowo i promiennie, co przy chorej tarczycy, pomimo dobrej diety nie zawsze jest taką prostą sprawą. Zauważyłam, że włosy zaczęły mi mniej wypadać (być może jest to w jakiejś części też zasługa suplementu SmartMe), a paznokcie odżyły i się wzmocniły.
Sporo czytałam o badaniach nad rybim kolagenem i formuła od Health Labs Care uwzględnia nie tylko sam kolagen, ale i całą serię nie mniej ważnych składników, które pomagają w jego wchłanianiu i dalszym działaniu.

Przypuszczam, że w kolejnych miesiącach będę kontynuować suplementację, bo efekty są widoczne i to co chyba najbardziej mi się podoba to ta promienność i elastyczność mojej 35 letniej skóry.

Nuta mango

Ogromny plus za opakowanie. Estetyka produktu jest na bardzo wysokim poziomie! Opakowanie zawiera saszetki, jedną dziennie rozpuszcza się w letniej wodzie i wypija. Przyznam, że po przeczytaniu składu byłam przekonana, że to nie może być smaczny produkt... wygląd zrobionego napoju też nie zachwycił (trochę mętna, beżowa woda), ale smak okazał się naprawdę w porządku! Tropikalna nuta jest ożywcza i nie miałam problemu z wypijaniem codziennej dawki. Jest to jeden z produktów, które wymagają regularnego przyjmowania przez dłuższy czas, aby zobaczyć efekty. Czy cellulit zniknął? Nie, ale skóra jest jędrniejsza i wyraźnie nawilżona, paznokcie się nie łamią, włosy błyszczą, nie mam wyprysków. Widzę poprawę, odkąd stosuję GlowMe i chcę kontynuować kurację (kto wie, może cellulit się jeszcze zmniejszy?). Kolagenu nigdy dość! ;)

• Skuteczność: 4

Nie do końca jestem zadowolona

Suplement ma postać żółtego proszku, który należy rozpuścić w ciepłej wodzie. Kombinowałam z różnymi temperaturami i niestety za każdym razem na powierzchni tworzył się nierozpuszczalny "kożuszek". Smakowo ciężko było mi się przekonać do jego picia. Dosyć ciężko przechodził mi przez gardło, z dnia na dzień było niby lepiej, ale nie przekonałam się do samego końca opakowania do tej wersji smakowej. Jeśli chodzi o efekty to zauważyłam lepszą kondycję włosów, paznokci oraz mniejsze pojawianie się niedoskonałości. Zmniejszenia cellulitu czy ujędrnienia nie zaobserwowałam, ale może dłuższa kuracja przyniosłaby lepsze efekty.

Ciekawy suplement, dobry smak

Głów Me to kolagen rybi, który jest proporcjowany w formie saszetek. Jedna saszetka zawiera w sobie 5 tyś kolagenu. Dostałam do przetestowania smak mango. W pudełku znajdziemy 30 saszetek, które wystarcza nam na miesiąc kuracji. Zacznę od tego, że saszetki bardzo ułatwiają spożycie produktu, gdyż wystarczy dziennie rozpuścić jedna saszetkę w letniej wodzie i to tyle. Smak mango, jest bardzo słodki, dzięki temu kolagen jest przyjemny do spożycia i nie czuć smaku ryby. Jeśli chodzi o efekty, to na pewno zauważyłam nawilżenie i występowanie mniejszych stanów zapalnych. Skóra jest jędrna i dostała blasku, zwłaszcza widzę to na swojej twarzy. Jeśli chodzi o inne efekty, które obiecuje nam producent muszę poczekać gdyż miesiąc stosowania kolagenu to zdecydowanie za mało. Chętnie będę polecała go innym bo uważam, że jest dobry. Sama natomiast do niego nie wrócę gdyż mam sprawdzony swój kolagen, który mi bardziej odpowiada jeśli chodzi o dozowanie.

• Skuteczność: 5

Suplement diety GlowMe o smaku ananasowym.

Suplement od Health Labs Care GlowMe o smaku ananasowym w postaci proszku. Formuła w której wykorzystano 5000 mg kolagenu rybiego, wzbogaconego o kwas hialuronowy. Uzupełniono go o witaminę A, C i E. Produkt zamknięty jest w wygodnych podłużnych saszetkach o gramaturze 11 g, które z kolei zapakowane są w pudełku o miłym dla oka designe.
Forma saszetek moim zdaniem to wygodne i praktyczne rozwiązanie, ponieważ można je z łatwością zabrać w podróż czy do pracy. Dawkowanie jakie zaleca producent to jedna taka saszetka, którą należy rozpuścić w szklane letniej wody. Produkt przyjmowałam codziennie. Bardzo mi odpowiadał smak ananasa lekko kwaśny i orzeźwiający, piłam to z przyjemnością, nie czułam posmaku ryby.
Jakie efekty zauważyłam po ok 4 tygodniach stosowania? Tutaj zaznaczam, że produkt ten stosowałam razem z produktem SmartMe codziennie i sumiennie:
- w tym okresie mniej pojawiało się niedoskonałości na skórze,
- skóra jest w lepszej kondycji, jest zdrowsza bardziej promienna
- ogólna poprawa kondycji włosów,
- włosy stały się bardziej lśniące i mniej ich wypadało,
- paznokcie stały się twardsze i szybciej rosły,
Produkt spełnił moje oczekiwania i jestem bardzo zadowolona więc na pewno kupię kolejne opakowanie.

• Skuteczność: 5

Skóra problematyczna, hormonalna i wypadające włosy

Suplement zamknięty w jednorazowych saszetkach z proszkiem w środku, co jest bardzo wygodnym rozwiązaniem, zwłaszcza jeśli w międzyczasie planujemy jakieś wyjazdy. Fajnie się rozpuszczają nawet w zimnej wodzie.
Co najważniejsze, suplement dobrze smakuje (lekko słodko, owocowo, dość delikatnie, nie przytłacza), z czym bywa różnie w przypadku innych supli o podobnym składzie.
W opakowaniu mamy kurację miesięczną.

Posiadam cerę problematyczną ze względu na problemy hormonalne, oraz cierpię na obfitą utratę włosów.
Stosowałam wieczorami, po ostatnim posiłku razem z SmartMe, dlatego napiszę tutaj to samo co w przypadku recenzji tamtego oleju.
Pierwsze efekty zauważyłam dość szybko, bo jakoś 1,5 tygodnia później na mojej twarzy zaczęło się pojawiać dużo mniej wyprysków. Po niecałych 3 tygodniach regularnego stosowania cera stała się delikatniejsza w dotyku, taka jakby bardziej miękka i sprężysta. A obecnie jest dużo bardziej rozświetlona i nawilżona.
Specjalnie w okresie testowania nie zmieniałam nic w swojej pielęgnacji, żeby moja recenzja była jak najbardziej rzetelna.

Nie wiem jak ma się do poprawy stanu paznokci, ponieważ noszę żele, ale patrząc na skład produktu powinien on korzystanie oddziaływać na płytkę paznokcia.

Włosy natomiast znacznie mniej wypadają! Ich kondycja powoli ulega poprawie.

Obecnie zamówiłam już kolejne opakowanie, bo jak dobrze wiadomo, najlepsze efekty zauważa się po 3 miesiącach stosowania.

Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona i polecam sprawdzić ten suplement na sobie.