Ziaja, Szampony Rodzinne, Aloesowy szampon do włosów suchych

Ziaja, Szampony Rodzinne, Aloesowy szampon do włosów suchych

Szampon z ekstraktem z aloesu przeznaczony do mycia włosów suchych. Nie zawiera mydła. Łagodnie myje i pielęgnuje włosy. Doskonale nawilżając włosy likwiduje uczucie suchości. Wygładza, zapewnia lepsze rozczesywanie i układanie. Zapobiega rozdwajaniu się końcówek włosów. Dobrze się pieni, ma świeży i przyjemny zapach.
Zawiera:
- ekstrakt z aloesu o skutecznym działaniu nawilżającym
- odżywczą kompozycję witaminową: B5, B3, B6, E, C
- polyquaternium - substancję kondycjonującą włosy
- naturalne coco-glukozydy, obniżają odtłuszczający wpływ środków myjących, wyjątkowo łagodne, idealne dla skóry dzieci, przyjazne dla środowiska
- delikatne składniki myjące pochodzenia roślinnego.

Skóra głowy
normalna
nawilżające
do włosów suchych i zniszczonych
zapachowa

niespecjalny jakiś...

Na początku bardzo wytrwale musiałam go szukać, bo od pierwszej recenzji na wizażu do znalezienia w sklepie zawsze mija trochę czasu.

Wreszcie go kupiłam i co? Otóż nic specjalnego- zwyczajnie myje włosy, obficie się pieni, pachnie dziwnie... jabłkiem. To nie jest zły zapach. To nie jest dobry szampon.

Nie jest jakiś genialny- o ile na co dzień moje włosy mają połysk i lekkość, ten szampon żadnego połysku nie zapewnia. Co więcej, powoduje lekkie oklapnięcie włosów.

Dlatego nie polecałabym go dla osób o skłonności do tłuszczenia się włosów- po co narażać je na takie rzeczy.

Używam go do pierwszych myć- tzw. pre- wash a później myję włosy już czymś innym.

Reasumując- niespecjalny jakiś. Butelka fajna- w stylu zapomnianego magazynu w starej piwnicy.

***Edytuję: szampon powoduje swędzenie skóry głowy i przesuszenie końcówek włosów, odejmuję gwiazdkę.

TRAGEDIA!

Uwielbiam ziaję, jak tylko zobaczyłam w drogerii ten szampon to go kupiłam, bo szukam \"tego jedynego\" (po tym jak wycofali go ze sprzedaży ): ). Zdecydowałam się na ten do włosów suchych, bo sobie myślę: a, mam rozjaśnione końcówki, będzie może nawilżał.
To, co ten szampon zrobił z moimi włosami przeszło najśmielsze wyobrażenia! Może wypiszę w podpunktach:
- pojawiły mi się PRYSZCZE z tyłu głowy, ciągle mnie to swędziało, nie zeszło całkiem do tej pory (ok. miesiąc)
- u nasady włosy były tak tłuste, że po umyciu włosów rano i powrocie ze szkoły koło południa myślałam, że się zapłaczę (nie było mowy o wyjściu wieczorem bez uprzedniego umycia głowy)
- włosy MIAŁAM za łopatki, szampon przyspieszył moją decyzję o ścięciu do ramion, ponieważ tak wysuszył końcówki, że stały się nie do wytrzymania. Paskudne, łamliwe, porozdwajane (nie miałam ani jednej rozdwojonej końcówki przez ROK!). Odżywka z castingu, której zawsze używałam w ogóle nie poradziła sobie z tym stanem.
- nie mogłam się rozczesać, jak zazwyczaj nie miałam z tym aż takiego ogromnego problemu, to po użyciu tego szamponu się pojawił. Akurat złożyło się tak, że mi się skończyła odżywka... Pierwszy raz w życiu nie dałam rady rozczesać włosów - w ogóle! Musiałam je myć jeszcze raz czym innym i natłuszczać.
Podsumowując... może nie dałabym tak złej oceny temu szamponowi gdyby nie wywarł wpływu na moje włosy ale on je po prostu ZNISZCZYŁ. Nawet nie oceniam, czy spełnia obietnice wypisane na opakowaniu, bo jestem pogrążona w rozpaczy i nadal borykam się ze skutkami tego g*wna.

Ok

Przyjazny szampon w ekonomicznej butli i śmiesznie niskiej cenie.Bardzo ładnie pachnie,dobrze oczyszcza.Jeżeli chodzi o jakieś specjalne działanie pielęgnacyjne to nie zauważyłam,ot porządny zwykły szampon wywiązujący się z zadania oczyszczania włosów i skóry głowy.Nie wzmaga tendencji moich włosów do plątania się,ale jako że są długie,suche i gęste bez odżywki i tak ani rusz.Warto wypróbować.Podoba mi się jego butelka :)

Nie dla wrażliwców!!

Kupiłam w promocji z kremem do rąk za 7zł - taniocha. Opisany przez producenta jako delikatny i nawilżający - brzmi jak coś dla mnie, mam suchą i wrażliwą skórę głowy ale nie lubię szamponów aptecznych.

Plusy:
-niska cena (nawet bez promocji)
-ładny świeży zapach
-lubię przezroczyste szampony

Wady:
-bardzo podrażnił mi skórę, przez to nie umiem ocenić działania na włosy
-u mojej mamy spowodował łupież

Dwie gwiazdki za to że chociaż tacie nic po nim nie jest i nie trzeba go wyrzucać.
Zawiodłam się...

Ilość zużytych opakowań: ledwo napoczęte pierwsze

Genialny

Szampon idealnie odpowiada moim preferencjom. Jest przeźroczysty - zawsze takie wybieram, bo nie obciążają włosów. Ma galaretowatą konsystencję dzięki czemu nabiera się zawsze właściwa ilość.
Mimo, że dobrze czyści, wcale nie plącze moich włosów - a mają one ogromną skłonność do plątania się.
Włosy po szamponie są ładne, gładkie. Właściwie wiele od szamponu nie wymagam, pragnę tylko żeby dobrze je mył i im nie szkodził. Ten nawet łagodzi skórę głowy. Gorąco polecam, tym bardziej że jest bardzo wydajny i nieprzyzwoicie tani.Używam tego produktu od: mies

Bardzo dobry szampon

Kolejna nowość ziaji, której musiałam spróbować :-)
Szampon ma ładny, delikatny zapach. Dobrze myje, bez problemu zmywa piankę, jedwab itp. Nie przesusza włosów i nie plącze, są po nim miękkie i lekkie. Dłużej są świeże. Nie podrażnił mi skóry głowy, a często zdarzało się to przy innych.
Ogólnie bardzo fajny szamponik, wielka butla, więc nie wiem, kiedy skończę, ale na pewno kupię go jeszcze i pewnie inne z tej serii.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc