Ziaja, Szampony Rodzinne, Aloesowy szampon do włosów suchych

Ziaja, Szampony Rodzinne, Aloesowy szampon do włosów suchych

Szampon z ekstraktem z aloesu przeznaczony do mycia włosów suchych. Nie zawiera mydła. Łagodnie myje i pielęgnuje włosy. Doskonale nawilżając włosy likwiduje uczucie suchości. Wygładza, zapewnia lepsze rozczesywanie i układanie. Zapobiega rozdwajaniu się końcówek włosów. Dobrze się pieni, ma świeży i przyjemny zapach.
Zawiera:
- ekstrakt z aloesu o skutecznym działaniu nawilżającym
- odżywczą kompozycję witaminową: B5, B3, B6, E, C
- polyquaternium - substancję kondycjonującą włosy
- naturalne coco-glukozydy, obniżają odtłuszczający wpływ środków myjących, wyjątkowo łagodne, idealne dla skóry dzieci, przyjazne dla środowiska
- delikatne składniki myjące pochodzenia roślinnego.

do włosów suchych i zniszczonych
zapachowa
Skóra głowy
normalna
nawilżające

dobry do oczyszczania, ale nie do każdego mycia

Może zacznę od tego, że szampon ma przede wszystkim myć. Właściwości regenerujące to frazes. I odkąd przestałam kupować szampon+odżywka w serii, natrafiłam na ten.
+ myje bardzo dobrze
+ fajnie się pieni - nie za dużo i nie za mało
+ ładnie pachnie. włosy też, ale nie wiem, którego kosmetyku to zasługa.
+ włosy po nim są miłe w dotyku. on na pewno ma w tym swój udział, bo po innym szamponie, w kombinacji z tą samą odżywką, tak miłe nie były
+ włosy lepiej się rozczesują
+ estetyczne opakowanie
+ największy plus: wydajność. taka wielka butla starczy mi na trzy miesiące jak nic przy codziennym myciu.
I nasuwa się pytanie: po co przepłacać za szampon (który nie ma co się czarować, tylko myje) o połowie pojemności tego? Będę mu wierna. Może jeszcze inne z serii Ziaji wypróbuję.

szampon ma myć. i myje.

Tak jak w tytule.
Szampon ma myć.
I ten myje.

Skusiłam się na zakup szamponu do włosów suchych, bo je rozjaśniam, zatem staram się możliwie dodatkowo ich nie przesuszać.
Zależy mi na delikatnej higienie i pielęgnacji, ponieważ mam problem z wypadaniem.
Szampony niemowlęce, bez SLS-ów średnio mi je domywają, nie czuję takiej świeżości jak lubię, zatem padło na Ziaję - lubianą przeze mnie i bezpieczną markę.

Po umyciu najczęściej jestem zmuszona użyć odżywki, choć jeśli nie zależy mi na rozczesaniu włosów - zdarzało mi się to zwłaszcza latem- odpuszczałam ją sobie i włosy były świeże, gładkie (mam proste naturalnie) i sypkie.

Nie powoduje łupieżu, nie podrażnia skóry głowy.

Ładnie pachnie i dobrze się pieni.
Bardzo wydajny.

Być może kiedyś do niego wrócę.

Używam tego produktu od: 2.5 mies.
Ilość zużytych opakowań: 1 op.

Świetny szampon w niskiej cenie ! KWC

Na wstępie zaznaczę, że używam go wraz zodżywkąz ISANY (tą wygładzającą) i nie wiem co daje tak rewelacyjny efekt, ale domyślam się że oba te produkty razem, gdyz jak wczesniej stosowałam tą odżywkę z innym szamponem nie było aż takiej rewelacji.

Mam włosy suche,kiedyś bardzo się kreciły dziś po lokach zostało siano... żaden szampon typu dove, nivea, CeCeMed, loreal, nie dawał takich efektów...szczerze? jeszcze nigdy nie miałam takich miękkich włosów...
Mam nadzieję, że zawsze będzie tak na mnie działał, bo jeśli tak nie zamienie go na żade inny do końca życia !

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 duże

mój nr.1

Jak na razie jest to mój nr. 1 wśród szamponów do suchych włosów ! Świetny wg. mnie skład jak na zwykły drogeryjny szampon. Mam włosy po rozjasnieniu, dwukrotnej koloryzacji i trwałej ondulacji i to wszystko w przeciągu 2 tygodni. Szampon bardzo dobrze radzi sobie z moimi włosami po tych zabiegach, nawilża je na tyle na ile może zrobić to szampon. Do puki moje włosy nie wrócą do siebie to będę używała tego szamponu.

Używam tego produktu od: miesiaca

jestem zadowolona

Mam włosy przetłuszczające się u nasady, i suche na końcach. Jako że moim sposobem na wszystkie problemy z urodą jest nawilżanie, kupiłam ten szampon. Dla mnie- bardzo dobry. Włosy po umyciu są miękkie, przyjemne w dotyku, nie wysuszone. Rozczesują się łatwo, chociaż sięgają mi za łopatki.
Szampon pięknie pachnie, jest wydajny, dobrze się pieni. I dodatkowo jest bardzo tani (ja zapłaciłam za niego 7 złotych).

Przyjemny zwyklak

Co tu dużo gadać szampon jak szampon.

+nie zawiera parabenów
+dobrze się pieni
+nie wysusza włosów
+jest tani
+jest wydajny (butla 500ml)
+ładnie pachnie

-lekko plącze włosy

Ilość zużytych opakowań: 3 duże

Dobry pod warunkiem zastosowania odżywki

Recenzja odświeżona (czerwiec 2012)

Szamponu użyłam w ramach przestawiania się na bardziej naturalną pielęgnację włosów, bez silikonów.

Plusy:
+ dobrze się pieni,
+ świetnie oczyszcza włosy i zmywa z nich pozostałości np. użytych olejów,
+ niedrogi i wydajny.

Minusy:
- w żaden sposób nie pielęgnuje włosów suchych, jak napisano na opakowaniu.

Bez odżywki się nie obędzie, moje włosy po użyciu tego tylko szamponu byłyby niemożliwe do rozczesania i szorstkie... Ale jak najbardziej w moim przypadku się sprawdził, bo nie mam w zwyczaju nie użyć maski albo odżywki.

Używam tego produktu od: używałam przez ok. 3 miesiące
Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Włosy topielca

Kupiłam ten szampon, bo lubię firmę Ziaja. Produkt jednak bardzo mnie rozczarował.

Plusy:
+ Tani i myje włosy.

Minusy:
- Po umyciu włosy są sztywne i jakby sztuczne w dotyku;
- Kosmyki strasznie się plączą i puszą mimo użycia odżywki;
- Wypłukuje farbę do włosów;
- Zwiększa łupież.

Ten szampon jest naprawdę okropny, więc bez żalu wyrzuciłam go do kosza.

Używam tego produktu od: kupiłam go ze 3 miesiące temu
Ilość zużytych opakowań: zużyłam pół dużego opakowania i zrezygnowałam, bo stan moich włosów się pogarszał

Rozczarowanie

Kosmetyki Zaji pamiętam od najmłodszych lat i byłam eo nich przekonana w 100 %, lecz ten szampon bardzo mnie zawiódł. Włosy były przesuszone, zaczynały się łamać, bardziej wypadać. Zużyłam 1/3 opakowania, nie chcę dalej niszczyć i tak słabych włosów. Plusem jest to, że jak zwykle bardzo tani, więc może będzie on odpowiedni dla osób, które mają bardzo silne i mocne włosy.

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

bardzo dobry

+ dobrze oczyszcza włosy :)
+ świetnie się pieni
+ włosy są po nim błyszczące i nawilżone
+ wspaniale pachnie
+nie plącze włosów
+ jest duży i wydajny
+ niska cena ;)

Rewelacja

Szczególnie ujął mnie zapach tego szamponu , mimo że jest ziołowy to ślicznie pachnie. Faktycznie nieco poprawił kondycję moich włosów . Jest bardzo wydajny oraz ma niską cenę i doskonale oczyszcza włosy .

Używam tego produktu od: używałam przez parę tygodni

bardzo dobry

+ bardzo dobrze oczyszcza włosy;
+ bardzo wydajny: super konsystencja, nie trzeba go wiele, dobrze się pieni;
+ ślicznie pachnie;
+ nawilża;
+ taniocha!

Używałam już mnóstwa różnych szamponów. Zawsze wybieram te lekkie, ziołowe bez silikonów ze względu na moje cienkie i suche włosy.
i to jest jedyny produkt, który mogę używać nawet bez odżywki! Coś niesamowitego na moich włosach ;)
To nie tak, że są po nim jak po odżywce super miękkie itd, ale jak bardzo mi się spieszy to mogę je tylko umyć, a one i tak wyglądają ładnie i zdrowo.

Super!

Ilość zużytych opakowań: 1 duże