La Roche-Posay, Toleriane Dermallergo Krem (Regenerująca pielęgnacja nawilżająca o bogatej konsystencji)

Średnia ocena: 3.64/5

Apteka Polska APTE.PL
Średnia ocena: 4.86/5

notino.pl
Średnia ocena: 3.91/5

zobacz więcej ofertzwiń

Formuła regenerującej pielęgnacji nawilżającej do codziennego stosowania, łączy w sobie [neurosensynę, sphingobiomę, masło shea i skwalan] aby zapewnić natychmiastowe nawilżenie i ukojenie podrażnionej skóry. Redukuje zaczerwienienia i uczucie dyskomfortu spowodowane suchością skóry. Regeneruje i wzmacnia barierę ochronną skóry. Skuteczność przeciw nawrotom: dzień po dniu oznaki wrażliwości skóry są redukowane. Skóra jest widocznie zregenerowana i wygląda zdrowiej. Skóra jest chroniona przed czynnikami zewnętrznymi (zimno, wiatr, klimatyzacja, zanieczyszczenia powietrza).

Koi w 1 minutę.*
48h nawilżenia**.
Redukuje zaczerwienienia w 15 min***.
Wzmacnia i regeneruje barierę ochronną skóry w 1H.****

Testowane na skórze skłonnej do alergii pod kontrolą dermatologiczną i okulistyczną. Ultra hermetyczne opakowanie pozwala na utrzymanie czystości formuły. Hipoalergiczny. Niekomedogenny.

0% substancji zapachowych / 0% alkoholu etylowego.

*Odczucie pieczenia, podrażnienia skóry wrażliwej i skłonnej do alergii. Test samooceny, 41 osób.
**Test instrumentalny.
***Ocena kliniczna 15 min po aplikacji, 22 osoby.
****Test instrumentalny 1h po nałożeniu produktu.

uniwersalne
alergiczna / atopowa, sucha, wrażliwa
na zaczerwienienia, nawilżające, łagodzące, regenerujące
z pompką

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Must have skóry wrażliwej!

Mam skórę mieszaną tłustą ale i suchą.
Bałam się że krem będzie za tłusty. Pomyliłam się. Krem idealnie nawilżał moją skórę tam gdzie go potrzebowała a tam gdzie jest tłusta nie pogłębiał problemu.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Delikatny, bezpieczny ale bez szału

Moja skóra ma tendencje do przesuszania, lubi cięższe formuły, szczególnie na noc a krem jest delikatny i lekki w związku z tym miałam pewne obawy na początku stosowania. Które po części się sprawdziły bo bardzo często używałam kremu z tej samej serii ale przeznaczonego na noc (o bardzo podobnym składzie ale bez dimethiconu w inci), który na noc był za lekki, ten jest jeszcze lżejszy. Będzie dobry dla kogoś kto lubi lekkie formuły. Na pewno nie stawiałabym nawilżenia jako główny atut tego produktu bo nawilża ok ale nie jest to coś tak wyjątkowego jak jego działanie na ogólny stan skóry, przede wszystkim na zdecydowanie zmniejszoną widoczność porów! Nigdy nie miałam dużego problemu z widoczną strukturą skóry ale ten produkt w połączeniu z resztą z tej serii sprawił, że momentami skóra przypominała cerę lalki - idealną, bez porów i niedoskonałości. Był to ogromny plus i chociażby ze względu na to bardzo polecam przetestować tą serię produktów! Pod względem nawilżenia był ok ale nie był wybitny czyli nie utrzymywał nawilżenia przez cały dzień (bardziej max 5-6h i skóra znowu czuła lekki dyskomfort). Dla mnie do stosowania solo nie byłby wystarczający i raczej wybrałabym wersje nocną nawet jako krem na dzień. Dla osoby nie lubiącej czuć, że ma kosmetyk na twarzy idealny, polecam. Dla kogoś kto boi się uczulenia i ma alergiczną skórę również polecam bo mnie uczula co drugi kosmetyk a z tym kremem nie miałam problemu. Nie lubię za bardzo silikonów w składzie dlatego wybrałabym wersję na noc ale na pewno tu silikon daję dodatkową lekkość i szybkość w wchłanianiu się produktu. Opakowania z tej serii są świetne, wygodne a sam produkt jest wydajny.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Lepszy od wersji na noc - to porządny kosmetyk.

Moja cera jest sucha i wrażliwa, dlatego bardzo ucieszyłam się na wieść o tym, że wezmę udział w teście kosmetyków La Roche Posay.
Niestety, radość okazała się być przedwczesna, bo większość zestawu okazała się być kiepska, ale akurat krem dzienny sprawdził się u mnie naprawdę dobrze ♥️

Jaki jest Tolleriane?
+ Higienicznie zapakowany - zgrabna buteleczka z wygodną pompką zdecydowanie ułatwia aplikację.
+ Bezzapachowy.
+ Przyjazny skórze wrażliwej - nie zapycha i nie uczula.
+ Odżywczy i NIETŁUSTY, nie jest również lepiszczem (tak jak wersja Nuit).
+ Nadaje się pod filtry i makijaż.
+ Dobrze dogaduje się z serami.
+ Odżywia skórę, nawilża ją, zmiękcza i działa łagodząco. Niweluje dyskomfort, zmniejsza uczucie ściągnięcia i niweluje suche placki.
Fantastycznie sprawdza się zarówno w warunkach domowych, jak również jako krem ochronny - wiatr i mróz mu niestraszne.
+ Jest wydajny, łatwo dostępny, a jego cena jest jak najbardziej do zaakceptowania - bo działa, ot co!

Minusów tutaj nie odnotowałam.

Jestem bardzo zadowolona z tego kremu, BARDZO! Jest lekki i odżywczy jednocześnie, absolutnie nie podrażnia, działa kojąco i łagodząco, wspaniale nawilża i odżywia, twarz wygląda po nim zdrowo i promiennie, nadaje się pod makijaż i nic a nic nie zapycha.
Z czystym sumieniem polecam, to świetny produkt dla wrażliwej cery ♥️

Toleriane Dermallergo Krem na dzień dla wrażliwej cery

Zaczęłam używać kremu Toleriane Dermallergo Jour od La Roche-Posay ponieważ mam wrażliwą, alergiczną cerę i wymaga odpowiedniej pielęgnacji. Krem jest bardzo lekki, dobrze się wchłania i nie zostawia maski. Przy czym regeneruje i odżywia, faktycznie jest bardzo łagodny dla wrażliwej skóry. Dużą zaleta jest brak zapachu czyli tez dodatku niepotrzebnych perfum do produktu.
Na co dzień używam pod makijaż i sprawdza się bardzo dobrze.
Spodobała mi się ta seria. czekam na długofalowe efekty.

Wydajny krem

Krem to strzał w 10!
Zmniejsza uczucie dyskomfortu, redukuje zaczerwienie, super nawilża. Bardzo dobrze regeneruje i szybko się wchłania
Przyjemna konsystencja, bardzo szybko się wchłania co umożliwia sprawną pielęgnację rano, nie roluje się. Zapach jest niewyczuwalny przy aplikacji, opakowanie wygodne.
Jedyny minus za plastikowe opakowanie

Bogata pielegnacja

Krem ma bardzo ładne opakowanie, które dozuje odpowiednią ilość produktu. Produkt szybko się wchłania, nie pozostawia na skórze tłustego filtru. Podczas używania, nie zauważyłam żadnych zaczerwienien ani podraznien. Bogata konsystencją chroni skórę przed mrozem. Nie czuje w nim żadnego zapachu. Skóra po użyciu jest nawilzona i odżywiona.

Bez szału

Jest to fajny, lekki I nawilżający krem. Bezzapachowa formuła, ładnie się wchłania. Skóra faktycznie jest nawilżona i zregenerowana.
Jednak myślę że za tą cenę, możemy znaleźć coś równie dobrego.
Makijaz wygląda na nim ładnie, nie roluje się.
Super do codziennego stosowania.

Treściwy krem :)

Mam wrażliwą skórę, która ulega podrażnieniom. Jednak kosmetyki La Roche posay są super dostosowane: odpowiedni skład i wydajność produktu! Jestem bardzo zadowolona z efektu.
Stosujemy kosmetyki z tej marki, innej serii, dla dzieci a teraz trafiłam na świetną linie kosmetyków do skóry wrażliwej.
Polecam!

Świetny krem na dzień

Przyjemna konsystencja, bardzo szybko się wchłania co umożliwia sprawną pielęgnację rano. Dobrze współpracuje z innymi kosmetykami jak krem spf czy makijaż, nie roluje się. Zapach jest niewyczuwalny przy aplikacji, opakowanie wygodne. Zostawia delikatny film który bez makijażu powoduje lekkie wyświęcanie się buzi, ale myślę ze stanowi to pewnego rodzaju barierę więc mi nie przeszkadza.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Bardzo dobrze chroni przed zimnem

Krem zamknięty jest w poręcznym opakowaniu z pompką. Pozwala to precyzyjnie dozować wystarczającą ilość produktu.
Jestem bardzo zadowolony z działania kremu. Ukoił moją suchą i wrażliwą cerę oraz zabezpieczył przed zimnem. Momentalnie redukuje uczucie napięcia skóry.
Nie pozostawia tłustej i świecącej cery.

Moja skóra go polubiła

Kosmetyk dostałam do testów i jestem bardzo zadowolona z niego.
Nawilża moją skórę, nadaje się pod makijaż. Szybko się wchłania, zauważyłam, że redukuje zaczerwienienia. Jest delikatny, nie podrażnia. Bardzo go polubiłam i będę dalej go używać. Polecam

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Skóra jest nawilżona i miła w dotyku.

Krem mieści się w opakowaniu 40 ml z pompką, która ułatwia aplikację. Ma bardzo przyjemną konsystencję. Szybko się wchłania nie pozostawiając tłustego filmu. Nadaje się pod makijaż. Świetnie sprawdził się podczas zimowych wyjść na spacer. Zniwelował u mnie uczucie swędzenia skóry i zaczerwienia.