IBSS Biomed, Latopic, Probiotyczna emulsja do ciała

IBSS Biomed, Latopic, Probiotyczna emulsja do ciała

Latopic Probiotyczna emulsja do ciała kompleksowo pielęgnuje, chroni i odżywia skórę atopową, suchą i skłonną do podrażnień. Dzięki bogatej formule skutecznie nawilża i natłuszcza, szybko łagodzi świąd oraz regeneruje. Latopic Probiotyczna emulsja do ciała zawiera w swoim składzie metabolity Lactobacillus sp., które w naturalny sposób działają przeciwdrobnoustrojowo, pomagają zapobiegać rozwojowi Staphylococcus aureus, który może zaostrzać objawy skórne u osób ze skórą atopową. Przeznaczona jest do codziennej pielęgnacji skóry niemowląt, dzieci i osób dorosłych.
Latopic Probiotyczną emulsję do ciała można stosować już od 1. dnia życia;
- wykazuje właściwości hipoalergiczne;
- nie zawiera substancji zapachowych, sztucznych barwników;
- została przetestowana dermatologicznie.
Latopic Probiotyczna emulsja do ciała przeznaczona jest do codziennej pielęgnacji skóry atopowej, suchej i skłonnej do podrażnień.

w tubie
wrażliwa, sucha, alergiczna / atopowa
balsamy
nawilżające, wygładzające, regenerujące
bezzapachowa, hipoalergiczna

Delikatna konsystencja, dobre nawilżenie

Probiotyczną emulsja do ciała dostaniemy w wygodniej tubce 200ml z szeroką zakrętką na klik. Kolorystyka jest skromna, to biała tubka na której są elementy błękitu i czarna czcionka. Po prostu estetycznie i praktycznie za co cenie takie rozwiązania.

Emulsja posiada delikatną konsystencję która się sunie po ciele i wchłania ekspresowo. Chociaż struktura emulsji jest raczej zadka nawilżona skórę bardzo dobrze. Już po pierwszym użyciu zauważyłam gładkość i miękkość.
Posiadam skórę suchą a w okresie zimowym bardzo z tendencjami do zaczerwienień.

Probiotyczna emulsja do ciała Przyniosła mojej skórze ukojenie, jak i dogłębne nawilżenie, zaczerwienienia zniknęły i przestały się pojawiać.
Przez pierwszy tydzień stosowałam emulsję codziennie, po tygodniu raz na trzy dni, więcej moja skóra nie potrzebowała.

Uważam że jest to godny produkt polecenia dla osób ze skórą problematyczną.

Bardzo lekką, bezzapachową emulsja doskonale nawilżająca skórę

Emulsja ma bardzo przyjemną, lekką konsystencję, która dobrze rozprowadza się na skórze i szybko wchłania. Nie pozostawia tłustej warstwy na skórze. Jest bezzapachowe. Nie uczula. Nie podrażnia. Pozostawia skórę nawilżoną i ukojoną. Jest przy tym miękka i przyjemna w dotyku. Balsam znajduje się w wygodnym opakowaniu.

Dobrze nawilża i szybko się wchłania. Jedynie drażni mnie specyficzny zapach.

Emulsja dobrze rozprowadza się na skórze i szybko wchłania. Nie pozostawia tłustej warstwy na skórze. Jest w konsystencji rzadka. Nie spływa ze skóry. Bardzo dobrze nawilża i zmiękcza skórę. Niestety drażni mnie bardzo jej specyficzny zapach i tylko z tego powodu nie wie czy zdecyduję się na ponowny zakup tego produktu.

Ulga dla suchej skóry

Emulsja do ciała znajduje się w tubie z zamknięciem typu klik o pojemności 200ml. Ma biały kolor i bardzo delikatny, prawie niewyczuwalny zapach. Jej konsystencja pomimo, że jest lekka, bardzo dobrze nawilża i natłuszcza skórę. Kosmetyk łatwo się rozsmarowuje i szybko się wchłania, co jest dla mnie ogromną zaletą, ponieważ nie trzeba długo masować skóry, aby produkt się wchłonął.
Dużym plusem jest również to, że nie pozostawia lepkiego filmu na skórze.
Regularne używanie emulsji sprawiło, że moja skóra na ciele oraz na dłoniach nie jest już sucha i napięta - teraz jest bardzo dobrze nawilżona, natłuszczona oraz stała się bardziej elastyczna.

Polecanka, ale...

To mój pierwszy balsam do skóry atopowej od kiedy dermatolog zalecił mi używanie takich. Jestem z tej emulsji całkiem zadowolona, ale jednocześnie nie mogę się doczekać przetestowania innej.

Emulsja ta wspaniale nawilża skóre, bardzo szybko się wchłania i nie pozostawia uczucia lepkości na skórze. Dopiero po użyciu emulsji zrozumiałam, jak suchą mam skórę, która wcześniej wcale mi się taka nie wydawała.

Niestety, ma nieznośny dla mnie zapach zepsutego mleka, który niszczy na mnie cały ten atopowy experience. Ujmuję za to jedną gwiazdkę.

Bardzo dobra, przyniosła ulgę mojej skórze

Mam dosyć suchą i szorstką skórę więc odpowiednie nawilżenie jest u mnie bardzo ważne.
Emulsja świetnie się sprawdziła, przyniosła ulgę napiętej skórze. Jest dobrze nawilżona, wygładzona, miękka w dotyku. Stosuję codziennie po kąpieli i czuć znaczną różnicę.
Opakowanie bardzo wygodne w użytkowaniu. Konsystencja dosyć gęsta, treściwa, ale super się wchłania. Jestem bardzo zadowolona i myślę, że kupię ponownie.

Jest okej

Emulsja do ciała od latopic jest bezzapachowa dla mnie to spory plus przy zmaganiach z skóra atopową czy po prostu że swędzeniem. Perfumowane produkty mają ładny zapach, ale za to mogą uczulić. Sam produkt jest przyjemny w użytkowaniu, Konsystencja jest wyśrodkowana, mam na myślę, że nie jest zbyt rzadka czy gęsta. Produkt dość szybko się wchłania i łagodzi swędzenie skóry.

Bardzo dobry produkt!

Bardzo leeki, nie za gesty a zara Bardzo skuteczny baslam. Choruje na atopowe zapalenie skóry od 9 lat ciężko czasami dobrać odpowiednie produkty. Latopic uzywalam wiele lat temu. Niedawno mialam okazjie znowun przetestowac i jest to mistrzostwo !

Można używać na rany, nie powoduje szczypania, swędzenia a wręcz te objawy szybko znikają. Po paru dniach skora w miejscach podrażnionych jest nawilżona, nie jest sucha, nie swędzi a rany się goją. Przy poważniejszych stanach uzywalam również Maści i balsamu efekt jest od razu. Z racji tego że mam silna alergie - do całkowitego efektu muszę poczekać pare dni. Ale balsamik na prawde koi. Nie widzę przy tym produkcie minusów. ❤

Balsam nie ma jakiegoś zapachu co jest ważne, przy podrażnieniach zapachowych kosmettkow nie powinno się używać.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Nawilża, koi i zmiękcza naskórek

Strzał w dziesiątkę ;-) Od urodzenia borykam się z suchą, wrażliwą i atopową skórą, dlatego wiem, jak trudno znaleźć odpowiedni kosmetyk dla takiej przypadłości. Ciało smaruję codziennie, dlatego mam porównanie jak skóra wygląda z dnia na dzień. Zauważyłam znaczną poprawę ogólnego nawilżenia, co jest dobrą rekomendacją na przyszłość.

Super produkt

Opakowanie produktu jest wygodne w użytkowaniu i nie zabiera dużo miejsca , łatwe w użytkowaniu produktu. Konsystencja jest bogata , produkt świetnie nawilża skore i daje uczucie nawilżenia przez wiele godzin. Zapach produktu nie jest drażniący. Produkt jest bardzo wydajny

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Jako posiadaczka skóry suchej muszę bardzo polecić ten produkt. Zdecydowanie nawilża, uelastycznia i przede wszystkim zmiękcza skórę. Produkt był testowany ponad 20 dni i po tym stosunkowo niedługim czasie jestem w stanie stwierdzić, że ta emulacja zostanie w mojej kosmetyczce na dłużej. Produkt niezwykle wydajny i przyjemny w aplikacji. W cenie którą znalazłam w internecie niezwykle dobry stosunek jakości do ceny. Bardzo polecam wszystkim osobom borykającym się z podobnym typem skóry.

Mój ulubiony krem

Kosmetyk dostałam w ramach testu :)
Mam skórę suchą, wrażliwą i w dodatku atopową.
Na ten czas jest to mój ulubiony balsam do ciała. Redukuje zaczerwienienia, łagodzi swąd, nie zostawia tłustego filmu na skórze. Ma lekką konsystencję i szybko się wchłania.
Używałam go bardzo często do twarzy i na powieki ponieważ te obszary też mam atopowe. Krem dobry pod makijaż. Opakowanie wygodne. Produkt w porządku, nie ma się do czego przyczepić.
Na pewno kupię jeszcze raz