Oral-B, Szczoteczka elektryczna do zębów PRO 600 CrossAction

Oral-B, Szczoteczka elektryczna do zębów PRO 600 CrossAction

Jak dowodzą badania kliniczne, szczoteczka elektryczna Oral-B PRO 600 3D White czyści zęby skuteczniej niż zwykła szczoteczka manualna i zapewnia bielszy uśmiech. Specjalna nakładka polerująca pomaga wybielać zęby już od pierwszego dnia, dzięki usuwaniu przebarwień powierzchniowych. Okrągła końcówka zainspirowana kształtem profesjonalnego sprzętu dentystycznego wykonuje ruchy oscylacyjne, rotacyjne i pulsacyjne, aby usuwać więcej płytki nazębnej w porównaniu ze zwykłą szczoteczką manualną. Szczoteczka Oral-B PRO 600 3D White jest wyposażona w tryb szczotkowania codziennego oraz wbudowany w rączkę timer, który pomaga zachować zalecany przez dentystów 2-minutowy czas mycia zębów. To doskonałe rozwiązanie dostosowane do osobistych potrzeb w zakresie mycia zębów.
Usuwa więcej płytki nazębnej niż zwykła szczoteczka manualna
Zainspirowana przez dentystów okrągła końcówka szczoteczki wykorzystuje ruchy oscylacyjne, rotacyjne i pulsacyjne, aby usuwać płytkę nazębną
Akumulatorowa szczoteczka do zębów z 1 trybem pracy: trybem czyszczenia codziennego
W zestawie: 1 rączka szczoteczki, 1 końcówka wymienna, 1 ładowarka

• Trwałość / wykonanie: 5
  • Design produktu: 3
  • Łatwość obsługi: 5

Szczoteczki nie do zajechania

Cztery lata temu kupiłam zestaw dwóch szczoteczek, dla siebie i męża. Zapłaciłam wtedy za niego niecałe 160 zł.
Do tej pory używamy tych szczoteczek (oczywiście główki wymieniamy:)).
Mam wrażenie, że one są nie do zajechania. Ładujemy, używamy a one dalej działają i chyba niezbyt zmienił się ich czas pracy do ładowania.
Nie mają żadnych udziwnień w postaci różnych trybów pracy, timer też nie odkryłam przez 4 lata jak włączyć, o ile w ogóle się da :))
Ale nie jest mi to potrzebne. Szczoteczka radzi sobie dobrze i póki nie przestanie działać to nie mam potrzeby jej wymieniać. Teraz jestem na etapie, że nie umiem używać manualnej szczoteczki. A już w ogóle, że mam wtedy wrażenie, że mam niedoczyszczone zęby.
Pamiętam jak po porodzie byłam w szpitalu i kupiłam sobie manualną szczoteczkę, to po pierwszym użyciu dzwoniłam do męża, żeby przyniósł mi elektryczną. Kolejna też będzie z Oral-b na pewno, ale czy ten model to zobaczymy.