KWC LogobyWIZAŻ logo
Podkłady

AA Wings of Color Ideal Match FoundationNawilżający podkład dopasowujący się do skóry (nowa wersja)

4,4 na 5134 opinie

Kupi ponownie: 72% osób
    Ulla1990
    22 listopada 2021 o 9:04
    5 / 5
    Zostanie ze mną na dłużej
    Podklad otrzymałam w ramach testów za co bardzo dziękuję. Fluid trafił do grona moich ulubieńców. Produkt świetnie sprawdził się w moim codziennym makijażu. Nie jest ciężki i nie tworzy efektu maski. Podczas stosowania nie zauważyłam wysypu niedoskonalosci oraz przesuszenia skóry. Wręcz przeciwnie. Cera jest nawilżona, gładka, wygląda zdrowo i promiennie. Podkład utrzymuje się na twarzy cały dzień, w połączeniu z odpowiednim pudrem utrzymuje również efekt matu. Nie jest to mocno kryjący produkt ale takiego efektu oczekuję jedynie od produktów do zadań specjalnych na większe wyjścia:-) krycie oceniłabym raczej na średnie. Koloryt skóry jest wyrównany a drobne niedoskonalosci mniej widoczne. Do wyboru mamy 5 odcieni świetnie dopasowujących się do koloru skóry. Kolor ivory przypadnie do gustu osobom o jasnej karnacji, vanilla zawiera sporo żółtego pigmentu, dla mojej skóry może być jednak nie wszyscy będą zachwyceni. Najbardziej spodobał mi się odcień light beige oraz natural beige. Ten drugi będzie idealny na lato. Jeśli chodzi o medium beige to jest nieco pomarańczy. Dobrze dopasuje się w przypadku ciemniejszej, ciepłej karnacji. Opakowanie jest eleganckie i solidne. Pompka sprawdza się bez zarzutów. Szczerze polecam testy.
    Używa produktu od:2 tygodnie
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Kupił/a w:Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

27 osób uznało tą opinię za pomocną
    karolalciaa
    9 stycznia 2022 o 15:12
    Idealny.
    Podkład miałam okazję przetestować, dzięki wygranej w konkursie na profilu wizaż. Serdecznie dziękuję, że mój komentarz się spodobał i zostałam wyróżniona. Wybrałam odcień najjaśniejszy i jest on strzałem w dziesiątkę. Rzadko się maluję i dlatego właśnie mam problem z doborem koloru tutaj problemu nie było. Karnację mam jasną, jestem blada i ten podkład wręcz stopił się z moją skórą, ale zacznijmy od początku. Opakowanie. Podkład zamknięty jest w szklanej buteleczce z pompką. Wykonana jest solidnie i jest trwała. Ma złote detale wraz z czarnymi co daje uczucie odrobiny luksusu, a luksus kojarzy mi się z wygodą i komfortem użytkowania przede wszystkim. Konsystencja i zapach. Przed użyciem trzeba go porządnie wstrząsnąć, bo podkład się rozwarstwia i przed pierwszym użyciem go nie wstrząsnęłam w efekcie wyleciała mi zabarwiona woda. Po wstrząśnięciu już było dobrze. Konsystencja jest lekka, zapach jest kosmetyczny. Podkład na skórze wygląda bardzo naturalnie, wtapia się w nią. Jedna warstwa nie jest w stanie zapewnić nam idealnego krycia, ale przy tym podkładzie możemy krycie budować co jest ogromnym plusem. Wygląda na skórze naturalnie jest jak druga skóra tylko z wyrównanym kolorytem. Nie podkreśla on suchych skórek i bardzo komfortowo nosi się go na skórze. Ponadto nie wysusza on skóry i ma satynowe wykończenie, czyli lekki blask – to co lubię najbardziej.
    Zalety:
    • + nawilża,
    • + nie zapycha,
    • + nie wysusza,
    • + nie wyświeca się,
    • + stapia się ze skórą,
    • + bardzo komfortowy w noszeniu,
    • + bez problemu można budować krycie.
    Kupił/a w:Otrzymałam w prezencie

21 osób uznało tą opinię za pomocną
    Nataluskaa0407
    13 czerwca 2023 o 15:14
    5 / 5
    całkiem przyzwoity podkład jak drogerie
    Podkład jest bardzo komfortowy w noszeniu . I zdecydownie zgadzam sie z zapewnieniem producenta , ze produkt ma sie wtapiac i dopasowac do naszej cery tak rzeczywiscie jest. Ma delikatnie rozswietlenienie ale mi to naprawde wcale nie przeszkadza a nawet wrecz przeciwnie, Podkład jak najbardziej mozna stopniowac krycie. Rozrpowadza sie dobrze nawilzona gabeczka jak i pedzlem przy kazej technice na buzi wyglada naturalanie bez efektu maski nawet przy 2 wartswach chociaz na codzien 1 wartswa mi naprawde wystrcza. Kolor jest fajny i idelanie sobie dobralam wiec jestem z niego zadolona,
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie

14 osób uznało tą opinię za pomocną
    nicia55
    16 marca 2024 o 8:40
    3 / 5
    Bardzo dobry podkład
    Podkład całkiem przyzwoity. Fajne krycie,trzyma się,z delikatnymi poprawkami,cały dzień. Ciut za gęsta konsystencja ale rozprowadza się nieźle. Niestety nie idzie wykorzystać kosmetyku do końca, pompka jest za krótka. Nie jest najgorszy ale miałam lepsze.
    Zalety:
    • Krycie
    Wady:
    • Dość gęsty

0 osób uznało tą opinię za pomocną
    agnieszka_nurkowska
    27 lutego 2024 o 10:12
    3 / 5
    5/10
    Podkład ładnie wtapia się w skórę jednak trochę ciemnieje przez co nie wygląda zbyt dobrze. Ma fajną lekką konsystencję, dobrze się go rozprowadza gąbeczką
    Zalety:
    • Lekka konsystencja
    Wady:
    • Produkt ciemnieje na skórze

1 osób uznało tą opinię za pomocną

Produkty podobne