Blend it!, Fairy Tale, Sponge (Gąbka do makijażu)

Blend it!, Fairy Tale, Sponge (Gąbka do makijażu)

Fairy Tale, to kolekcja gąbek do makijażu marki BLEND IT! Poznaj najnowszą odsłonę produktów, które pokochały klientki MINTI!
Violet Spell jest gąbką o kształcie łezki. Jej kolor gradientowo przechodzi z odcienia miętowego, do pięknej fuksji lub w drugiej wersji kolorystyka jest połączeniem ciepłych, brzoskwiniowych tonów i bajkowego fioletu.
Dzięki unikalnemu kształtowi BLEND IT Sponge pozwala na perfekcyjną i bardzo łatwą aplikację płynnych kosmetyków do makijażu. Miękka i elastyczna struktura gąbki sprawia, że codzienny make-up stanie się niezwykle przyjemnym rytuałem! Dodatkowo gąbka BLEND IT umożliwia optymalne wykorzystanie kosmetyków.
Koniec gąbeczki wyprofilowany w czubek pomoże w wygodny sposób nałożyć m.in. korektor pod oczy, płaskie części świetnie sprawdzą się do aplikowania podkładu, a obłe fragmenty pozwolą idealnie scalić kosmetyki ze skórą.

gąbki, aplikatory
do pudru, do twarzy, do korektora, do podkładu
pojedyncze

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

• Trwałość / wykonanie: 5
  • Design produktu: 5

W porządku

Nie mam doświadczenia w używaniu gąbek makijażowych, tę kupiłam z polecenia córki, która uważa ,że są to jedne z lepszych produktów do wykonywania makijażu.

Gąbki dostępne są w dwóch wariantach kolorystycznych w sklepie internetowym Minti Shop ,obecnie w promocyjnej cenie 19,90.

Na pierwszy rzut oka produkt zachwyca piękna gamą kolorów, od delikatnego brzoskwiniowego do unikatowego amarantu co w połączeniu z kształtem
w formie łezki zachęca do zakupów
i stosowania.

Ów kształt umożliwia wykonanie perfekcyjnego makijażu, płaska część służy mi do aplikacji podkładu, wydłużona perfekcyjnie dociera do trudno dostępnych miejsc, takie jak skrzydełka nosa i służy do aplikacji korektora pod oczy .
Wszystko to odbywa się zgodnie z moimi oczekiwaniami ,bez nadmiernego nabierania i niszczenia produktów do makijażu.

Aplikacja jest bardzo przyjemna, gąbka jest mięciutka i wygodna w obsłudze.
Plusem produktu jest również dobra trwałość , wytrzymałość i łatwość umycia.

• Trwałość / wykonanie: 2
  • Design produktu: 4

Lubię jej używać, ale jej trwałość jest kiepska

Gąbeczki od marki Blend it są moim najczęstszym wyborem, jeśli chodzi o aplikatory do malowania twarzy, który dotychczas używałam. Produkty tej firmy moim zdaniem bardzo ułatwiają malowanie się, chętnie ich używam, ponieważ mają cechy których ja poszukuję w tego rodzaju akcesoriach. Podczas moich standardowych zakupów w sklepie Minti Shop zauważyłam, że mają nowość w ofercie, którą jest kolekcja Fairy Tale, Sponge. Są tą gąbeczki o bardzo standardowym i klasycznym kształcie, czyli tzw. jajka. Aplikatory występują w dwóch wersjach kolorystycznych i każda z nich jest zachowana w estetyce ombre. Jedna z nich jest połączeniem odcienia miętowego z barwą fuksji, druga propozycja zachowana jest w barwach fioletu, który przechodzi w ciepłe brzoskwiniowe tony. Ja zdecydowałam się na zakup pierwszej wersji kolorystycznej, chociaż obie uważam że potrafią cieszyć oko. Wybrałam ciemniejszą propozcję, ponieważ pomyślałam, że być może łatwiej będzie ją doczyścić. Dodatkową zachętą do przetestowania nowości, która pojawiła się na rynku był fakt, że w tamtym okresie była na nie promocja i można było nabyć je z niższej cenie. Długo się nie zastanawiając dodałam produkt do mojego koszyka i dokończyłam zakupy. Moje wrażenia z użytkowania i testowania są bardzo pozytywne. Gąbeczka po zmoczeniu wodą urosła do rozmiaru, który pozwala szybko wykonać makijaż całej twarzy. Aplikator jest precyzyjny, ponieważ jego końcówka ma wyostrzone zakończenie, co ja bardzo cenię, ponieważ mogę dotrzeć nią nawet do najmniejszych zakamarków mojej twarzy. Produktu używam zarówno standardowo do nakładania podkładu, jak również do aplikacji korektora pod oczy oraz pudru na całą buzię. W każdej roli nowość marki Blend it! sprawdzała mi się bardzo dobrze, nie zauważyłam żadnych komplikacji w pracy. Akcesorium jest mięciutkie i szybko oraz w ładny sposób rozprowadza kosmetyki płynne i sypkie. Wykończenie produktu jest typowo gąbczaste, co jest najpopularniejszym rozwiązaniem. Nie zauważyłam wpływu używania tej propozycji na poziom krycia stosowanych kosmetyków, myślę że ten stosunek jest neutralny. Często podczas testowania zauważałam, że gąbki welurowe potęgują krycie, a te które był wykonane ze słabej jakości materiału je odbierały, w tym przypadku czegoś takiego nie ma. Aplikacja przebiega bezproblemowo, szybko, a efekt jaki otrzymujemy to piękna, ujednolicona skóra. Czyszczenie przebiega równie gładko, standardowymi preparatami gąbeczka wygląda prawie jak nowa. Nie bez powodu użyłam słowa prawie, ponieważ muszę teraz podkreślić pewien znaczący minus tego produktu. Gąbeczka ma bardzo słabą trwałość, byłam negatywnie zaskoczona, kiedy już po pierwszym makijażu i umyciu gąbeczki pojawiło się jej pierwsze pęknięcie. Po kolejnych dniach użytkowania efekt ten tylko się pogłębiał, aplikator bardzo szybko zaczął się niszczyć i kruszyć ze wszystkich stron. Po dwóch tygodniach blender nadaje się do wymiany, ponieważ jest już cały popękany i małe elementy materiału zaczynają przyklejać się do fluidu i zostają na twarzy razem z makijażem. Produkt jest niewydajny, należałoby poprawić jego trwałość. Z uwzględnieniem tej jedynej, choć istotnej wady uważam, że jego to propozycja godna polecenia. Cena jest korzystna, w internecie można również upolować na promocji i kupić za mniej pieniędzy. Gąbka nie zawiera lateksu. Szata graficzna jest utrzymana w bardzo ładnej estetyce i przyjemna dla odbiorcy. Taki design ładnie komponuje się w zaciszu domowej łazienki i zdobi toaletkę. Ja moją sztukę zamówiłam online i zawsze tak nabywam produkty tej marki, nie mam wiedzy gdzie można zakupić je stacjonarnie.