Seyo, Pomadka do ust nawilżająca `Masło Shea`

Seyo, Pomadka do ust nawilżająca `Masło Shea`

Odżywcza pomadka do ust Seyo wzbogacona została o substancje aktywne takie jak masło Shea, wosk pszczeli i olejek rycynowy, dzięki którym działa łagodząco i antybakteryjnie, a także regeneruje, natłuszcza i uelastycznia delikatną skórę ust. Pomadka stworzona na bazie unikalnej substancji natłuszczającej – octyldodenacolu, doskonale wygładza i zmiękcza skórę.

balsam do ust
ochronne, regenerujące
w sztyfcie

Tragedia

Lubię budżetowe pomadki Isany, dlatego sądziłam, że i marka własna Natury sobie poradzi w tej kwestii. Ale nie. Seyo nie umie w pomadki.
Ta pomadka to w sumie bardziej... świeczka do ust. Taki sam efekt dałoby smarowanie warg woskowym wkładem do zniczy. Tragedia.
Pomadkę kupiłam zimą i nie byłam w stanie jej używać - w ogóle się nie rozsmarowuje. Liczyłam, że latem, w wyższej temperaturze ten sztyft zmięknie. Nic z tego.
Kosztowała co prawda jedynie 4 zł, a ponieważ była akurat promka "druga pomadka za 1 gr"... to kupiłam dwie. Obie do wyrzucenia. Jestem frajerem.

DRAMAT

Nigdy nie miałam gorszej pomadki. W ogóle się nie rozprowadza i nie nawilża, bardzo szorstka. Nie wiem z czego ją zrobili ale jest tragiczna. Za plus w tym wypadku nawet nie można uznać niskiej ceny, co mi po tym skoro pomadka wyląduje w koszu.