Cosmiq, Serum konopne full spectrum

Cosmiq, Serum konopne full spectrum

Serum do twarzy o skondensowanym działaniu ma lekko żelową konsystencję. Jest bardzo wydajne - do aplikacji na całą twarz wystarczą zaledwie 2-3 krople.

To moc składników aktywnych, które ujędrniają, nawilżają i wygładzają skórę. Duża koncentracja składników aktywnych w połączeniu z odpowiednią konsystencją zapewnia skórze dłuższy kontakt ze składnikami aktywnymi.

W serum jako pionierzy zastosowaliśmy synergistyczne połączenie kannabigerolu (CBG) i kannabidiolu (CBD) – kannabinoidów o silnych właściwościach przeciwzapalnych i przeciwstarzeniowych.

Bazą olejową są najlepszej jakości oleje: z opuncji figowej, arganowy, z nasion malin oraz ze słodkich migdałów. W serum znajdziemy również antyoksydacyjny ekstrakt z zielonej herbaty, opóźniający procesy starzenia bioferment z bambusa, zwiększającą syntezę kolagenu lipoglicynę, nawilżający kwas hialuronowy, przyspieszający regenerację skóry bisabolol oraz witaminy A i E.

normalna, mieszana, alergiczna / atopowa, sucha, wrażliwa, odwodniona, naczynkowa, z przebarwieniami / defektami
z pipetą
lekkie
emulsja
Filtry
SPF <15
nawilżające, przeciwzapalne, regenerujące, łagodzące, ochronne
bez alkoholu, hipoalergiczna, bez silikonów, bez parabenów
serum

Mega polecam to serum. Rewelacyjnie się u mnie sprawdziło. Świetnie nawilża, ujędrnia, wygładza moją suchą skórę. Ma olejową formułę, która wbrew pozorom nie tłuści, szybko się wchłania bez uczucia lepkości na twarzy kropka Nie ma również uczucia ściągnięcia kropka nawilżenie czuć przez długi czas, mega polecam.

REWELACYJNE SERUM

To serum jest po prostu wspaniałe. Świetnie nawilża i odżywia, koi skórę. Przyznam, że dawno nie miałam tak dobrego kosmetyku. Jest lekkie na skórze, ale czuć taką warstwę pielęgnacyjną, ładnie się wchłania ale nie znika ze skóry. Bardzo polecam jest to naprawdę porządna dawka dobroci dla naszej twarzy. Jedynie żałuję, że to serum jest dosyć drogie i moim zdaniem mało wydajne. Nie lubię też tego opakowania z pipetą. Samo w sobie ładnie wygląda ale ta pipetka nabiera za mało produktu, albo wcale, muszę przechylać butelkę aby użyć serum.
Ogólnie świetny produkt.

The best

Niesamowite serum moja skóra jest dużo bardziej nawilżona stosuje je od jakiegoś miesiąca i śmiem twierdzić że sprawdza się rewelacyjnie. Dobrze ujędrnia i uelastycznia skórę. Zamówłam przez internet dostawa trwała 2 dni, ale widziałam też stacjonarnie. Aplikacja przez pipetkę. Bardzo modernistycznie zaprojektowane opakowanie osobiście bardzo podoba mi się kolorystyka. Mam zamiar przetestować też inne produkty od tej marki bo zrobiła na mnie mega wrażenie. :)

Mój numero uno

Rewelacyjne serum świetnie sprawdza się na skórze mojej twarzy. Mam go po raz 2. Nawilżyło ją i zregenerowało. W aplikacji pomaga dołączona pipeta. Stosuje wieczorem i rano buzia wygląda na znacznie zdrowszą. Ciekawie zaprojektowane opakowanie. Przysyłka doszła bardzo szybko produkt jest coraz bardziej dostępny czasami można ustrzelić go w promocji. Zapach bardzo delikatny. Z pewnością moge go polecać "wizażystką" <3

Poprawia jakość skóry

Uwielbiam to serum. Zdecydowanie poprawił jakość mojej skóry od momentu kiedy zaczęłam go stosować. Usuwa napięcie i świetnie odżywia moją twarz. Nie zostawia tłustej warstwy ma fajną lekką konsystencję, szybko sie wchłania i jest superoszczędny przynajmniej mi starcza na długo. Mam wrażenie, że serum pomaga też na zaskórniki. Na pewno kupię ponownie. Polecam!

Serum na 5+

Działa świetnie i co najważniejsze nie uczula. Fajnie działa nawilżająco, łagodzi i koi podrażnioną skórę. mam wrażenie, że moja skóra jest gładka i sprężysta. Stosuję w wieczornej pielęgnacji i faktycznie 3 krople wystarczą na ałą twarz i szyję.

Bezkonkurencyjny

To serum jest jedyne w swoim rodzaju. Świetnie odżywia, wygładza i upiększa cerę. Ładnie układa się na skórze i współgra z kremem i z podkładem. Nie miałam lepszego niż ten. Polecam każdej kobiecie, która chce dbać o swoją cerę.

Mój pierwszy, ale nie ostatni :)

Świetnie nawilża i odżywia skórę. Bardzo dobrze się rozprowadza i jest wydajne. Stosowałam je na noc pod krem, rano skóra twarzy zawsze była bardzo dobrze nawilżona i napięta. Aplikacja przez pipete. Świetny kosmetyk w przystępnej cenie – sprawdził się u mnie o wiele lepiej niż podobne tzw. wysokopółkowe. Zamówię na pewno po raz kolejny.

Serum Cosmiq

Stosuje juz od kilku tygodni i postanowilam że podziele sie moimi odczuciami. Otóż serum sprawdza sie na mojej twarzy. Mam cere z tendencja do przesuszania się i produkt daje sobie z tym rade po kilku tyg. widac efekty. Skóra jest duzo bardziej odżywiona, uelastyczniona i nawilżona. Aplikator jako pipetka jest bardzo praktyczny. Kosmetyk jest wydajny wystarczy na prawde nie wielka ilosc zeby go dobrze rozprowadzic. Zapach jest delikatny malo wyczuwalny. Opakowanie i pojemnik ładnie zaprojektowny biały i złoty kolor sa ze soba w gustowny sposob polaczone. Kolejny duzy plus za sklad wysokiej bazy oleje, kwas hialuronowy i ekstrakt z zielonej herbaty ewidentnie robia tu robotę. Zdecydowanie kupie jeszcze raz i polecam jezeli szukacie czegos na prawde dobrego. Ja jestem bardzo zadowolona.

Serum którego potrzebowałam.

Długo szukałam serum które sprosta moim oczekiwaniom. Na szczescie udalo mi sie znalesc serum od cosmiq. Bardzo dobrze nawilza moja sucha skore zmniejszyło tez moje zaczerwienienia i przebarwienia. Skóra jest teraz dobrze odzywiona. Serum wzmacnia tez działanie kremu ktory stosuje tuz po nim. Miałam wiele serum ale to spełnia wszystkie moje oczekiwania. Jest bardzo wydajne wystarczy doslownie kilka kropelek. Ja stosuje rano i wieczorem bo moja skora jest raczej wymagajaca a nadal mam go jeszcze sporo. Polecam gorąco!

Jestem zachwycona tym serum.

Jestem zachwycona. wspaniale serum,swietnie nawilza. uzywam od miesiaca, moja cera stala sie gladsza, jakby bardziej gesta. wydaje sie zregenerowana, mlodsza. inne, czasem bardzo drogie zagraniczne produkty tego typu, powodowaly u mnie podraznienia i nie dawaly obiecanych na etykietce efektow. to serum jest delikatne i nie podraznia.

Świetne serum!

Serum bardzo dobrze działa na moją suchą cerę. Stosuje je od ponad niemal 2 tygodni i juz widzę znaczna poprawę kondycji skóry na mojej twarzy. Dobrze nawilża i szybko się wchłania. Nakładanie pipeta jest przyjemne i łatwe. Opakowanie produktu jest bardzo ładne. Sam kosmetyk jest dość wydajny pomimo codziennego użytku nadal mam go sporo. Polecam przetestować jest tego wart.