Blend it!, Sponge Velvet Sunny (Gąbka do makijażu)

Blend it!, Sponge Velvet Sunny (Gąbka do makijażu)

Blend it! Velvet Sponge to welurowa gąbka do makijażu wykonana z włókien mikrofibry. Gąbka zapewnia efekt aksamitnego wykończenia.
Dzięki unikalnemu kształtowi pozwala na perfekcyjną i łatwą aplikację podkładu.
Punktowo zakończona część służy do nakładania korektora, płaska do pokrywania okolic oczu i nosa. Ścięty kształt sprawia, że gąbka idealnie nadaje się również do technik baking'u.
Wet, squeeze and blend it!
Przed użyciem należy namoczyć gąbkę i odcisnąć nadmiar wody. Po chwili Blend it! zwiększy swoją objętość nabierając odpowiedniego do
użycia kształtu.
Sposób czyszczenia: użyć delikatnego mydła z dużą ilością wody. Nie używać mydeł w płynie.
Gąbka nie zawiera lateksu.

gąbki, aplikatory
do pudru, do twarzy, do korektora, do podkładu
pojedyncze

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

• Trwałość / wykonanie: 2
  • Design produktu: 5

Lubię tego typu gąbeczki

Marka Blend It jest mi dobrze znana , ponieważ znam ich asortyment i wiele pozycji już osobiście przetestowałam. Zdecydowałam się na zakup tej propozycji, ponieważ opis wydawał się zachęcający dla mnie. Gąbeczka welurowa wykonana jest z włókien mikrofibry, co trafia w moje preferencje. Aplikatora dobrze mi się używa, przy jego pomocy mogę w sposób szybki i równomierny rozprowadzić pokład po mojej twarzy. Produkt jest miękki, delikatny, zapewnia efekt aksamitnego wykończenia. Podstawa aplikatora to płaski dół, natomiast ogólny wygląd przypomina kształtem klasyczne jajeczko. Czubek jest ostro zakończony, co pozwala na precyzyjne rozblendowanie korektora pod oczami. Ścięta część natomiast dobrze sprawdzi się aplikacji pudru. Dzięki tak skonstruowanej bryle gąbeczki jest ona wielozadaniowa. Po zmoczeniu wodą i wyciśnięciu jej nadmiaru propozycja od Blend It przyjmuje optymalny rozmiar do wykonania makijażu. Trwałość oceniam negatywnie, ponieważ już po paru aplikacjach zauważyłam pęknięcia na materiale, w rezultacie czego aplikator w szybkim czasie rozerwał się i nie nadawał do użytku. W związku z tym nie mogę określić tego akcesorium jako wydajnego. Zauważyłam także problem z dokładnym umyciem produktu, ponieważ tego typu wykończenie mocno wżera produkty kolorowe i ciężko ją w pełni wyczyścić. Gąbeczka ułatwia proces malowania się, nie zawiera lateksu, ale trzeba mieć na uwadze, że często należy wymieniać sztukę na nową. Wizualne aspekty są bardzo pozytywne, żółty pastelowy design podbił moje serce. Asortyment marki Blend It ja zawsze kupuję online, uważam że ich cena jest korzystna, ponieważ oferują produkty dobrej jakości.