Zelmer, Lokówka Linea Bianca 33Z032

Zelmer, Lokówka Linea Bianca 33Z032

Kategoria
Marka

Nowoczesna lokówka wyposażona w błyskawicznie nagrzewającą się powłokę ceramiczno-turmalinową, przeznaczona jest dla kobiet które równie wysoko cenią swój doskonały wygląd jak i czas poświęcony na jego uzyskanie. Dla zapewnienia komfortu użytkowania lokówka posiada 5-cio stopniową regulację temperatury oraz obrotowe mocowanie przewodu.

lokówki

Design produktu:

• Trwałość / wykonanie: 5
  • Design produktu: 5
  • Łatwość obsługi: 5

Kupiłam tę lokówkę już kilka lat temu i co prawda używam jej okazjonalnie, ale nadal działa bez zarzutu. Jest do niej dołączony pokrowiec - mała rzecz, a cieszy, bo ułatwia przechowywanie czy zabranie lokówki na wyjazd.

Wygodny jest panoramiczny kabel (obraca się), kabel jest też wyjątkowo długi, co jest naprawdę wygodne. Do dyspozycji mamy oczywiście różne opcje temperaturowe, w zależności czy wybierzemy temperaturę wysoką, czy niską, czas nagrzewania trochę się zmienia, a o gotowości do pracy informuje zielona lampka. Niestety lokówka nie nagrzewa się super szybko, chwilę trzeba poczekać (w porównaniu z prostownicą Babybliss, którą mam, czas nagrzewania jest pewnie 2 razy dłuższy).

Powłoka ceramiczna jest dobrej jakości, nie przywierają do niej produkty do stylizacji włosów. Plastikowa końcówka nie nagrzewa się, co ułatwia kręcenie włosów.

Nie miałam wielkich oczekiwań kupując ten produkt ze względu na cenę, ale to naprawdę fajna lokówka :)

Plusy:
+solidne i ładne wykonanie
+wygodny pokrowiec
+długi teleskopowy kabel
+dobrej jakości powłoka ceramiczna
+nienagrzewająca się plastikowa końcówka
+spora gama temperatur do wyboru
+lampka sygnalizująca gotowość do pracy
+cena

Minusy:
-dość wolno się nagrzewa i dość długo stygnie
-jak każda lokówka niszczy włosy - trzeba uważać

Fajny gadżet

Lokówkę kupilam na stronie Media Expert z dostawa do sklepu, wiec dostawa byla darmowa. Zapłaciłam ok. 50 zł. Lokówka bardzo mi sie spodobala, jednak nie jest idealna jak dla mnie.

PLUSY:
+ powloka cermaiczna
+ dlugi kabel
+ regulacja temperatury,
+ klips do przypinania włosów,
+ pokrowiec
+ podstawka
+sybkośc nagrzewania
+ latwosc obslugi
+ trwalosc fal
+ cena
+ solidnośc wykonania

- lokowka delikanie faluje, nie nazwalabym tego lokami ;) Ze wzgledu na grubosc lokowki taki efekt bylby ciezki do osiagniecia

Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka