Bella, Bio Based Ultra Normal Pads 100% Bamboo (Podpaski higieniczne)

Bella, Bio Based Ultra Normal Pads 100% Bamboo (Podpaski higieniczne)

Kategoria
Marka

Ekologiczne podpaski ultracienkie, pokryte delikatną dla skóry włókniną bambusową.

Bardzo dobrze chłoną wilgoć i chronią bieliznę przed zabrudzeniem.

Osłonki boczne o dużej powierzchni zapewniają doskonałe mocowanie do bielizny.

Dzięki perforacji we włókninie wierzchniej ciecz szybko przenika do wkładu chłonnego.

Specjalna budowa wkładu chłonnego usprawnia równomierne rozprowadzanie cieczy ukierunkowując ją wzdłuż wyrobu.

podpaski, wkładki, tampony
ochronne
pakiet
normalna

Bardzo delikatne

Podpaski dobrze wchłaniają wilgoć, są delikatne, nie podrażniaja skóry.
Dobrze trzymają się bielizny. Prowadzę dość aktywny tryb życia, a podczas używania nie miałam żadnej "niespodzianki". Mam wrażliwą skórę, a podpaski mnie nie podrażniły, ani nie uczuliły.
Duży plus za opakowanie EKO

Bardzo dobry produkt !

Bardzo dobry produkt. Podpaski są delikatne, cienkie i zarazem bardzo chłonne. Nie powodują podrażnień, zaczerwienień i odparzeń. Dobrze trzymają się bielizny i do tego wykonane są z naturalnych i odnawialnych materiałów. Ja zrezygnowałabym tylko z plastikowej kopertki ;).
Zdecydowanie polecam !

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Ekologiczne, delikatne podpaski na dzień

Podpaski wyjątkowo delikatne, pokryte bambusową włókniną, komfortowe w noszeniu, a przede wszystkim nie podrażniają i są chłonne. Warto też podkreślić, że są cienkie i nie odznaczają się pod ubraniem. Ponieważ staram się dbać o środowisko mile mnie zaskoczył fakt, iż są wykonane z materiałów odnawialnych.

Bardzo dobre produkty

Podpaski higieniczne Bella sprawdziły mi się bardzo dobrze. Są chłonne, nie podrażniają i zapewniają wygodę podczas noszenia. Są również pokryte delikatna włókniną bambusową.

Podpaski Bella Bio bardzo dobrym produktem

Podpaski bardzo dobrej jakości,delikatne,chlonne i przyjazne dla srodowiska,serdecznie poleca. Wkladki u mnie nie sprawdzily sie poniewaz rozwarstwialy się ale mimo tego rowniez delikatne i chlonne.

Podpaski higieniczne Bella BiO Based Ultra Normal

Podpaski higieniczne Bella BiO Based Ultra Normal są rewelacyjne i bardzo dobre dla skóry wrażliwej , doskonale zabezpieczają w nocy przed zabrudzeniem bielizny. Idealnie dopasowują się do bielizny i są bardzo delikatne.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Komfortowe, nie podrażniają wrażliwców

Produkt miałam okazje testować dzięki uprzejmości Klubu Recenzentki portalu Wizaż.pl za co jestem bardzo wdzięczna.

Dbając o swoje zdrowie jestem bardzo zadowolona, że mogłam zapoznać się z nowymi produktami bella BIO based, które są bezpieczne i pozbawione subtancji chemicznych - nie zawierają surowców bielonych z użyciem chloru cząsteczkowego. Bez dodatku substancji zapachowych.
Nie uczuliły nie, nie wywołały podrażnienia. Klej dobrze przylega do powierzchni. Podpaski są chłonne, krew menstruacyjna wsiąka do środka. Czułam się w nich wygodnie i bezpiecznie. Zwróciłam również uwage na to, że górna warstwa włókien podpaski troche jakby się roluje? ale to może ze względu na włókna bambusa, w każdym razie lepiej dla planety, nie jest to jakiś wielki problem.

Doceniam za świetne ekologiczne opakowanie, przyjemną szate graficzną i opisy w języku angielskim. Produkt odpowiedni dla wegan.

Prawie ideał

Cieniusieńke, miękkie, układające się, chłonące na maxa dla mnie, acz zaznaczam, że mam słabe krwawienia. Mnie podpaska wystarczyła na cały dzień, porównywane do innych produktów. Jedyne zastrzeżenie, miało być ekologicznie, po co plastikowa koperta? Podpaska ma na spodzie folię, zawinięta nie wymaga pakowania w folię przed wyrzuceniem do kosza.

Idealne dla skóry wrażliwej

Mam bardzo wrażliwą i skłonną do podrażnień skórę. Z pełnym przekonaniem mogę polecić podpaski Bella. Nie podrażniają, nie uczulają. Są bardzo komfortowe w noszeniu. Są bardzo chłonne i mimo dłuższego użytkowania nie czuć nieprzyjemnego zapachu. Nie przeciekają i nie odklejają się od bielizny.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

coś więcej, nie tylko dla nas

Nosi się bardzo dobrze, są miękkie i delikatne w dotyku. Idealnie się dopasowują i trzymają bielizny. Moje miesiączki nie są zbyt intensywne, ale nie zdarzyła mi się z nimi żadna awaria :) Bardzo dobrze chłoną. Testowane podczas upałów, żadnych podrażnień. Duży plus.

delikatne dla skory podpaski

Podpaski Normal Bio based Bella sprawdzily sie u mnie w dni z mniejszym krwawieniem, dobrze trzymaja sie bielizny, nie odczepiaja. Sa dosc cienkie i tym sposobem niewidoczne spod ubrania. Powloka naturalna przemawia do mnie, gdyz jest to lepsze rozwiazanie niz szcztucznie wybielane podpaski, ktore moga zaburzac gospodarke hormonalna kobiet. Na plus opakowanie z papieru.

Miękkie i delikatne

Podpaski Bella Bio mimo zalet ekologicznych nie spełnily moich oczekiwań. Chłonność pozostają wiele do życzenia . Klej nie trzymał podpaski w jednym miejscu, podpaska się rozwarstwiała.