AA, Intymna for Girls, Delikatna emulsja do higieny intymnej `Pure Pastelle`

Pachnidelko
Średnia ocena: 4.94/5

Średnia ocena: 4.64/5

zobacz więcej ofertzwiń

AA Intymna for Girls to delikatna emulsja do codziennej higieny intymnej dzięki minimalistycznej formule wspiera naturalną mikroflorę. łagodnie myje zapewniając komfort i długotrwałe uczucie świeżości.

Co wyróżnia nasz produkt?
• Badania kliniczne – testy dermatologiczne z udziałem osób z alergicznymi chorobami skóry
• Formuła z kwasem mlekowym dba o utrzymanie odpowiedniego ph miejsc intymnych
• Łagodne substancje myjące - zawiera wyłącznie bezpieczne dla skóry okolic intymnych środki myjące
• Ochrona mikroflory dzięki zawartości probiotyków i prebiotyków
• Brak substancji zapachowych i barwników
• ph fizjologiczne

normalna, wrażliwa, sucha
płyny
odświeżające, łagodzące, ochronne, równowaga flory bakteryjnej
z pompką

Bez zarzutu

Bardzo dawno nie używałam produktów do higieny intymnej tej marki. A że był akurat w promocji i spodobał mi się skład, to bez namysłu wrzuciłam go do koszyka.

Podoba mi się opakowanie. Chociaż nie jest przezroczyste i nie widać zużycia, to rekompensuje mi tę niedogodność piękny, pastelowo różowy kolor. Design dziewczęcy, do tego typu produktu bardzo mi pasuje. Opakowanie zawiera 300 ml. Jest poręczne i stabilne. Pompka z ułatwiającym życie systemem on/off. Świetnie dozuje, nie zacina się ani nie zapycha. Minusów w tej sekcji nie odnotowałam.

Konsystencja żelowa, nie jest płynna, dobrze trzyma się dłoni i bezproblemowo nakłada na skórę. Pieni się w całkiem niezłym stopniu, jak na skład bez agresywnych środków myjących. W ogóle skład jest super, z kwasem mlekowym, gliceryną, prebiotykami i probiotykami. Nie zawiera barwników. Ma ładny, perłowy kolor. Praktycznie nie ma zapachu, dla mnie w tego typu produktach jest to zaletą. Małym minusem jest jego wydajność. Jakoś tak mi się wydaje, że dość szybko się skończył.

Jeśli chodzi o oczyszczanie, to świetnie sobie z tym radzi. Myje w sposób dokładny i szybki, ale bez podrażnień. Nie wysusza. Bardzo dobrze odświeża. Nadaje się również do stosowania podczas miesiączki. Chroni przed infekcjami intymnymi. Ogółem- jest to bardzo przyjemna, skuteczna i jednocześnie delikatna emulsja.

Najlepszy!

Jako osoba dbająca o swoje zdrowie i komfort, zawsze przykładam dużą wagę do wyboru produktów do higieny intymnej. Dlatego też, gdy dowiedziałam się o emulsji AA Intymna for Girls "Pure Pastelle", zdecydowałam się ją przetestować, a teraz chciałabym się z Wami podzielić moją opinią.
Już na pierwszy rzut oka produkt przyciągnął moją uwagę minimalistycznym designem opakowania. Ale oczywiście to, co się liczy, to efekty działania samej emulsji. I muszę przyznać, że nie zawiodłam się.
Konsystencja emulsji jest lekka i delikatna, co sprawia, że jest łatwa w aplikacji i dobrze się rozprowadza. Podczas stosowania czuć delikatne oczyszczenie, które nie drażni ani nie wysusza skóry. To dla mnie bardzo ważne, ponieważ szukam produktu, który zapewni mi uczucie czystości, ale jednocześnie nie naruszy naturalnej równowagi pH.
Co mnie także bardzo pozytywnie zaskoczyło, to fakt, że emulsja zawiera kwas mlekowy, który pomaga utrzymać odpowiednie pH w okolicach intymnych. Dodatkowo obecność probiotyków i prebiotyków wspiera zdrową mikroflorę, co jest kluczowe dla zachowania komfortu i zapobiegania infekcjom.
Ważną cechą dla mnie jest także brak substancji zapachowych i barwników, co sprawia, że emulsja jest łagodna dla skóry i nie podrażnia.

Po kilku tygodniach regularnego stosowania mogę z całą pewnością stwierdzić, że AA Intymna for Girls "Pure Pastelle" spełnia moje oczekiwania pod każdym względem. Daje mi uczucie świeżości i czystości, a jednocześnie jest delikatna i łagodna dla skóry. Jestem zadowolona z tego produktu i z pewnością będę go dalej używać. Dlatego też polecam go każdej osobie poszukującej skutecznego i delikatnego produktu do codziennej higieny intymnej.

Produkt godny polecenia!

Jak dla mnie jeden z lepszych żeli do higieny intymnej, jaki wypuściła linia kosmetyków AA. Super skład, piękne opakowanie, pojemność, wydajność i cena mówią same za siebie. Polecam każdej kobiecie!

polubiłam go

Produkt teoretycznie przeznaczony dla dziewcząt, ale spokojnie może używać go każda dorosła kobieta :)
Bardzo lubię w nim to, że jest delikatny, ale przy tym dobrze oczyszcza i pozostawia uczucie świeżości. Spełnia swoją rolę doskonale.
Wygodne opakowanie z pompką, zazwyczaj właśnie takie wybieram. Produkt wydajny, starcza naprawdę na długo.
Nie podrażnił mnie, nie wywołał alergii. Produkt godny polecenia.

Używałam w czasie ciąży

Witam. Używałam emulsji podczas ciąży i przyznam , że jest naprawdę delikatny , nie szczypie i bardzo ładnie pachnie. Polecam i kupię go do użytku codziennego ;)

Bardzo delikatna emulsja, idealna dla skóry wrażliwej

Bardzo lubię produkty AA. Idealnie nadają się do wrażliwej skóry. A jeśli wybieram produkty do higieny intymnej to dla mnie jest istotne, by produkt nie podrażniał tych miejsc.

Ostatnio na półce zauważyłam ten produkt, przyciągnął mą uwagę uroczym opakowaniem.
Produkt zamknięty jest w pięknym, różowym opakowaniu. Dodatkowo ma pompkę, co ułatwia korzystanie. Jego pojemność to 300 ml.

Konsystencja niczym Żel. Świetnie się pieni w kontakcie z wodą. Nie wyczuwam w nim specjalnego zapachu, wręcz jest raczej bezzapachowy.
Emulsja jest stworzona z delikatnych składników, specjalnych dla skóry wrażliwej. Jest hipoalergiczne, więc nie podrażnia.

Nie będę się rozpisywać, bo kosmetyk spełnia swoje funkcje. Dokładnie oczyszcza i odświeża strefę intymną. Działa łagodnie, delikatnie pozostawia skórę nawilżoną.
Sprawdza się do depilacji, jak i po niej. Nadaje komfort, nie powoduje szczypania.

Kosmetyk przydatny, wydajny i pielęgnujący. Świetnie się sprawdza na co dzień.

Delikatna i skuteczna

Delikatna emulsja do higieny intymnej zamknięta jest w uroczej różowej butelce o pojemności 300ml. Posiada pompkę, która dozuje odpowiednią ilość produktu. Taka forma aplikacji przypadła mi bardzo do gustu, ponieważ zdecydowanie ułatwia korzystanie z produktu.

Emulsja jest bezzapachowa, jej konsystencja przypomina żel.
Jest to bardzo dobry produkt, spełnia swoje funkcje, czyli dobrze oczyszcza, nie podrażniając stref intymnych. Zapewnia komfort i długie uczucie świeżości. Jest delikatna dla skóry.
Stosując emulsję nie doznałam żadnych podrażnień.
Dla mnie produkt jest godny uwagi.
Jest wydajna, cena i opakowanie zachęcają do zakupu.

Dobry żel do higieny intymnej

Żel do higieny intymnej od AA sprawdził mi się bardzo dobrze. Produkt nie podrażnił i nie uczuił. Ponadto Żel ma odpowiednią konsystencję, dobrze się pieni i dobrze oczyszcza oraz utrzymuje odpowiednie pH okolic intymnych. Ponadto produkt jest dość wydajny i wystarcza na długo. Żel zamknięty jest w plastikowym opakowaniu z pompką, która działała bez problemów do końca opakowania.

Bardzo fajny

Przyznaję szczerze, że produkt kupiłam w ciemno, sugerując się uroczym różowym kolorem opakowania i nie czytając opisu. Dopiero w domu przeczytałam , że jest to produkt przeznaczony dla dziewczynek. Ja wprawdzie dziewczynką nie jestem od wielu, wielu lat, niemniej z emulsji jestem bardzo zadowolona.

Kosmetyk świetnie myje okolice intymne, nie podrażnia ich. Sprawdza się także podczas depilacji, gdyż delikatnie zmiękcza włoski. Jest też bardzo wydajny- ja używałam go przez dwa i pół miesiąca.
Produkt posiada perłowy kolor.

Pieni się bardzo delikatnie, co mi bardzo odpowiada. Nie jest to kosmetyk zupełnie bezwonny, niemniej zapach jest bardzo delikatny, niemal niewyczuwalny.
Często można go kupić w promocji.
Polecam.

Dla mnie bomba

Jest to płyn do higieny intymnej z którego jestem w pełni zadowolona.
Posiadam bardzo wrażliwą, podatną na uczulenia i infekcje okolice intymną, wiele żeli do higieny intymnej mnie podrażnia i powoduje suchość.
Produkt od AA jest skierowany dla dziewczynek, co prawda ja już dawno przestałam dziewczynką być ale nie przeszkodziło mi to aby po niego sięgnąć.
Żel jest bardzo łagodny dla tych miejsc a przede wszystkim dobrze myję i pielęgnuje skórę, daje uczucie świeżości na długi czas, utrzymuje odpowiednie pH skóry i nie przesusza.
Łatwo sie rozprowadza i szybko spłukuje . Opakowanie dziewczęce w kolorze różowym , higieniczne z pompką. Stosuje go tez do depilacji.
Zapachu brakuje, mi to nie przeszkadza, wręcz przeciwnie.
Kupie ponownie bo sprawdza się rewelacyjnie.

Delikatny i dla mamy i dla córki

Żel kupiłam przeważnie dla mojej 8 letniej córki.
Jest bardzo delikatna w tych miejscach i dużo produktów ja szczypie.

Żel jest w ładnym różowym opakowaniu, bardzo dziewczęcym jak i kobiecym.
Ma pompkę dzięki czemu łatwo się go nabiera.
Żel ma delikatną konsystencję łatwo rozprowadza się nie skórze.
Ma perłowy kolor.
Zapach bardzo delikatny.

Przede wszystkim nie podrażnia miejsc intymnych ani moich ani córki.
Dobrze myje i utrzymuje odpowiednie pH skóry.

Wystarczy jedna pompka produktu żeby się umyć dzięki czemu jest to produkt bardzo wydajny.

Emulsja do higieny intymnej z AA robi dokładnie to, co powinna robić - skutecznie oczyszcza okolice intymne i nie podrażnia ani nie wysusza skóry. Dobrze się rozprowadza i bez problemu spłukuje. Jet bardzo wydajna i ma wygodne, higieniczne opakowanie z pompką. Polecam!