Nivea, Q10, Ujędrnienie, Przeciwzmarszczkowy Nawilżający Krem na Dzień SPF15

Nivea, Q10, Ujędrnienie, Przeciwzmarszczkowy Nawilżający Krem na Dzień SPF15

NIVEA Q10, Ujędrnienie, Przeciwzmarszczkowy Nawilżający Krem na Dzień SPF15 zapewnia skuteczne i długotrwałe działanie przeciw zmarszczkom. Formuła zawiera najczystszy, w 100% identyczny jak w skórze Koenzym Q10 i Kreatynę, gwarantując podwójne działanie przeciwzmarszczkowe przez 24h:
1) chroni komórki skóry przed negatywnym wpływem wolnych rodników*.
2) Dodaje skórze energii pomagając jej w procesie regeneracji*.
Dzięki Kreatynie wzmacnia włókna ujędrniające skórę. Innowacyjna formuła Przeciwzmarszczkowego kremu na dzień widocznie redukuje 3 typy zmarszczek: na czole o 19%**, kurze łapki o 17%**, na policzkach i wokół ust o 25%**.

Udowodnione rezultaty:
24 godziny: gładsza, bardziej odżywiona i zdrowo wyglądająca skóra
1 tydzień: widocznie jędrniejsza skóra o 21% i zredukowane zmarszczki **
4 tygodnie: dalsza redukcja zmarszczek i poprawa jędrności skóry***

*badanie in-vitro
**1 tyg. badanie z udziałem 47 kobiet, 2020

dojrzała, sucha, normalna, tłusta, mieszana
przeciwzmarszczkowe, nawilżające, ujędrniające, regenerujące, ochronne
w słoiczku
Filtry
SPF <15
na dzień

Sprawdza się w codziennej pielęgnacji

Krem Nivea Q10 Ujędrnienie to dobry wybór dla osób poszukujących skutecznego produktu pielęgnacyjnego. Po nałożeniu kremu skóra od razu staje się nawilżona i miękka w dotyku, co daje przyjemne uczucie komfortu.

Jedną z największych zalet tego produktu jest jego lekka formuła, która błyskawicznie się wchłania. Dzięki temu nie pozostawia tłustej warstwy na skórze, co jest szczególnie ważne, zwłaszcza w przypadku osób o skórze skłonnej do przetłuszczania się. Co więcej, krem nie zapycha porów, co może być problemem dla wielu osób o skłonnościach do trądziku czy zaskórników. Dodatkowo krem posiada przyjemny delikatny zapach.

Dodatkowym atutem jest fakt, że produkt oferuje ochronę przeciwsłoneczną SPF 15, co sprawia, że jest idealnym rozwiązaniem na codzienną ochronę przed szkodliwymi promieniami UV. Dzięki temu nie tylko pielęgnuje skórę, ale również chroni ją przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych, co jest niezwykle istotne dla zachowania jej młodego wyglądu na dłużej.

Podsumowując, krem Nivea Q10 Ujędrnienie zasługuje na uwagę. Jego przyjemny zapach, skuteczność nawilżenia i ujędrnienia, lekka formuła, brak efektu zapychania oraz dodatkowa ochrona przed promieniowaniem UV sprawiają, że jest to produkt, który warto mieć w swojej codziennej rutynie pielęgnacyjnej.

Pokochałam,idealny do cery dojrzałej

Kupiłam ten krem zachęcona promocją w dorogerii Rossman.
Mam cerę dojrzałą ale dobrze utrzymaną,tzn w większości jest całkiem normalna,lekko przetłuszcza się w strefie T.Ale zaczęły się też pojawiać pierwsze zmarszczki(skończyłam 50lat),i chciałam z nimi powalczyć.
Używam tego kremu ok 2 m-ce.Na początku wydawał mi się zbyt gęsty i zbyt bogaty do mojej skóry.Ale po pierwszej aplikacji byłam zaskoczona ,że mimo tej kosystencji bardzo ładnie i dość szybko się wchłonął.Jest nieco "tępy"gdyż zawiera spf,ale nie szczypie nawet kiedy nałoży się go pod oczy.
Przy dłuższym stosowaniu po ok miesiącu, zauważyłam widoczne zmniejszenie zmarszczek i załamań ,także na dekolcie bo tam też go używam.Skóra stała się bardziej miękka ale też sprężysta.No i jest naprawdę widocznie nawilżona.
Krem nadaje się pod makijaż tylko trzeba mu dać chwilę aby się dobrze wchłonął.Ale za to podkład zaaplikowany na cerę też wygląda lepiej,gładziej .
Po 2 miesiącach stosowania jestem zachwycona efektami i zamierzam dokupić też krem na noc,by wzmocnić działanie i kompleksowo zadbać o jeszcze lepsze efekty.
W trakcie używania nie wystąpiły u mnie żadne podrażnienia czy reakcje alergiczne,a bywał że po innych kremach tak się działo.
Jest to jeden z lepszych kremów które stosowałam i na stałe zagości w mojej pielęgnacji.

Już wiem kto mnie tak uczulił :(

I szkoda. Muszę mieć wyjątkowego pecha, bo widzę jakie dobre opinie ma ten krem.
Więc tak: fajna konsystencja, nie za lepka, nie za mocno się wyświecająca. I fajnie. Buzia niby zaopiekowana, jednak po kilku dniach używania twarz zaczęła mnie piec i czerwienić się w kontakcie z praktycznie każdym nałożonym kosmetykiem (a akurat używam teraz tylko takich dobrze sprawdzonych). Coś tu było nie tak. Przy weekendowym makijażu, że mam taką drobnoziarnistą pokrzywkę na całych policzkach i żuchwie. Coś tu jest nie tak - eliminuję ten krem i wszystko zaczyna się cofać... Niestety nie dla mnie. Nie dla alergika. Co ciekawe - właśnie teraz przeczytałam w internecie, że nivea niestety czasem uczula co wrażliwych. Ode mnie niestety 1 gwiazda przez indywidualne doświadczenie. Nie ostrzegam wszystkich, bo czuję, że gdyby nie reakcja mojego przeczulonego organizmu, bardzo polubiłabym się z tym lekkim, delikatnie pachnącym kremem.

Idealna miękkość

Stosowałam krem codziennie przez miesiąc i naprawdę zauważyłam poprawę stanu skóry. Niedoskonałości i mikro-zmarszczki się zredukowały, a krem daje fajne uczucie nawilżenia i miękkości tuż po nałożeniu.

Po aplikacji utrzymuje się delikatny film. Ładny niedrażniący zapach. Wydaję mi się, że zmarszczki są mniej widoczne.
Krem daje też dobrze nawilżenie i ujędrnienie, drogi nie jest :) Tak więc mogę go zarekomendować.

Polecam !

Krem do twarzy NIVEA Q10 UJĘDRNIENIE spełnił moje oczekiwanie :) od dziecka w moim domu są używane kremy NIVEA. standardowy krem jest dosyć cięzki. ten natomiast jest lekki i przyjemny dobrze się go stosuje, łatwy do rozsmarowania i wklepania :) Lekka formuła szybko się wchłania i widać że skóra jest nawilżona i jędrna! i Dodatkowo przy tym kremie mamy ochronę słoneczną SPF15! co jest ważne by filtry stosować na codzień

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Polecam dla osób dbających o skórę

Świetny zestaw kremów dla młodej skóry, który zapewni ujedrneienie, nawilżenie, a także redukuje zmarszczki, które zdążyły już powstać.swietna, lekka konsystencja, dzięki czemu dobrze się wchlania

Niezły, ale nie bez wad

Krem ma treściwą, raczej gęstą konsystencję. Zapach - czuć tu dość mocno typowy aromat kremów Nivea z czymś jeszcze, co ciężko mi zidentyfikować, ale co sprawia, że aromat jest ciepły i przyjemny.
Wydajność na dobrym poziomie - po ok. miesiącu codziennego stosowania zostało mi jeszcze pół słoiczka.

Krem Nivea rozprowadza się dość dobrze, nie trzeba za mocno wsmarowywać go w skórę. Zostawia na twarzy lekko tłustowatą ale nie klejącą się warstewkę. Wchłania się raczej średnio szybko. Jeśli nakładamy makijaż, należy odczekać kilka minut i pozwolić kremowi wniknąć spokojnie w skórę.

Krem powoduje, że skóra jest miękka, bardziej gładka, nawilżona i dożywiona. Regularne stosowanie sprawia, że pozbyłam się suchych skórek na nosie. Przestałam odczuwać również lekkie przesuszenie w okolicy policzków. Po niemal miesiącu używania mogę z pełną odpowiedzialnością stwierdzić, że zauważyłam lekkie ujędrnienie skóry oraz nieznacznie spłycenie drobnych zmarszczek mimicznych. Z moją bruzdą na czole jednak krem sobie nie poradził. Na początku używania kosmetyk ten zrobił mi też małe kuku. Otóż lekko zapchał pory i doprowadził do powstania kilku zaskórników. Po dłuższym używaniu jednak skóra się uspokoiła i nie zauważyłam nasilania się problemu.

Słowo jeszcze o stosowaniu kremu pod makijaż. Mam skórę normalną w kierunku mieszanej i w moim przypadku krem średnio sprawdza się pod podkład (stosuję Revlon Colorstay dla cery tłustej i mieszanej). Wprawdzie fluid dobrze się rozprowadza, ale mam wrażenie, że skóra nieco szybciej przetłuszcza się w strefie T w momencie, gdy używam kremu Nivea.

Generalnie Krem Nivea z serii Q10 jest całkiem niezłym kosmetykiem nawilżającym ujędrniającym i odżywiającym skórę. Mimo nielicznych wad spisuje się całkiem dobrze.

Fajny lekki krem

Krem jest bardzo dobrym rozwiązaniem na letnie dni bardzo go lubię używać pod makijaż szybko się wchłania i ma przyjemna lekka konsystencję. Trochę zapycha pory lecz to nie jest aż tak duży problem. Krem pozostawia skórę na twarzy lekko napięta i bardzo nawilżoną. Działanie przeciwzmarszczkowe jest widoczne po dłuższym stosowaniu.

Lekki krem nawilżający

Krem jest bardzo wydajny i ma przyjemny zapach typowy dla kremów Nivea ,co mi w żaden sposób nie przeszkadza w korzystaniu. Krem ma delikatna i lekką konsystencję, która bardzo łatwo się rozprowadza oraz szybko się wchłania. Skóra po użyciu kremu jest miękka, gładka,ładnie ujędrniona i nawilżona. Doskonały sprawdza się jako baza pod makijaż . Krem nie pozostawia na skórze tłustej warstwy i posiada filtr SPF 15. Krem nie zapycha porów i lekko spłyca zmarszczki. Moja cera mieszana bardzo polubiła się z tym kremem.
Instagram @msjoanellita

godny polecenia

Krem w klasycznej szacie i delikatnym zapachu marki nivea. Nie zostawia tłustego filmu chyba że użyjemy za dużo.
Łatwo się wchłania . Co zauważyłam podczas stosowania :
-zaczerwienienia na twarzy zniknęły
-skóra widocznie jędrna
-zmniejszone zmarszczki

Wrócę ponownie

Jeden z ulubieńców

To taki klasyk, który zawsze działa. Super nawilżenie. Efekt napiętej skóry i poprawa elastyczności. Moja skóra wygląda na zdrową i wypoczętą. Nie podrażnia, nie uczula. Dodatkowo ma SPF 15,co jest fajnym dodatkiem. Może i to nie duży SPF,ale zawsze coś. Zapach przyjemny, delikatny.Konsystencja lekka, ale nie jest to żel.