Inglot, Blush (Ultradelikatny róż do policzków)

Inglot, Blush (Ultradelikatny róż do policzków)

Pojemność 2,5 g

Wyprodukowany z najdoskonalszych surowców nowej generacji, które dają mu niezwykłą miękkość i delikatność oraz wspaniałą aplikację. Róż w formie prasowanej o różnych efektach wykończenia.

prasowane
Efekt
matowe, rozświetlające

niestety zapycha cerę

Gdyby nie to, że zapycha cerę był by to mój jeden z ulubionych różów ale niestety ten mankament go dyskwalifikuję. Co z tego że mamy bardzo ładnie wyglądający róż na policzkach jak po paru zastosowaniach pory są zapchane uwidocznionę cera po prostu źle wygląda. Może komuś się spodoba ale moją cerę niestety zapycha.

Bardzo łady róż

Używałam tego różu przez wiele miesięcy, aż zużyłam całe opakowanie. Wybrałam kolor w bardzo ładnym odcieniu brzoskwiniowym (nie pamiętam numeru).Ma bardzo fajną pudrową konsystencję, która się nie kruszy. Róż bardzo ładnie się rozprowadzał na twarzy, nie tworząc plam. Pięknie się blendował, współgrał z każdą bazą, którą pod niego nałożyłam. Kolor był uniwersalny i pasował do wielu makijaży. Jedyną jego wadą było utrzymywanie się na twarzy - niestety dość szybko znikał.

Imitujący połysk

Róż zakupiłam w drogerii na wyprzedaży, za parę groszy. Bardzo ładnie się prezentuje opakowanie i łatwo się otwiera. Jeśli chodzi o aplikacje róż idealnie na pędzel się nakłada a na policzkach bardzo ładnie się rozciera i daje bardzo naturalny efekt.

Dobry i wydajny

To był mój pierwszy róż, do którego wracam z miłą chęcią. Posiadam kolor 82, jednak odcieni jest naprawdę wiele i z pewnością każda znajdzie swój idealny. Produkt zapakowany jest w niewielkie, wygodne i plastikowe pudełeczko, z którego bardzo łatwo go wydobyć. Lubię ten róż przede wszystkim dlatego, że jest trwały, na mojej twarzy utrzymuje się przez cały dzień. W dodatku jest matowy, a to dla mnie duży plus, bo nie lubię gdy moja twarz się świeci. Starcza na długi czas, u mnie na pół roku przy częstym stosowaniu. Zapach różu jest bardzo ładny i delikatny, zupełnie nie drażni.

Fajny

Fajny róż do policzków zapakowany w ładne opakowanie w dobrej cenie. Dostępny w różnych odcieniach więc każdy znajdzie coś dla siebie. Co do samego produktu to ładnie wygląda na twarzy daje delikatny efekt fajnie się rozprowadza tylko ten efekt utrzymuje się zbyt krótko . Jak dla kogoś kto lubi delikatne muśnięcie to nadaje się idealnie.

rewelacyjny

Bardzo go lubię za naturalny efekt. Trudno zrobić sobie nim krzywdę, wystarczy lekkie muśnięcie żeby wyglądać zdrowo i pięknie.

Stosuję go codziennie i muszę przyznać, że jest bardzo wydajny. Mam dwa kolory: obecne 36, czyli róż z drobinkami i 22 - delikatny brąz (są ze mną już prawie 2 lata).
Koloru 36 używam na co dzień na kości policzkowe i jest naprawdę świetny. Drobinki lekko rozświetlają (nie robią świetlistej tafli), odcień różu jest chłodny i pasuje do moich blond włosów. Co najważniejsze - nie odznacza się przy świetle naturalnym, wygląda jak naturalny zdrowy rumieniec.
Kolor 22 dobrze się sprawdza do wyszczuplania twarzy, ponieważ nie jest zbyt intensywny, odcień nie jest ani ciepły ani zimny, to coś idealnego pomiędzy.

Wielkim plusem jest szeroka gama kolorystyczna, bo każdy znajdzie odcień dla siebie. Nie narzekam na trwałość - lekko zanika w ciągu dnia, ale nadal skóra wygląda dużo lepiej niż bez niego.

Naprawdę warty wypróbowania, zwłaszcza za tak atrakcyjną cenę :)

Dobry produkt

Nie przepadam za używaniem różu ale , ten dostałam w prezencie i jakościowo jest dobry . Ogólnie Polecam osobą które lubią róże do policzków :) Ten róż ma wiele odcieni do wyboru,daje satynowe wykończenie , ma dobrą pigmentację !

Mój róż na codzień

Oceniam ten róż w kolorze, który mam określony na pudełku jako 82, jednak zerknięcie na stronę Inglota mówi, że teraz numeracja jest inna. W każdym razie jest to śliczny, przybrudzony chłodny jasny róż. Idealnie nadaje się do mojej jasnego lica, nie da się nim zrobić sobie krzywdy, nawet gdy jest to pierwszy róż (a tak było w moim przypadku). Jest to dla mnie bardzo fajny odcień, super mi się komponuje z podkładami czy pudrem. Sama formuła jest mocno pylista, nie jest super napigmentowana (chociaż jest widoczna), na pewno trzeba otrzepać pędzel przed nałożeniem. Jednocześnie jest wydajny, używam go pewnie już z 2 lata? A dopiero teraz mi się kończy. Opakowanie plastikowe i minimalistyczne, jak to Inglota, nie zepsuło mi się przez ten czas.

satynowe wykończenie

Róż ma dobrą pigmentację. Ładnie wygląda na skórze i można nim uzyskać zarówno delikatny, jaki i mocniejszy efekt. Posiada malutkie drobinki rozświetlające. Trochę się osypuje przy aplikacji. Opakowanie mogłoby być bardziej solidne.

Fajny :)

Róż jest bardzo odbrej jakości, wydajny. Łatwo sie go nakłada, można stopniować kolor (niestety można tez przesadzić z ilością). Bardzo ładnie się rozprowadza. Jest trwały. Ślicznie wygląda na twarzy.

Niby fajny, ale..

Z początku byłam strasznie zadowolona z tego różu.
łatwo dostępny, z dużą gamą kolorystyczną, dodatkowo w przystępnej cenie.
Opakowanie - toporne, trudno się otwiera. Jest za to solidne, bo pomimo wielu upadkow róż dalej pozostał na swoim miejscu, bez kruszenia się.

TYP - satynowe wykończenie z niewielka ilością drobinek sprawia, że róż wygląda bardzo elegancko na twarzy. Jest silnie napigmentowyny, więc tylko niewielka ilość wystarczy, by nadać policzkom zdrowego wyglądu.

TRWAŁOŚĆ - niestety blednie w ciągu dnia i traci się nie wiadomo gdzie. Jest przy tym też niestety strasznie neiwydajny. Jakież było moje zdziwienie, gdy po kilku miesiącach codziennego stosowania zobaczyłam "dno" ;)

Mimo wszystko produkt ten wart jest posiadania w swojej kosmetyczce, a przynajmniej wart przetestowania przez każdą "różomaniaczkę"

Trafiony w 10 :-)

Kupiłam bez zasięgania opinii u kogokolwiek. Super konsystencja, super wydajny i super efekt, który dość długo utrzymuje się na policzkach. Subtelnie i delikatnie je podkreśla. Dla mnie bomba, na pewno kupię kolejny.