Paese, Paese x Cocolita, Sun Kissed Blush (Róż do policzków)

Paese, Paese x Cocolita, Sun Kissed Blush (Róż do policzków)

Naturalne rumieńce mają najpiękniejsze kolory - zwłaszcza te w ciepłych odcieniach brzoskwini, pojawiające się na twarzach muśniętych słońcem. Taki właśnie rumieniec był inspiracją do stworzenia nowego koloru różu do policzków.

Róż mieni się delikatnymi drobinkami i pozostawia satynowe wykończenie. Dzięki niemu twarz wygląda świeżo i promiennie. Można nakładać go również jako cień do powiek, by dodać oczom subtelnego blasku. Doskonale się rozprowadza i daje długotrwały efekt.

94% składników pochodzenia naturalnego

Efekt
matowe
prasowane

Kupiony w: Drogeria Cocolita.pl

Róż paese&cocolita

Róż ma piękny kolor i bardzo łatwo się rozporowadza,daje naturalny efekt i jest bardzo wydajny.Ma on w sobie lekkie rozświetlenie które dodatkowo sprawia że nasza skóra jest bardziej błyszcząca.
Trzyma się dobrze przez kilka godzin potem widać go nieco słabiej.

Po prostu piękny

Produkt otrzymałam w paczce dla Recenzentki Miesiąca, za co bardzo dziękuję :)

Róż został umieszczony w pięknym opakowaniu. Smugi beżu i fioletu dopełnione napisami kojarzą mi się z zachodem słońca. Tekturowe opakowanie ma kształt kwadratu i jest dość pokaźnych rozmiarów - zawiera aż 9 g, które należy zużyć w ciągu 12 miesięcy od otwarcia. Kawałeczek folii chroniący przed ciekawskimi łatwo oderwać, nie zostawił też śladów kleju. Opakowanie zamyka się na magnes. Dzięki temu możemy wrzucić róż do kosmetyczki bez obawy o uszkodzenie, ale takie rozwiązanie zapewnia nam również łatwe otwieranie, z którym nie trzeba się siłować. Wewnątrz mamy nasz róż w kamieniu, a na klapce umieszczono napis... można powiedzieć, że motywacyjny :D

Produkt jest wegański, zawiera aż 94% składników pochodzenia naturalnego, co jest bardzo ładnym wynikiem jak na kosmetyk kolorowy. Nie wyczuwam tutaj żadnego zapachu.

Kolor produktu to ciepły, brzoskwiniowy róż. Jest bardzo uniwersalny i myślę, że będzie pasował wielu osobom. Nie jest zupełnie matowy, a jakby z domieszką rozświetlacza - zapewnia delikatny, satynowy połysk o złotym wykończeniu. Nie widać drobinek, jest to efekt tafli. Róż jest dobrze napigmentowany, można stopniować jego intensywność.

Nie jest suchy czy pudrowy - ma miękką, kremową, jedwabistą konsystencję, odrobinę przypomina masełko. Z łatwością rozprowadza się na skórze. Nie sprawia problemów przy rozcieraniu, nie tworząc plam ani smug. Dobrze "przykleja się" do skóry, stapia się z nią, jak również nie kłóci się z innymi kosmetykami (m.in. podkładem). Nie osypuje się podczas aplikacji. Kosmetyk jest bardzo trwały - utrzymuje się cały dzień bez uszczerbku. Nie sprawia też trudności przy demakijażu.

Róż daje bardzo naturalny, nieprzerysowany efekt. Ożywia całą twarz, nadaje jej świeżości i promienności. Dzięki temu wyglądamy bardziej dziewczęco oraz młodzieńczo. Lubię go używać także jako cień do powiek. Można nim wyczarować efekt odpowiedni zarówno na co dzień, jak i na większe wyjścia. Myślę, że jest to bardzo ciekawa propozycja na rynku kosmetycznym.

Podoba mi się

Bardzo fajny róż. Na lekko śniadej karnacji wygląda rewelacyjnie. Ładnie się utrzymuje, nie ściera się. Łatwo łączy się z innymi produktami. Polecam! Opakowanie jest dość solidne, zamykane na magnes. Szata graficzna miła dla oka.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Rozświetlający róż, który łatwo pokochać :-)

To mój pierwszy róż marki Paese. Samą markę już trochę znam i jest jedną z moich ulubionych polskich marek. W ogóle bardzo podoba mi się nazwa dla różu 'Sun Kissed', nie wiem jak Wy, ale ja na nazwy lubię zwracać uwagę.

Opakowanie różu jest ładne, praktyczne, wykonane z lekkiej tektury zamykanej na magnes. Pojemność różu to 9g, także całkiem sporo, zwłaszcza, że cena to 34,90zł - na pewno do przełknięcia. Kolorystyka opakowania czasem mnie wprowadza w błąd, bo jest beżowo-fioletowe i myślę, że to rozświetlacz a w przypadku rozświetlacza jest różowo-niebieskie i myślę, że to róż, ale to pewnie kwestia przestawienia się:)

Sam produkt w dotyku jest aksamitnie gładki i ma piękny, twarzowy kolor, w którym świetnie się czuję. Mam ciepły typ urody i bardzo lubię róże wpadające w odcień brzoskwini i zdecydowanie chętniej wybieram te satynowe niż matowe. Tutaj mamy satynowy róż z piękną, złotą poświatą. Jak przyjrzymy mu się naprawdę blisko to widać minimalne drobinki rozświetlające, ale na twarzy nie są zauważalne, widać na niej wyłącznie cudowną satynę. Zwolenniczki subtelnego blasku pewnie byłyby skłonne dla niego zrezygnować z rozświetlacza i w sumie mnie to nie dziwi, bo nadaje cerze tak pięknego, zdrowego blasku, że aż chce się na niego patrzeć <3 Jest bezproblemowy w aplikacji, bezpiecznie napigmentowany i trudno z nim przesadzić. Blenduje się łatwo i najlepiej nakłada mi się go puchatym pędzlem z dość luźnym włosiem - wtedy chmurka koloru gwarantowana, bez plam czy smug.

Róż pięknie będzie wyglądał w połączeniu z brązerem z tej samej serii lub na już opalonej skórze. Bardzo ładnie podkreśla opaleniznę i czyni cerę zdrowo wyglądającą, promienną, upiększoną. Jest trwały, na mojej skórze widzę go praktycznie przez cały dzień, aż do samego demakijażu, nie ma też problemu z jego zmywaniem. Nie zapycha cery, nie podkreśla mi niedoskonałości. Polecam nakładać go na pędzel dość lekką ręką, bo może się nieco sypać a przecież nie chcemy marnować tak ładnego kosmetyku. Z innych plusów wspomnę, że róż zawiera aż 94% składników pochodzenia naturalnego i cieszę się, że polska marka stawia też na naturalny, bardziej wartościowy skład.

Cóż mogę więcej powiedzieć? Bardzo chętnie po niego sięgam, łatwo się z nim pracuje a w porannym pośpiechu nikt nie chce makijażowej wpadki. Polecam nakładać go nie tylko na policzki, ale i na grzbiet nosa, nadaje wtedy piękny efekt rumieńca, ślicznie wygląda też w szybkim makijażu oka. Jakość produktu mnie zadowala, cena nie odstrasza a opakowanie jest przyjazne w podróży. Polecam, naprawdę warto <3

Polecam produkt

Róż zamknięty jest w lekkim i wygodnym opakowaniu. Ma bardzo ładny, delikatny i uniwersalny kolor który nadaje zdrowe delikatne rumieńce. Produkt ma kremową konsystencję, nie jest suchy, nakłada się z łatwością nie tworząc plam. Nadaje świetlisty, satynowy blask.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Dobrze napigmentowany róż który sprawdzi się na każdej cerze

Z różem pracuje się naprawdę wyśmienicie. Łatwo się rozprowadza na skórze. Jest dobrze napigmentowany, ale jednocześnie trudno jest nim narobić sobie plam. Osobiście preferuję nakładanie go nieco większym puchatym pędzelkiem. Wtedy zapewniam sobie naturalny, ale też długotrwały efekt promiennej cery, który utrzymuje się bez problemu przez cały dzień. Nie mam tu na myśli doby, ale 12 godzin na spokojnie (dłużej nie próbowałam). Co jest w nim wyjątkowego, to na pewno fakt iż nie jest całkowicie matowy. Posiada satynowe wykończenie które nadaje subtelny blask naszym oczom i skórze. Dzięki temu skóra po jego użyciu wygląda maksymalnie świeżo i promiennie. Ja dodatkowo próbowałam skorzystać z niego jako cienia do powiek i powiem Wam, że naprawdę się sprawdził. Polecam przetestować własnoręcznie na sobie. :)

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Róż, który nadaje cerze zdrowego kolorytu

Ten róż, to prawdziwy cukiereczek zamknięty w kompaktowej poręcznej paletce! Jego odcień jest absolutnie przepiękny. Bez problemu się go aplikuje, nie tworzy trudnych do roztarcia plam. Można z łatwością stopniować jego intensywność. Róż sprawia, że cera wygląda na zdrową, świeżą i wypoczętą. Bardzo ładnie podkreśla policzki i wygląda naturalnie. Ma on delikatnie brzoskwiniowy odcień i rozświetlające wykończenie, ale na pewno nie są to duże drobiny. Myślę, że super sprawdzi się u osób w każdym wieku bez względu na typ urody.

Nie przepigmemtowany

Delikatny, brzoskainiowy róż,
ma delikatny błysk,
nie jest zbyt mocny,
dobrze też funkcjonuje jako cień
Można stopniować
Produkt dostałam do testów, bardzo ładny i twarzowy kolor, na pewno będę używać w codziennym makijażu

Dosłownie pocałunek słońca!

Zawsze omijałam róże z satynowym odcieniem , ale ten przekonał mnie do siebie totalnie . Błysk nie jest kiczowaty ,kolor dodaje świeżości i nie zjada reszty makijażu.

Pracuje się nim bardzo dobrze i mogę go polecić .

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Sun Kissed Blush (Róż do policzków

Róż w idealnym dla mnie odcieniu,nie mocno napigmentowany,delikatny,satynowy.Wystarczy muśnięcie by nadac twarzy świeży,zdrowy wygląd. Nie można zrobić nim krzywdy
polecam

Moc różu

Odkąd zaczęłam używać tego różu, stwierdziłam, że jest on moim ulubieńcem. Poprzednie zostawiały plamy, jednak ten delikatnie, dzięki swojej konsystencji i odcieniowi, jak i możliwości stopniowania koloru, sprawia, że moje policzki są cudowne, takie o jakich zawsze marzyłam. Jestem zachwycona. Jeszcze ten design produktu według mnie jest wręcz idealny.

Dziewczęcy rumień

Najbardziej przypadł mi do gustu odcień tego różu jest mega dziewczęcy. Delikatny i subtelny. Nie bryluje się. Świetne jakość produktu. Chętnie sięgnę po niego ponownie.