Paese, Paese x Cocolita, Sun Kissed Blush (Róż do policzków)

Paese, Paese x Cocolita, Sun Kissed Blush (Róż do policzków)

Naturalne rumieńce mają najpiękniejsze kolory - zwłaszcza te w ciepłych odcieniach brzoskwini, pojawiające się na twarzach muśniętych słońcem. Taki właśnie rumieniec był inspiracją do stworzenia nowego koloru różu do policzków.

Róż mieni się delikatnymi drobinkami i pozostawia satynowe wykończenie. Dzięki niemu twarz wygląda świeżo i promiennie. Można nakładać go również jako cień do powiek, by dodać oczom subtelnego blasku. Doskonale się rozprowadza i daje długotrwały efekt.

94% składników pochodzenia naturalnego

prasowane
Efekt
matowe

RÓŻ do policzków

Jest produktem wegańskim 94% składników pochodzenia naturalnego. Pojemność 6 g. Nadaje się do większości typów urody. Bardzo dobrze na pigmentowany. Formuła jest satynowa co jest dla mnie na plusie.

Kolor idealny

Ten róż od Paese jest totalnie mój. Jego kolor oraz delikatne rozświetlenie jakie daje na policzku jest przepiękne. Bardzo lubię go używać, ponieważ od razu ożywia cerę. Uwielbiam go!

Róż sun kissed blush

Róż do policzków ma bardzo fajny kolor delikatnie się iskrzy. Zamknięty jest również w kartonowym opakowaniu. Jest bardzo delikatny i satynowy po nałożeniu na twarz wygląda bardzo naturalnie, nie osypuje się i nie jestem z niego naprawdę zadowolona. Również próbowałam róż na oku i wygląda bardzo fajnie.

Piękny głęboki kolor

Róż ma głęboki brzoskwiniowy odcień. Jest szalenie napigmentowany wystarczy odrobina, żeby pokryć policzki. Pod palcem jest mięciutki i aksamitny. Ma piękne satynowe wykończenie i utrzymuje się wiele godzin.
Uwielbiam polaczenie tego różu na policzkach i solo na powiece. Taki monochromatyczny makijaż jest słodki i uroczy. Z dodatkiem piegów buzia wygląda świeżo i zdrowo.

Skóra muśnięta słońcem

Róż do policzków Sun Kissed ma piękny, ciepły odcień z wykończeniem satynowym, po aplikacji skóra wygląda jakby była lekko muśnięta słońcem, jest dobrze napigmentowany i ma formułę jak masełko - bardzo dobrze się blenduję i nadaje skórze świeżości i blasku. Ja używam także na powiekę i do codziennego makijażu świetnie się sprawdza. Do wieczora makijaż pozostaje w nienaruszonym stanie.

Genialny!

Róż jest wspaniały. Idealnie wpasowuje się w cerę. Nigdy nie lubiłam tego typu produktów. Ten jednak spełnił moje oczekiwania. dzięki testowaniu pokochałam różę. Świetnie nadaje się też na powiekę

Idealny jaki może istnieć

Fajne małe opakowanie które można zabrać ze sobą do torebki. Rusz pięknie rozprowadza się po policzkach dając piękne aksamitne, satynowe wykończenie. Fajna jest możliwość tonowania koloru, nakładając rano na twarz pozostaje nietknięty do wieczora. Idealnie współgra z bronzerem i rozświetlaczem. Nie jest ani mocno różowy ani też specjalnie pomarańczowy jest idealny w punkt.

Piękny kolor

Uwielbiam ten kolor róży. Super się go nakłada i nie robi plam. Podoba mi się, że ma małe drobinki, które pięknie rozświetlają. Opakowanie jest niewielkie i lekkie, tak jak lubię.

Muśnięta różowym winem

Jak w tytule recenzji - kolor tego różu porównałabym do różowego wina - taki róż z domieszką brzoskwini. Tak samo jak po winie, jak i po użyciu tego kosmetyku, moja twarz nabiera rumieńców ;)
Jest łatwy w aplikacji, dzięki miękkiej konsystencji. Ma wykończenie satynowe, przez co nadaje promienności twarzy. Na plus oceniam jego trwałość - utrzymuje się bardzo długo. Nie uczulił mnie, nie zapchał. Ma 94% składników pochodzenia naturalnego - dla mnie na plus. Lekkie kartonowe opakowanie (bez lusterka) - też na plus. Myślę, że warto się nim zainteresować.

Lekkie muśnięcie po policzku

Róż nadaje się do każdego rodzaju cery. Odcień raczej jasny, o lekkiej pigmentacji więc do mojej śniadej karnacji nakładam go trochę więcej.
Bardzo dobrze rozprowadza się na twarzy, nie tworzy jednej plamy.
Po całym dniu trochę się wyciera.
Fajnie, że róż jest w papierowym pudełku ale trzeba uważać bo łatwo go uszkodzić i wykruszyć np trzymając w torebce.

Rozświetlony efekt na skórze

Róż przypomina produkty Benefit. Ładny, uniwersalny odcień, który ładnie uzupełnia makijaż. Kolor brzoskwiniowy. Róż posiada drobinki zapewniające ciekawy efekt na skórze, która staje się rozświetlona. Produkt jest wydajny, dobrze napigmentowany - dzięki czemu użytkowanie jest szybkie. Produkt bezproblemowo się aplikuje. Ładne opakowanie przyciąga uwagę. Jest niewielkie, poręczne, lekkie.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Ładny, ciepły odcień z błyskiem

Róż zapakowany jest w kartonowe opakowanie zamykane na magnes. Idealne w podróż, smukłe i poręczne.

Produkt ma raczej ciepły odcień, choć nie jest przesadnie brzoskwiniowy, jego ciepło podkreśla zdecydowanie złota poświata, którą daje. Konsystencja różu jest "mięciutka", zanurzając palec w produkcie czuć, jak satynowa jest jego forma. Dzięki temu nakłada się on bardzo dobrze, pozostawia lekko mokre, rozświetlone wykończenie. Idealnie współgra z rozświetlaczem, oba kosmetyki łączą się, tworząc uczucie widocznie zdrowej skóry.