KWC LogobyWIZAŻ logo

Kupi ponownie: 42% osób
    Grazynaa68
    1 lipca 2022 o 20:46
    Dla mnie ogromna nowość
    Sól morska dla mnie to nowość do stylizacji włosów ale dzięki temu mogłam wypróbować i ocenić. Sól morska świetnie ułatwia stylizacje włosów, a także podnosi je od nasady, dodając objętości a co najważniejsze że na one przesusza włosów. Produkt wydajny.
    Używa produktu od:miesiąc
    Kupił/a w:Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

18 osób uznało tą opinię za pomocną
    intermanka
    1 lipca 2022 o 21:28
    2 / 5
    Co tu się wydarzyło
    To mój pierwszy tego typu produkt i byłam bardzo ciekawa jego działania. Mała, zgrabna buteleczka z atomizerem. Niestety trafiła mi się ta "plująca" wersja atomizera, który niestety nie rozpylał delikatniej mgiełki. Zapach wg mnie najładniejszy z całej serii, wyraźnie wyczuwalny, kwiatowy. W składzie sól (dużo), aloes, pantenol, gliceryna. Mgiełkę stosowałam tak jak zaleca producent na suche włosy. Po spryskaniu włosy się kleją, efekt jest podobny jak przy użyciu większej ilości lakieru do włosów. Po wyschnięciu są podkreślone, lekko dociążone i wygląda to nawet ok. Niestety długo nie trzeba było czekać aby włosy stały się matowe, sztywne i zaczęły wyglądać niczym siano. Myślałam, że może użyłam go zbyt wiele, próbowałam mniej, nie pryskać bezpośrednio na włosy tylko nakładać go delikatnie z rąk, niestety to samo. Długo też nie trzeba było czekać aż włosy zaczęły negatywnie odczuwać zawartą w produkcie sól. Stan szczególnie końcówek się pogorszył, stały się sztywne, suche i musiałam je ratować. Nie rozumiem tego produktu- jak ta sól ma działać na włosy tak aby ich nie wysuszać, sklejać i nie matowić, a wręcz odwrotnie, upiększać? To zdecydowanie produkt nie dla mnie.
    Używa produktu od:2 tygodnie
    Kupił/a w:Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

8 osób uznało tą opinię za pomocną
    NatkaF15
    22 lutego 2023 o 18:25
    Super mgiełka
    Jedna z moich nowosci w kosmetyczce. Na poczatku zastanawialam sie co to jest i jak wlasciwie sie tego uzywa. A ze bardzo lubie kosmetyki Yope postanowilam przetestowac mgielke. Mgielke aplikije sie na suche badz wilgotne wlosy w niewielkiej ilosci. Nie obciaza wlosow ani ich nie przetluszcza, co przy moich wlosach jest bardzo wazne, bo szybko sie przetluszczaja. Atomizer jest naprawde super i tworzy idealna mgielke. Zapach jest boski, nie do konca umiem go okreslic ale kojarzy mi sie z bardzo przyjemnymi lekkimi perfumami meskimi. Mgielka raczej nie unosi moich wlosow u nasady, ale za to daje efekt pieknej tafli na wlosach. Po aplikacji wlosy wygladaja na zdrowsze, nie pusza sie i sa super wygladzone, a zapach utrzymuje sie caly dzien.
    Zalety:
    • Atomizer
    • Zapach
    • Robi tafle na wlosach
    Używa produktu od:kilka miesięcy
    Kupił/a w:Drogeria Rossmann

3 osób uznało tą opinię za pomocną
    JuliaOlga98
    19 grudnia 2023 o 17:45
    nie lubie
    to kolejny testowany przeze mnie produkty do stylizacji, dotak zwanej morskiej fryzury, beachy hair. Mialam kilka zagranicznych marek i chcialam teraz sprobowac polski produkt bo to dla mnie wazne aby wspierac polskie firmy. niestety wlosy sa ultra suche oklapniete i brzydko wygladaja po uzyciu bounce my hair, niesiety niedotrzymane obietnice :((
    Używa produktu od:kilka miesięcy
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Kupił/a w:Drogeria Rossmann

0 osób uznało tą opinię za pomocną
    Ewix01
    4 sierpnia 2023 o 8:59
    Lubię!!!
    Używam mgielki już od miesiąca i oto moje spostrzeżenia na plus: * wygładza włosy * nie obciąża * pięknie pachnie * ułatwia ułożenie fryzury * nie skleja * super poręczne opakowanie * atomizer działa bez zarzutu a na minus: - średnio wydajna - przy większej ilości przetłuszcza włosy Bardzo ją lubię i na pewno jeszcze do kiej wrócę :)
    Używa produktu od:miesiąc
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie